Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Interne Competitie PH 2019'

Prijzen

Rik Litjens
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1560 punten
  • 100 meter   12,8
  • 150 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   8,10
  • Speerwerpen   35,66
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,06
Tijmen van Hal
  • Jongens Junior A - Polshoog - 3,90
Mees Wiegers
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2165 punten
  • 100 meter   13,0
  • 150 meter   20,2
  • Discuswerpen   18,81
  • Kogelstoten   7,32
  • Speerwerpen   27,29
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,96
Rico Timmermans
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 776 punten
  • 100 meter   15,0
  • 150 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   7,00
  • Speerwerpen   21,47
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   3,94
Timo van der Linden
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 611 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   8,72
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,51
Rico Timmermans
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,70
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3961 punten
  • 150 meter   DNF
  • 600 meter   1:57,8
  • 300 meter horden   45,5
  • Discuswerpen   28,11
  • Kogelstoten   11,40
  • Speerwerpen   30,03
  • Hoogspringen   1,50
  • Verspringen   5,28
Jake Romijn
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3791 punten
  • 150 meter   22,0
  • 600 meter   1:59,4
  • 300 meter horden   55,3
  • Discuswerpen   22,45
  • Kogelstoten   9,39
  • Speerwerpen   30,16
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   4,37
Bram Schutte
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 3704 punten
  • 150 meter   19,6
  • 600 meter   1:57,5
  • 300 meter horden   46,9
  • Discuswerpen   14,54
  • Kogelstoten   6,40
  • Speerwerpen   19,18
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,79
Samuel Dobbelstein
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2985 punten
  • 600 meter   1:54,7
  • 80 meter horden   14,9
  • Discuswerpen   15,16
  • Kogelstoten   7,18
  • Speerwerpen   32,04
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,29
Casper Couwenberg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2638 punten
  • 600 meter   2:03,0
  • 80 meter horden   16,9
  • Discuswerpen   13,85
  • Kogelstoten   6,61
  • Speerwerpen   25,80
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   4,12
Juriaan Visser
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2480 punten
  • 600 meter   2:01,1
  • 80 meter horden   17,1
  • Discuswerpen   15,00
  • Kogelstoten   6,28
  • Speerwerpen   26,06
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,01
Casper Couwenberg
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,00
Piter Zwart
  • Neo-senioren mannen - Meerkamp - 767 punten
  • 100 meter   13,4
  • 150 meter   DNS
  • Speerwerpen   25,08
  • Verspringen   4,33
Brecht van Iersel
  • Neo-senioren mannen - Meerkamp - 0 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Kim Beerens
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 2928 punten
  • 100 meter   14,0
  • 150 meter   21,9
  • Discuswerpen   19,56
  • Kogelstoten   6,33
  • Speerwerpen   14,69
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,16
Quirine Altena
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1587 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   22,4
  • Discuswerpen   14,33
  • Kogelstoten   5,68
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,20
  • Verspringen   3,74
Femke van Dartel
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 596 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   5,91
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,63
Nienke Meubermans
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 3093 punten
  • 100 meter   13,2
  • 150 meter   20,7
  • Discuswerpen   22,51
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   20,30
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,27
Isabel van Bokhoven
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1063 punten
  • 100 meter   DNS
  • 150 meter   21,1
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Marie Klein Tuente
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1051 punten
  • 100 meter   15,9
  • 150 meter   DNS
  • Discuswerpen   DNS
  • Kogelstoten   5,43
  • Speerwerpen   10,33
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,97
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,40
Hanna van der Zalm
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,20
Annemiek van Iersel
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,20
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3559 punten
  • 150 meter   20,6
  • 600 meter   1:52,0
  • 300 meter horden   50,9
  • Discuswerpen   18,58
  • Kogelstoten   7,83
  • Speerwerpen   16,65
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,22
Lise Romijn
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3313 punten
  • 150 meter   20,8
  • 600 meter   1:56,0
  • 300 meter horden   52,7
  • Discuswerpen   12,75
  • Kogelstoten   6,47
  • Speerwerpen   16,09
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,61
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 3119 punten
  • 150 meter   22,7
  • 600 meter   2:17,0
  • 300 meter horden   58,7
  • Discuswerpen   26,61
  • Kogelstoten   9,84
  • Speerwerpen   20,36
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   4,07
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,50
Lotte Hein
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,20
Eden Brouwers
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2846 punten
  • 600 meter   2:02,2
  • 60 meter horden (76cm)   12,1
  • Discuswerpen   19,44
  • Kogelstoten   9,24
  • Speerwerpen   25,22
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   3,82
Renske van der Steen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2720 punten
  • 600 meter   2:05,6
  • 60 meter horden (76cm)   10,9
  • Discuswerpen   16,88
  • Kogelstoten   8,81
  • Speerwerpen   10,81
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   4,53
Daniek Meijer
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2593 punten
  • 600 meter   2:05,1
  • 60 meter horden (76cm)   11,3
  • Discuswerpen   21,35
  • Kogelstoten   6,99
  • Speerwerpen   12,14
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   4,17

Hoogtepunten

Viggo Tijbosch JJC Ver
  • 5,28
  • Finn Verhoeff JJC 300mH
  • 44,94
  • Viggo Tijbosch JJC 300mH
  • 45,47
  • Jake Romijn JJC Hoog
  • 1,55
  • Nienke Meubermans MJB 150m
  • 20,70
  • Marloes Oomen MJC Polshoog
  • 2,50
  • Olivia Houben MJC Hoog
  • 1,45
  • Nienke Meubermans MJB 100m
  • 13,17
  • Isabel van Bokhoven MJB 150m
  • 21,10
  • Tijmen van Hal JJA Polshoog
  • 3,90
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m150mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Rik Litjens 12,75 DNS DNS 8,10 35,66 DNS 5,06 1560


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen van Hal 3,90 ---


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m150mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Mees Wiegers 12,98 20,20 18,81 7,32 27,29 1,40 4,96 2165
    2 Rico Timmermans 14,91 DNS DNS 7,00 21,47 1,30 3,94 776
    3 Timo van der Linden DNS DNS DNS 8,72 DNS DNS 4,51 611
    4 Henk Glau...hellenger DNS DNS DNS 6,02 DNS DNS 4,52 383
    5 Thomas Kuiper DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Rico Timmermans 2,70 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600m300mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Viggo Tijbosch DNF 1:57,79 45,47 28,11 11,40 30,03 1,50 5,28 3961
    2 Jake Romijn 22,00 1:59,35 55,25 22,45 9,39 30,16 1,55 4,37 3791
    3 Bram Schutte 19,60 1:57,41 46,84 14,54 6,40 19,18 1,40 4,79 3704
    4 Koen Diepen 20,30 DNS 48,58 26,01 9,06 30,58 1,40 4,21 3569
    5 Jens de Kock 21,00 2:01,43 56,08 26,78 6,59 17,09 1,40 4,77 3478
    6 Lans Timmermans 21,40 1:50,05 47,99 20,64 6,13 20,48 1,25 3,84 3426
    7 Sjoerd Oberman 21,30 DNS 54,01 23,70 9,41 33,55 1,40 4,28 3376
    8 Finn Verhoeff DNF 2:14,13 44,94 24,54 8,24 21,72 1,40 5,13 3351
    9 Dieter Stolzenbach 21,90 DNS 54,80 29,07 9,69 23,83 1,40 4,60 3322
    10 Max de Kruijf 20,80 1:56,54 52,09 14,57 5,01 20,60 1,35 4,15 3222
    11 Jay Béaart 22,30 2:16,13 57,38 21,32 7,45 16,79 1,25 4,03 2891
    12 Daan van Hoeven 22,70 2:08,97 55,50 17,11 5,70 NM 1,40 4,05 2644
    13 Ivar van der Sanden 24,00 1:57,74 58,02 12,53 5,69 17,68 1,25 3,77 2627
    14 Luc de Kruijf DNF 2:04,26 55,84 19,75 7,66 16,84 1,25 3,99 2583
    15 Yannick van Dijk DNF 1:57,65 DNS 18,59 DNS 26,75 1,45 4,56 2288
    16 Sven van d...eerendonk 22,40 DNS 49,88 DNS 7,30 21,01 DNS 3,94 2102
    17 Lieve DNS DNS 52,36 DNS 6,51 DNS DNS 4,57 1349
    18 Tim van der Bruggen DNF 2:16,97 DNS 14,50 DNS 14,02 1,20 3,29 1321
    19 Merijn de Weirdt 27,20 2:50,94 DNS 10,49 DNS 14,26 1,15 2,96 1032
    20 Sem van der Hijden DNS 2:06,39 DNS 12,29 DNS DNS DNS 3,39 800
    21 Olivier Zetz DNS 2:02,34 DNS 14,40 DNS DNS DNS DNS 594
    22 Guus DNS DNS DNF DNS 5,35 DNS DNS 3,46 575
    23 Sven Grooters DNS --- DNS 34,72 --- DNS DNS --- 544
    24 Hugo DNS DNS 1:17,76 DNS 5,65 DNS DNS 2,36 411
    25 Siem Schoor DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 600m80mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Samuel Dobbelstein 1:54,70 14,89 15,16 7,18 32,04 1,35 4,29 2985
    2 Casper Couwenberg 2:03,00 16,86 13,85 6,61 25,80 1,45 4,12 2638
    3 Juriaan Visser 2:01,10 17,01 15,00 6,28 26,06 1,25 4,01 2480
    4 Mees Dortland 2:00,50 16,71 18,36 6,43 20,59 1,15 4,05 2421
    5 Xavier van Zutven 2:09,50 16,09 16,23 6,45 22,77 1,30 3,50 2368
    6 Robbie Smulders 2:17,10 19,65 21,74 7,55 31,31 1,00 3,31 2148
    7 Ferencz Ketelaars 2:07,60 18,20 13,11 4,83 14,43 1,10 3,62 1798
    8 Marco van Gelder 2:10,80 17,22 10,49 4,41 15,58 1,15 3,64 1795
    9 Giel Hilhorst 2:22,90 18,70 10,44 5,89 12,90 1,25 3,70 1731
    10 Merijn van Herpt 2:12,90 18,53 10,95 5,05 DNS 1,10 3,37 1434
    11 Lucas Couwenberg 2:20,90 18,64 12,05 4,16 12,67 1,05 3,24 1428
    12 Luc Bouwens 2:15,10 DNS 13,66 5,45 DNS 1,10 3,58 1374
    13 Wout Perquin 2:17,20 19,14 10,33 4,13 11,49 1,05 2,76 1264
    14 Melchior de Laat 2:28,40 DNS 14,61 5,30 DNS 1,05 3,36 1198
    15 Simen Thijssen 2:27,60 25,58 11,82 5,54 10,69 1,05 2,95 1192
    16 Thomas van Mierlo 2:24,60 DNS 8,72 5,64 DNS 1,05 3,57 1146
    17 Joey Soyo 2:28,60 DNS 12,36 4,47 DNS 1,05 3,40 1096
    18 Joshua Falkenburg 2:33,60 18,13 10,03 3,99 10,62 0,95 2,82 1089
    19 Bart Rijken 2:22,30 22,20 15,12 3,96 8,59 0,95 2,90 1067
    20 Diego Leon Daams DNS 20,33 DNS 4,88 13,19 1,05 DNS 778
    21 Juul van Dongen DNS DNS DNS 5,22 DNS 1,20 DNS 645
    22 Samuel Az...do Lusher DNS 21,78 DNS 5,62 DNS 1,10 DNS 624
    23 Anis Hasnaoui DNS 20,37 DNS 4,14 5,20 1,05 DNS 543
    24 Finn Brandse DNS DNS DNS 4,99 DNS 1,05 DNS 519
    25 Tijmen Beks DNS DNS DNS 4,36 DNS 0,95 DNS 402
    26 Pepijn Janssen DNS 25,35 DNS 4,39 DNS 0,90 DNS 367
    27 Owen Ramaekers DNF DNS 8,89 3,85 DNS NM 2,00 234
    28 Bas Verhoeven DNS DNS 7,41 DNS DNS DNS 2,53 139
    29 Job van Geldrop DNS 21,67 --- --- --- --- --- 30


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Casper Couwenberg 2,00 ---


    Neo-senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m150mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Piter Zwart 13,39 DNS --- --- 25,08 --- 4,33 767
    2 Brecht van Iersel DNS DNS --- --- DNS --- DNS 0


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m150mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Kim Beerens 13,98 21,90 19,56 6,33 14,69 1,35 4,16 2928
    2 Quirine Altena DNS 22,40 14,33 5,68 DNS 1,20 3,74 1587
    3 Femke van Dartel DNS DNS DNS 5,91 DNS DNS 3,63 596
    4 Maartje Cremers DNS DNS DNS 6,46 DNS DNS 3,45 592


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m150mDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Nienke Meubermans 13,17 20,70 22,51 DNS 20,30 1,35 4,27 3093
    2 Isabel van Bokhoven DNS 21,10 DNS DNS DNS 1,30 DNS 1063
    3 Marie Klein Tuente 15,85 DNS DNS 5,43 10,33 DNS 3,97 1051
    4 Lotte Weevers DNS DNS DNS DNS 20,48 DNS 3,79 776
    5 Fien van Gelder DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    5 Ayla Ernes DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Daantje de Vet 2,40 ---
    2 Hanna van der Zalm 2,20 ---
    2 Annemiek van Iersel 2,20 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 150m600m300mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Jessica Sluiter 20,60 1:52,00 50,82 18,58 7,83 16,65 1,40 4,22 3559
    2 Lise Romijn 20,80 1:56,00 52,65 12,75 6,47 16,09 1,40 4,61 3313
    3 Meike de Graauw 22,70 2:17,00 58,70 26,61 9,84 20,36 1,25 4,07 3119
    4 Lotte Hein 22,40 2:14,00 57,36 17,32 7,44 17,42 1,35 3,99 2904
    5 Juul Hultermans 22,40 2:08,00 54,46 12,57 7,12 10,08 1,35 3,85 2707
    6 Olivia Houben DNS 2:08,00 52,81 17,34 6,90 14,68 1,45 4,30 2701
    7 Ibrich Kooistra 23,40 2:22,00 1:03,89 17,51 8,15 15,74 1,35 4,03 2656
    8 Iris Verheij 23,40 1:56,00 58,98 14,63 6,45 10,02 1,35 3,70 2643
    9 Pleun Wiegers 23,60 2:23,00 1:08,31 12,44 5,41 10,53 1,20 3,46 1945
    10 Laura van de Waal 23,30 DNS 1:00,31 DNS 6,12 14,15 1,15 3,56 1860
    11 Marloes Oomen DNS 1:56,00 DNS 16,36 6,75 13,02 DNS 4,00 1654
    12 Emmelie Schraven DNS 2:23,00 DNS 16,80 DNS 12,20 1,25 3,48 1352
    13 Renée Overmeijer 25,00 2:46,00 DNS 11,30 DNS 11,73 1,20 3,40 1265
    14 Famke Stienstra 25,20 DNS DNS DNS DNS 14,28 1,30 DNS 911
    15 Nienke van den Berk DNS DNS 1:04,97 DNS 6,72 DNS DNS 3,43 870
    16 Tinke Grotenhuis DNS DNS DNS 8,67 DNS DNS DNS 2,93 256
    17 Maud van der Heijden DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    17 Renske Stevens DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Marloes Oomen 2,50 ---
    2 Lotte Hein 2,20 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 600m60mHDiscusKogelSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Eden Brouwers 2:02,20 12,10 19,44 9,24 25,22 1,35 3,82 2846
    2 Renske van der Steen 2:05,60 10,86 16,88 8,81 10,81 1,35 4,53 2720
    3 Daniek Meijer 2:05,10 11,23 21,35 6,99 12,14 1,30 4,17 2593
    4 Eline Smit 1:54,50 12,95 13,73 6,12 12,22 1,30 4,02 2313
    5 Fleur van ...r Meijden DNF 11,50 18,96 7,92 15,76 1,35 4,01 2287
    6 Isis Maas 2:20,60 13,90 15,36 6,44 11,42 1,20 3,89 1915
    7 Nienke Overmeijer 2:27,00 12,90 15,06 7,11 13,81 1,10 3,60 1902
    8 Eva Costermans DNF 12,39 16,28 5,98 10,76 1,25 3,83 1808
    9 Janne van den Berg 2:14,40 DNS DNS 8,60 13,50 1,20 4,10 1750
    10 Bobbie de Vet 2:11,90 DNS DNS 7,58 10,87 1,25 4,27 1725
    11 Selje van Boekel 2:06,30 DNF 13,30 7,04 12,81 1,10 3,58 1718
    12 Linde van Bragt 2:26,60 DNS DNS 7,41 18,12 1,25 3,69 1641
    13 Karmen Gommers 2:07,60 DNS DNS 7,23 14,18 1,10 3,80 1623
    14 Bente Oberman 2:19,30 DNF 15,46 5,82 12,92 1,05 3,32 1487
    15 Amélie Béaart 2:25,30 DNS DNS 6,77 16,01 1,05 3,74 1434
    16 Yfke van Haeringen DNF DNS DNS 8,26 13,71 1,10 3,89 1340
    17 Feline Verhoeff 2:23,20 14,00 7,54 4,81 5,21 1,10 3,65 1328
    18 Tati Haenen 2:32,70 15,20 13,36 5,33 7,00 1,20 2,86 1293
    19 Noa van Velzen DNS 12,50 16,81 DNS 13,24 1,35 DNS 1254
    20 Esra Hurkmans 2:21,00 DNF 7,94 6,45 DNS 1,20 3,24 1245
    21 Romy Sonneveld 2:22,60 15,08 6,47 4,94 4,92 1,10 3,30 1180
    22 Lisa Bruurs 2:22,80 15,19 7,01 5,00 DNS 1,05 3,37 1156
    23 Tika Spijkers 2:22,90 DNS DNS 5,68 9,94 1,00 3,37 1130
    24 Pien van Elk DNF 14,86 9,66 5,68 8,26 1,00 3,20 1066
    25 Lara van Bommel 2:23,80 DNF 8,29 5,92 DNS 1,00 3,07 1020
    26 Maartje Grotenhuis 2:35,80 DNF 9,51 5,72 8,93 1,05 2,83 1015
    27 Shanon van Gaal DNF 23,23 10,38 6,35 10,37 0,95 2,61 882
    28 Sterre Brandse DNS 14,10 12,03 DNS 13,20 1,15 DNS 872
    29 Eke Schapendonk 2:43,60 DNF 13,60 5,74 5,87 1,00 2,30 855
    30 Ilona Joustra 3:03,00 DNS DNS 5,27 6,99 1,15 2,95 831
    31 Line Thijssen 2:32,20 17,69 7,61 4,10 6,15 1,00 3,12 824
    32 Maya Glaudemans 2:40,40 DNS DNS 5,34 NM 0,85 3,53 809
    33 Marieke Blijenberg 2:40,40 DNS DNS 4,65 8,18 1,05 2,62 776
    34 Tessa van Mosseveld 2:48,30 33,22 7,53 6,19 7,23 0,95 2,47 717
    35 Minou Gilbau 2:58,60 23,51 7,11 5,30 4,46 0,95 2,77 645
    36 Elize Bertrand 2:45,00 25,72 7,25 3,82 7,45 0,95 2,71 620
    37 Dagmar Kooistra DNS 15,44 9,98 DNS DNS 1,05 DNS 481
    38 Maxime van Leeuwe DNS DNS DNS DNS 9,83 1,05 DNS 375
    39 Dido Zondag DNS 23,75 9,22 DNS 5,35 0,95 DNS 273
    40 Dana Langerak DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0
    40 Victorine van Thiel DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0