Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren C/D Finale [2019]'

Prijzen

Sebastiaan den Hartog
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,62

Hoogtepunten

Jasper Kaal JJC Hoog
  • 1,65
  • Sebastiaan den Hartog JJC Kogel
  • 14,62
  • Cinsi Leerdam MJD 60m
  • 8,64
  • Sebastiaan den Hartog JJC 100mH
  • 14,92
  • Cecilia Lima MJD 1000m
  • 3:17,43
  • Lila van Nieuwkoop MJD Kogel
  • 10,00
  • Lila van Nieuwkoop MJD 1000m
  • 3:25,59
  • Evi van der Linden MJD 60m
  • 8,82
  • Sebastiaan den Hartog JJC 150m
  • 18,15
  • Bram Schumacher JJC 800m
  • 2:15,77
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 18,15 -0.5 m/s18,12 804
    27 Lucas Bal CAV Energie JC 19,64 -1.1 m/s19,13 652
    32 Bram Schumacher CAV Energie JC 19,88 -0.4 m/s19,80 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Bram Schumacher CAV Energie JC 2:15,77 2:13,18 710
    24 Marnix de Kunder CAV Energie JC 2:21,36 2:19,75 647
    25 Halvar de Jager CAV Energie JC 2:22,10 2:19,81 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 14,92 -0.4 m/s14,85 734
    23 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 16,17 -0.9 m/s16,09 621
    30 Menno Weeda CAV Energie JC 18,28 -0.4 m/s18,02 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 45,73 891
    2 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 47,31 821
    3 AV `34 Apeldoorn JC (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 47,84 749
    3 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,97 794
    5 ARV Ilion JC (4x100m) ARV Ilion - JJC 4 48,18 785
    6 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 48,58 769
    7 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 48,85 758
    8 AV Hera JC Team 1 (4x100m) AV Hera - JJC 4 48,89 756
    9 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 49,55 730
    10 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,85 719
    11 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 50,75 685
    12 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 51,09 672


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Benjamin den Hartog CAV Energie JC 37,59 38,89 35,90 41,83 41,83 --- 664
    22 Ward Ellewsen CAV Energie JC 24,27 - 23,25 21,32 24,27 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie JC 13,37 14,48 14,62 14,26 14,62 --- 723
    21 Jasper Kaal CAV Energie JC 7,47 7,83 8,46 - 8,46 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jasper Kaal CAV Energie JC 1,65 --- 741
    13 Menno Weeda CAV Energie JC 1,55 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Lucas Bal CAV Energie JC 5,02 5,04 5,27 5,39 5,39 +0.8 m/s--- 697
    22 Joshua Ismail CAV Energie JC 4,29 4,01 4,21 4,12 4,29 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 8,64 -0.5 m/s8,48 620
    22 Evi van der Linden CAV Energi...MD Team 1 8,82 -0.2 m/s8,55 584
    32 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 9,33 +1.9 m/s8,95 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 3:17,43 3:16,00 564
    8 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 3:25,59 3:12,76 508
    17 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 3:33,02 3:33,88 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Cinsi Leerdam CAV Energi...MD Team 1 11,05 +0.8 m/s11,14 475
    22 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 11,28 +0.8 m/s10,91 450
    25 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 11,48 +0.8 m/s11,49 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 4 30,66 801
    2 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 31,15 771
    3 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 31,99 721
    4 Fortius MD Team 1 (4x60m) Fortius - MJD 4 32,30 653
    5 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 32,35 650
    5 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,39 698
    7 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 32,53 690
    8 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,86 672
    9 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,95 667
    10 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 33,57 634
    11 CAV Energie MD Team 1 (4x60m) CAV Energie - MJD 4 33,79 622
    12 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,02 610


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 21,32 25,30 X 24,19 25,30 --- 419
    11 Annemaj de Jong CAV Energi...MD Team 1 22,84 15,98 19,21 23,27 23,27 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Lila van Nieuwkoop CAV Energi...MD Team 1 9,29 9,09 9,61 10,00 10,00 --- 522
    20 Cecilia Lima CAV Energi...MD Team 1 9,00 8,77 8,52 8,55 9,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Bibi van 't Veld CAV Energi...MD Team 1 1,35 --- 499
    21 Myrthe van Marrewijk CAV Energi...MD Team 1 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    20 Jade Bosman CAV Energi...MD Team 1 - 3,99 4,00 - 4,00 --- 418
    23 Esmee Stok CAV Energi...MD Team 1 3,51 3,60 3,55 3,66 3,66 --- 0