Vereniging 'AV Sparta' op 'Nazomerwedstrijd Voorburg'

Prijzen

Youri Wessels
  • Jongens Junior B - 100m - 13,33
Kamil Snellink
  • Jongens Junior B - 100m - 14,08
Youri Wessels
  • Jongens Junior B - 800m - 2:20,41
Kamil Snellink
  • Jongens Junior B - 800m - 2:39,44
Kamil Snellink
  • Jongens Junior B - Kogel - 8,92
Kamil Snellink
  • Jongens Junior B - Ver - 4,53
Mink Dagevos
  • Jongens Junior C - 100m - 14,14
Thijs Huigen
  • Jongens Junior C - 150m - 19,26
Thijs Huigen
  • Jongens Junior C - 800m - 2:20,34
Mink Dagevos
  • Jongens Junior C - 800m - 2:37,08
Thijs Huigen
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,98
Thijmen Vinkenvleugel
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,37
Brend Goosen
  • Jongens Junior D - 60m - 8,94
Beni Bankazi Mbuangi
  • Jongens Junior D - 80m - 11,84
Brend Goosen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,27
Youri Steijn
  • Jongens Junior D - 80m - 13,37
Sven van der Plas
  • Jongens Junior D - 100m - 16,60
Beni Bankazi Mbuangi
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,54
Brend Goosen
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,63
Sven van der Plas
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,43
Youri Steijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,17
Sven van der Plas
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,17
Sven van der Plas
  • Jongens Junior D - Ver - 3,61
Brend Goosen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,45
Jesse Pronk
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1676 punten
  • 40 meter   6,9
  • 60 meter   9,5
  • 600 meter   2:00,5
Thomas Honig
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1413 punten
  • 40 meter   7,1
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:07,3
Tygo Agbamuche
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1535 punten
  • 40 meter   6,9
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:08,6
Sjoerd ten Broek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1214 punten
  • 40 meter   7,4
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:22,6
Milan Hol
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 819 punten
  • 40 meter   8,2
  • 60 meter   11,8
  • 600 meter   2:33,2
Petar Donevski
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1040 punten
  • 40 meter   7,6
  • 60 meter   10,7
  • 600 meter   2:37,4
Coen Peelen
  • Masters Mannen - 800m - 2:43,37
Roald Bakker
  • Masters Mannen - Kogel - 8,90
Coen Peelen
  • Masters Mannen - Hoog - 1,32
Coen Peelen
  • Masters Mannen - Ver - 3,74
Roald Bakker
  • Masters Mannen - Ver - 3,64
Jeffrey Wongsodikromo
  • Senioren mannen - 60m - 7,78
Jeffrey Wongsodikromo
  • Senioren mannen - 100m - 12,52
Jeffrey Wongsodikromo
  • Senioren mannen - Kogel - 8,47
Skeeter Pronk
  • Masters Vrouwen - 60m - 14,59
Layla Reis
  • Masters Vrouwen - 600m - 3:17,75
Skeeter Pronk
  • Masters Vrouwen - 600m - 4:05,61
Layla Reis
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,10
Skeeter Pronk
  • Masters Vrouwen - Kogel - 4,64
Skeeter Pronk
  • Masters Vrouwen - Ver - 1,79
Hilde Docter
  • Masters Vrouwen 50+ - 60m - 11,51
Hilde Docter
  • Masters Vrouwen 50+ - 100m - 18,86
Nikki Docter
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,02
Lola Kraus
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,17
Dané Goosen
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,36
Charity Saddal
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,26
Eva Honig
  • Meisjes Junior C - 100m - 15,50
Charity Saddal
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,89
Nikki Docter
  • Meisjes Junior C - 150m - 22,40
Roshwita Holstein
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:40,62
Lola Kraus
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:56,14
Nila Knoester
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:28,64
Jasmijn Bakker
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:29,97
Charity Saddal
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,91
Nikki Docter
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,92
Yassira Ahraoui
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,90
Esther van Grol
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,86
Ayla Vording
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,13
Hania Snellink
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,37
Ayla Vording
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,22
Jasmijn Bakker
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,17
Esther van Grol
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,84
Dané Goosen
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,81
Hania Snellink
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,44
Johanna Burchett
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,29
Sanne Hogendorp
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,61
Isabella Gurunian
  • Meisjes Junior D - 150m - 25,45
Lilly van Bunge
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:44,71
Sanne Hogendorp
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,37
Mounia Ahraoui
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,36
Johanna Burchett
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,06
Dewina Holstein
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,70
Johanna Burchett
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,27
Isabella Gurunian
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,22
Lilly van Bunge
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,62
Isabella Gurunian
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,51
Amber Steijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1613 punten
  • 40 meter   6,7
  • 60 meter   9,4
  • 600 meter   2:11,1
Milou Heurter
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1506 punten
  • 40 meter   6,9
  • 60 meter   9,9
  • 600 meter   2:09,0
Renee Wiersma
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1568 punten
  • 40 meter   7,0
  • 60 meter   9,8
  • 600 meter   2:02,7
Famke Wiersma
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1628 punten
  • 40 meter   6,6
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:10,6
Lois Huele
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1202 punten
  • 40 meter   7,5
  • 60 meter   10,4
  • 600 meter   2:22,4
Katinka Sijmons
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1043 punten
  • 40 meter   7,8
  • 60 meter   11,2
  • 600 meter   2:21,8
Louise Beemsterboer
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 982 punten
  • 40 meter   7,7
  • 60 meter   11,0
  • 600 meter   2:35,6
Ilse Bakker
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 502 punten
  • 40 meter   8,8
  • 60 meter   12,7
  • 600 meter   2:55,8

Hoogtepunten

Famke Wiersma MPB 40m
  • 6,57
  • Thijs Huigen JJC 800m
  • 2:20,34
  • Milou Heurter MPA1 40m
  • 6,89
  • Charity Saddal MJC 80m
  • 11,26
  • Tygo Agbamuche JPC 40m
  • 6,86
  • Thijs Huigen JJC 150m
  • 19,26
  • Amber Steijn MPA1 40m
  • 6,69
  • Jeffrey Wongsodikromo Msen 60m
  • 7,78
  • Jesse Pronk JPA2 40m
  • 6,81
  • Amber Steijn MPA1 60m
  • 9,39
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Youri Wessels 13,33 ---
    2 Kamil Snellink 14,08 13,87


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Youri Wessels 2:20,41 ---
    2 Kamil Snellink 2:39,44 2:29,91


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Kamil Snellink 8,92 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Kamil Snellink 4,53 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Mink Dagevos 14,14 14,52
    4 Thijmen V...envleugel 14,64 14,50


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Thijs Huigen 19,26 18,41


    Jongens Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nathan Nijdam DNS 2:07,97


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Huigen 2:20,34 2:15,48
    2 Mink Dagevos 2:37,08 2:29,84
    Nathan Nijdam DNS 2:50,99


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Nathan Nijdam DNS 3:38,57


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Thijs Huigen 8,98 ---
    4 Mink Dagevos 8,46 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Thijmen V...envleugel 1,37 ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brend Goosen 8,94 9,58


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Beni Bank...i Mbuangi 11,84 11,47
    2 Brend Goosen 12,27 11,96
    3 Youri Steijn 13,37 13,36


    Jongens Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sven van der Plas 16,60 17,05


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Beni Bank...i Mbuangi 8,54 ---
    2 Brend Goosen 7,63 ---
    3 Sven van der Plas 6,43 ---
    Bryan Duff NM 11,46


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Youri Steijn 1,17 ---
    1 Sven van der Plas 1,17 ---
    Bryan Duff DNS 1,47


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sven van der Plas 3,61 ---
    2 Brend Goosen 3,45 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    3 Jesse Pronk 6,81 9,48 2:00,47 1676
    7 Olivier Hol 7,32 10,32 2:20,00 1248
    8 Niels Bakker 7,39 10,49 2:16,93 1236


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    2 Thomas Honig 7,09 10,31 2:07,23 1413
    5 Kamil Madziala 8,01 11,69 2:21,41 935
    6 Kenji de Vries 8,57 11,98 3:22,83 492


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Tygo Agbamuche 6,86 9,76 2:08,59 1535
    2 Sjoerd ten Broek 7,34 10,39 2:22,51 1214
    3 Milan Hol 8,15 11,74 2:33,13 819


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Petar Donevski 7,53 10,61 2:37,33 1040


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Roald Bakker M50 15,15 14,77


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Coen Peelen M45 2:43,37 2:36,95


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Roald Bakker M50 8,90 --- 1


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Coen Peelen M45 1,32 ---


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Coen Peelen M45 3,74 3,91
    3 Roald Bakker M50 3,64 ---


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeffrey W...sodikromo 7,78 7,76


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeffrey W...sodikromo 12,52 11,92


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jeffrey W...sodikromo 8,47 ---


    Masters Vrouwen - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Skeeter Pronk V40 14,59 ---


    Masters Vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Layla Reis V35 3:17,75 ---
    2 Skeeter Pronk V40 4:05,61 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Layla Reis V35 6,10 ---
    3 Skeeter Pronk V40 4,64 ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Skeeter Pronk V40 1,79 ---


    Masters Vrouwen 50+ - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Hilde Docter 11,51 ---


    Masters Vrouwen 50+ - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Hilde Docter 18,86 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nikki Docter 9,02 8,78
    2 Lola Kraus 9,17 ---
    3 Dané Goosen 9,36 9,19
    4 Esther van Grol 9,39 9,25
    5 Eva Honig 9,43 ---
    6 Natalia Madziala 10,61 10,66


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Charity Saddal 11,26 10,99
    4 Lola Kraus 11,98 ---
    5 Esther van Grol 12,11 12,16
    6 Eva Honig 12,14 12,09
    7 Jasmijn Bakker 12,22 12,18
    8 Roshwita Holstein 12,23 11,73
    10 Dané Goosen 12,75 12,21
    11 Yassira Ahraoui 13,94 ---
    12 Natalia Madziala 14,06 14,32


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Eva Honig 15,50 ---


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Charity Saddal 20,89 20,33
    3 Nikki Docter 22,40 21,24
    4 Roshwita Holstein 22,42 21,46
    5 Eva Honig 24,01 22,31
    6 Hania Snellink 24,89 23,68


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roshwita Holstein 2:40,62 2:35,00
    2 Lola Kraus 2:56,14 ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nila Knoester 3:28,64 3:22,33
    3 Jasmijn Bakker 3:29,97 3:25,00


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Charity Saddal 13,91 13,80
    2 Nikki Docter 13,92 13,06


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Yassira Ahraoui 8,90 ---
    2 Esther van Grol 8,86 ---
    3 Ayla Vording 8,13 ---
    4 Hania Snellink 6,79 ---
    4 Natalia Madziala 6,79 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Hania Snellink 1,37 ---
    2 Ayla Vording 1,22 ---
    3 Jasmijn Bakker 1,17 ---
    4 Yassira Ahraoui 1,12 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Esther van Grol 3,84 ---
    2 Dané Goosen 3,81 ---
    3 Hania Snellink 3,44 ---
    4 Natalia Madziala 3,39 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Johanna Burchett 9,29 8,87
    2 Sanne Hogendorp 9,61 9,42
    4 Lilly van Bunge 9,76 9,81
    6 Dewina Holstein 10,19 10,24
    7 Mounia Ahraoui 11,18 10,65


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Isabella Gurunian 25,45 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lilly van Bunge 3:44,71 3:40,19


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Sanne Hogendorp 12,37 11,70
    4 Lilly van Bunge 13,02 12,66
    6 Isabella Gurunian 13,61 13,09


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Mounia Ahraoui 8,36 ---
    2 Johanna Burchett 8,06 ---
    3 Dewina Holstein 6,70 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Johanna Burchett 1,27 ---
    3 Isabella Gurunian 1,22 ---
    4 Dewina Holstein 1,12 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Lilly van Bunge 3,62 ---
    2 Isabella Gurunian 3,51 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Amber Steijn 6,69 9,39 2:11,07 1613
    2 Milou Heurter 6,89 9,88 2:08,93 1506


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    2 Renee Wiersma 6,96 9,79 2:02,64 1568
    5 Marit Galama 6,98 9,79 2:11,40 1476
    6 Mirte Honig 7,09 10,30 2:05,07 1436
    9 Liv Mooy 7,65 10,97 2:34,33 990


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Famke Wiersma 6,57 9,51 2:10,51 1628
    4 Sophia Gurunian 8,38 12,18 2:32,93 736
    5 Danira Reis 8,26 11,79 3:02,05 630


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Lois Huele 7,42 10,38 2:22,32 1202
    2 Katinka Sijmons 7,72 11,18 2:21,72 1043
    3 Louise Beemsterboer 7,64 10,99 2:35,55 982
    4 Aimée de Keijzer 8,59 12,33 2:43,39 623


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m60m600mPunten totaal
    1 Ilse Bakker 8,72 12,66 2:55,76 502