Vereniging 'AV Passaat' op 'Baanwedstrijd voor alle categorieën'

Prijzen

Njord Mijnster
  • Jongens Junior A - Speer - 40,55
Tobias Steevensz
  • Jongens Junior B - 100m - 12,26
Steven de Kock
  • Jongens Junior B - 100m - 13,74
Tobias Steevensz
  • Jongens Junior B - 200m - 25,91
Jeroen Jonker
  • Jongens Junior B - 800m - 2:32,58
Steven de Kock
  • Jongens Junior B - 110mH - 20,03
Steven de Kock
  • Jongens Junior B - Speer - 25,20
Jeroen Jonker
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Steven de Kock
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,60
Tobias Steevensz
  • Jongens Junior B - Ver - 5,36
Steven de Kock
  • Jongens Junior B - Ver - 4,79
Jelle Verdoes
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1902 punten
  • 100 meter   12,7
  • Kogelstoten   11,89
  • Verspringen   4,77
Erik Hokken
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1860 punten
  • 100 meter   12,8
  • Kogelstoten   9,88
  • Verspringen   5,12
Erik Hokken
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:39,42
Erik Hokken
  • Jongens Junior C - 100mH - 19,27
Hjalmar van Valen
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1085 punten
  • 80 meter   11,7
  • Discuswerpen   15,23
  • Verspringen   3,69
Thijs van der Es
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 720 punten
  • 80 meter   13,1
  • Discuswerpen   11,66
  • Verspringen   3,21
Stijn van der Waal
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:57,84
Marijn Chapel
  • Jongens Junior D - 1000m - 4:20,15
Stijn van der Waal
  • Jongens Junior D - 80mH - 17,77
Hjalmar van Valen
  • Jongens Junior D - 80mH - 18,21
Twan Gils
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1414 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   6,14
  • Hoogspringen   1,12
Adi Coralic
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:36,94
Roy van Gent
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 953 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   18,83
  • Verspringen   2,88
Roy van Gent
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:28,71
Erik Klooster
  • Masters Mannen - 800m - 2:26,13
Jan Prins
  • Masters Mannen - 800m - 2:31,24
Simone Veth
  • Masters Vrouwen - 80mH - 17,58
Simone Veth
  • Masters Vrouwen - Speer - 23,25
Simone Veth
  • Masters Vrouwen - Discus - 25,68
Simone Veth
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,76
Daniëlle Batenburg
  • Meisjes Junior A - 200m - 29,74
Amber Fritse
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,54
Sacha Ruf
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Sacha Ruf
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,48
Danique de Kock
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1172 punten
  • 60 meter   9,2
  • Discuswerpen   15,33
  • Verspringen   4,08
Sophie Jonker
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1170 punten
  • 60 meter   9,6
  • Discuswerpen   19,79
  • Verspringen   4,00
Kyra Korevaar
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1129 punten
  • 60 meter   9,3
  • Discuswerpen   14,99
  • Verspringen   3,98
Kyra Korevaar
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:05,32
Ilana De Veth
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:06,55
Kyra Korevaar
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,34
Sophie Jonker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,70
Carlijne van der Maarel
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:39,27
Fien Visser
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1617 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   7,62
  • Hoogspringen   1,22
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1395 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten   6,17
  • Hoogspringen   1,07
Nina Blokland
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 4:21,07
Anna Valks
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 668 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   7,84
  • Verspringen   2,36
Anna Valks
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:18,84
Fayenne Munten
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 788 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   11,17
  • Verspringen   2,67
Fayenne Munten
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:45,20
Kirsten Kuntz
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,11
Suzanne Janssens
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,63
Kirsten Kuntz
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,94
Pricilla Huisman
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,06
Suzanne Janssens
  • Senioren vrouwen - 200m - 28,52
Amber van der Waal
  • Senioren vrouwen - Discus - 27,66
Amber van der Waal
  • Senioren vrouwen - Kogel - 10,97
Amber van der Waal
  • Senioren vrouwen - Speer - 33,49
Kirsten Kuntz
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,90
Suzanne Janssens
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,89

Hoogtepunten

Kirsten Kuntz Vsen 200m
  • 26,94
  • Kirsten Kuntz Vsen 100m
  • 13,11
  • Jelle Verdoes JJC 100m
  • 12,66
  • Sacha Ruf MJB Hoog
  • 1,45
  • Erik Hokken JJC 100m
  • 12,79
  • Pricilla Huisman Vsen 200m
  • 27,06
  • Jelle Verdoes JJC Kogel
  • 11,89
  • Jeroen Jonker JJB Hoog
  • 1,75
  • Erik Hokken JJC Ver
  • 5,12
  • Amber van der Waal Vsen Speer
  • 33,49
  •  

    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Njord Mijnster 40,55 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tobias Steevensz 12,26 -105.0 m/s11,51
    2 Steven de Kock 13,74 -105.0 m/s---


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tobias Steevensz 25,91 -0.5 m/s23,32


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Jonker 2:32,58 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Steven de Kock 20,03 -0.6 m/s---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Steven de Kock 25,20 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Jonker 1,75 ---
    3 Steven de Kock 1,60 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Tobias Steevensz 5,36 -0.2 m/s5,74
    2 Steven de Kock 4,79 -1.5 m/s---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mKogelVerPunten totaal
    2 Jelle Verdoes 12,66 11,89 4,77 1902
    3 Erik Hokken 12,79 9,88 5,12 1860
    8 Maarten Hartkoren 15,28 7,93 3,86 1195


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Erik Hokken 3:39,42 ---
    4 Maarten Hartkoren 3:46,34 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Erik Hokken 19,27 -0.3 m/s---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusVerPunten totaal
    1 Hjalmar van Valen 11,65 15,23 3,69 1085
    3 Thijs van der Es 13,09 11,66 3,21 720
    4 Marijn Chapel 13,74 14,29 3,20 707


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Stijn van der Waal 3:57,84 ---
    3 Marijn Chapel 4:20,15 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Stijn van der Waal 17,77 -0.5 m/s---
    3 Hjalmar van Valen 18,21 -0.5 m/s---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    6 Bjarne van Valen 9,49 5,56 1,02 1296
    9 Renzo Korevaar 10,80 4,48 0,82 879


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Renzo Korevaar 4:12,78 ---
    Bjarne van Valen DNS ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    3 Twan Gils 6,92 6,14 1,12 1414
    5 Jayden Jeras 7,00 4,66 1,02 1226
    6 Adi Coralic 7,34 5,49 1,02 1211
    7 Jurre Chapel 8,00 3,95 1,02 981
    9 Sjoerd Kleinjan 8,34 4,18 0,87 833


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Adi Coralic 3:36,94 ---
    4 Twan Gils 3:51,56 3:53,50
    6 Jayden Jeras 4:04,43 ---
    7 Sjoerd Kleinjan 4:15,10 ---
    Jurre Chapel DNS ---


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Roy van Gent 8,00 18,83 2,88 953


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Roy van Gent 2:28,71 ---


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Erik Klooster M50 2:26,13 ---
    2 Jan Prins M60 2:31,24 ---


    Masters Vrouwen - 80 meter horden

    # Naam Res OBPPunten totaal
    2 Simone Veth V40 17,58 -0.7 m/s--- 1


    Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Simone Veth V40 23,25 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Simone Veth V40 25,68 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Simone Veth V40 9,76 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daniëlle Batenburg 29,74 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Amber Fritse DNS ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Amber Fritse 30,54 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sacha Ruf 1,45 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Sacha Ruf 4,48 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusVerPunten totaal
    1 Danique de Kock 9,13 15,33 4,08 1172
    2 Sophie Jonker 9,56 19,79 4,00 1170
    3 Kyra Korevaar 9,22 14,99 3,98 1129
    5 Ilana De Veth 9,45 15,68 3,58 1022
    7 Evelien Hartkoren 9,90 11,85 3,60 867
    8 Britt Van Wijk 10,05 10,18 3,37 755
    10 Mykhaila Boon 11,83 6,99 2,57 274
    11 Laura van ...jngaarden DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Kyra Korevaar 2:05,32 ---
    3 Ilana De Veth 2:06,55 ---
    4 Sophie Jonker 2:19,28 ---
    5 Danique de Kock 2:24,58 ---
    6 Britt Van Wijk 2:26,95 ---
    7 Evelien Hartkoren 2:33,41 ---
    9 Mykhaila Boon 2:37,93 ---
    Laura van ...jngaarden DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    2 Kyra Korevaar 12,34 -0.6 m/s---
    3 Sophie Jonker 12,70 -0.2 m/s---
    4 Danique de Kock 12,85 -0.2 m/s---
    5 Britt Van Wijk 14,51 -0.6 m/s---
    6 Mykhaila Boon 17,40 -0.6 m/s---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    12 Carlijne v...er Maarel 10,11 13,49 3,10 1016


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Carlijne v...er Maarel 3:39,27 3:35,00


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    2 Fien Visser 9,19 7,62 1,22 1617
    5 Denise Saly 9,38 5,43 1,12 1380
    6 Lieke Boshuizen 9,56 6,30 1,07 1367
    10 Femke van der Waal 10,89 5,66 1,02 1094
    11 Maud Valks 10,73 4,22 0,97 979


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Lieke Boshuizen 4:06,19 3:59,50
    11 Femke van der Waal 4:51,18 ---
    12 Maud Valks 4:59,17 ---
    Fien Visser DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    2 Nina Blokland 6,85 6,17 1,07 1395
    7 Yara Slingerland 7,81 5,11 1,07 1134
    8 Cato Visser 7,40 4,68 0,92 1071
    12 Maureen Polder 8,12 2,57 0,92 771


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Nina Blokland 4:21,07 4:05,00
    4 Maureen Polder 4:34,17 ---
    6 Cato Visser 5:00,34 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Anna Valks 7,92 7,84 2,36 668


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anna Valks 2:18,84 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Fayenne Munten 7,98 11,17 2,67 788
    4 Elin Korevaar 8,87 8,26 2,14 487


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Fayenne Munten 2:45,20 ---
    4 Elin Korevaar 3:07,73 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kirsten Kuntz 13,11 +0.1 m/s12,88
    2 Suzanne Janssens 13,63 +0.1 m/s13,26
    Pricilla Huisman DQ 12,85


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kirsten Kuntz 26,94 +1.5 m/s26,49
    2 Pricilla Huisman 27,06 +1.5 m/s26,84
    3 Suzanne Janssens 28,52 +1.5 m/s27,52


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Amber van der Waal 27,66 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Amber van der Waal 10,97 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Amber van der Waal 33,49 ---
    4 Pricilla Huisman 20,16 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Kirsten Kuntz 4,90 -1.3 m/s---
    2 Suzanne Janssens 4,89 +0.0 m/s5,23