Vereniging 'AV Statina' op 'Baanwedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Niels Boonstra
  • Jongens Junior A - 100m - 12,65
Niels Boonstra
  • Jongens Junior A - Kogel - 9,25
Niels Boonstra
  • Jongens Junior A - Speer - 30,10
Jasper Bloks
  • Jongens Junior C - 1000m - 2:58,11
Jeroen Vreugdenhil
  • Masters Mannen - 3000m - 12:06,00
Raymond Lockhorst
  • Masters Mannen - Speer - 34,69
Raymond Lockhorst
  • Masters Mannen - Discus - 24,29
Jeroen Gutte
  • Masters Mannen - Discus - 23,95
Michiel Boonstra
  • Masters Mannen - Kogel - 8,71
Raymond Lockhorst
  • Masters Mannen - Kogel - 8,59
Bart Boonstra
  • Senioren mannen - 100m - 12,65
Pasquenel Sohilait
  • Senioren mannen - Discus - 31,13
Pasquenel Sohilait
  • Senioren mannen - Kogel - 10,68
Pasquenel Sohilait
  • Senioren mannen - Speer - 38,19
Bart Boonstra
  • Senioren mannen - Speer - 29,83
Bart Boonstra
  • Senioren mannen - Ver - 5,69
Helene van de Giessen
  • Masters Vrouwen - Speer - 18,85
Helene van de Giessen
  • Masters Vrouwen - Discus - 19,31
Helene van de Giessen
  • Masters Vrouwen - Kogel - 6,92
Robin Vuik
  • Meisjes Junior B - 200m - 31,16
Lieke Vreugdenhil
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:06,64
Robin Vuik
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Robin Vuik
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,09
Danjela Lockhorst
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 824 punten
  • 80 meter   12,2
  • Kogelstoten   DNS
  • Verspringen   3,80
Danjela Lockhorst
  • Meisjes Junior C - 600m - 2:11,26
Danjela Lockhorst
  • Meisjes Junior C - 80mH - 16,37
Veri Gutte
  • Senioren vrouwen - Discus - 28,43
Veri Gutte
  • Senioren vrouwen - Speer - 26,15

Hoogtepunten

Pasquenel Sohilait Msen Kogel
  • 10,68
  • Bart Boonstra Msen Ver
  • 5,69
  • Veri Gutte Vsen Discus
  • 28,43
  • Robin Vuik MJB Hoog
  • 1,40
  • Veri Gutte Vsen Speer
  • 26,15
  • Jasper Bloks JJC 100m
  • 13,52
  • Lieke Vreugdenhil MJB 400m
  • 1:06,64
  • Jasper Bloks JJC Ver
  • 4,64
  • Robin Vuik MJB Ver
  • 4,09
  • Jasper Bloks JJC 1000m
  • 2:58,11
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Niels Boonstra 12,65 -105.0 m/s12,05


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Niels Boonstra 9,25 ---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Niels Boonstra 30,10 34,00


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    4 Jasper Bloks 13,52 8,97 4,64 1616


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jasper Bloks 2:58,11 3:02,35


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Vreugdenhil M50 12:06,00 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBP
    1 Raymond Lockhorst M40 34,69 ---


    Masters Mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Raymond Lockhorst M40 24,29 ---
    2 Jeroen Gutte M45 23,95 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Michiel Boonstra M50 8,71 8,93 1


    Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Raymond Lockhorst M40 8,59 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Bart Boonstra 12,65 -104.0 m/s12,08


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Pasquenel Sohilait 31,13 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Pasquenel Sohilait 10,68 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Pasquenel Sohilait 38,19 ---
    2 Bart Boonstra 29,83 35,00


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Bart Boonstra 5,69 -0.1 m/s4,80


    Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    2 Helene van...e Giessen V45 18,85 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Helene van...e Giessen V45 19,31 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Helene van...e Giessen V45 6,92 ---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Robin Vuik 31,16 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lieke Vreugdenhil 1:06,64 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Robin Vuik 1,40 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    3 Robin Vuik 4,09 -0.1 m/s---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mKogelVerPunten totaal
    3 Danjela Lockhorst 12,16 DNS 3,80 824


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Danjela Lockhorst 2:11,26 2:04,33


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Danjela Lockhorst 16,37 -0.7 m/s15,55


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusVerPunten totaal
    11 Livia Gutte 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Veri Gutte 28,43 26,66


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Veri Gutte 26,15 28,64