Vereniging 'Nederland' op 'Olympic Moves The School Final - Papendal'

Prijzen

Wesley Hoffman
  • Jongens klas 1-2 - Meerkamp - 382 punten
  • 80 meter   10,3
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,41
  • Vortexwerpen   51,69
  • Verspringen   5,14
Jhuriel Ines
  • Jongens klas 1-2 - Meerkamp - 380 punten
  • 80 meter   10,4
  • Kogelstoten 3 kilogram   11,70
  • Vortexwerpen   46,31
  • Verspringen   5,20
Dejeandro Krips
  • Jongens klas 1-2 - Meerkamp - 378 punten
  • 80 meter   10,7
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,96
  • Vortexwerpen   54,70
  • Verspringen   4,99
Jools van de Klundert
  • Meisjes klas 1-2 - Meerkamp - 385 punten
  • 80 meter   11,0
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,60
  • Vortexwerpen   35,48
  • Verspringen   4,47

Hoogtepunten

Bram Driessens JKlas2 Vortex
  • 56,18
  • Jildou Binnema MKlas2 Vortex
  • 40,20
  • Drucilla Nyanyo MKlas2 Kogel
  • 10,94
  • Wesley Hoffman JKlas2 Ver
  • 5,14
  • Jhuriel Ines JKlas2 Ver
  • 5,20
  • Drucilla Nyanyo MKlas2 Ver
  • 4,48
  • Neon Beck JKlas2 Vortex
  • 55,85
  • Kim Otten MKlas2 Ver
  • 4,51
  • Jools van de Klundert MKlas1 Ver
  • 4,47
  • Wouter Van der Stap JKlas2 80m
  • 10,14
  •  

    Jongens klas 1-2 - Meerkamp

    # Naam Team 80mKogelVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Wesley Hoffman JKlas2 Tabor Coll...pte J 1-2 10,23 10,41 51,69 5,14 382 382
    2 Jhuriel Ines JKlas2 Meergronden J 1-2 10,32 11,70 46,31 5,20 380 380
    3 Dejeandro Krips JKlas2 Meergronden J 1-2 10,63 10,96 54,70 4,99 378 378
    6 Stam Martynox JKlas2 Augustinianum J 1-2 10,62 9,90 51,69 4,58 357 357
    7 Wouter Van der Stap JKlas2 Augustinianum J 1-2 10,14 11,37 41,47 4,96 356 356
    9 Bram Driessens JKlas2 Augustinianum J 1-2 11,11 11,38 56,18 4,45 342 342
    11 Neon Beck JKlas2 Tabor Coll...pte J 1-2 10,54 9,26 55,85 4,37 338 338
    14 Mitchell ...jssenraad JKlas2 Meergronden J 1-2 10,67 9,97 39,40 4,81 326 326
    18 Joross Soriano JKlas2 Meergronden J 1-2 11,31 10,66 41,51 4,61 312 312
    19 Koos Van Selm JKlas2 Zone College J 1-2 11,10 9,65 46,10 4,40 311 311
    21 Sep De Jong JKlas1 VC Walterbosch J 1-2 11,08 8,75 40,44 4,97 299 299
    24 Yorick Romeijn JKlas2 Zone College J 1-2 11,34 9,32 48,38 4,12 286 286
    29 Luca Bos JKlas2 De Goudse ...den J 1-2 11,09 8,22 43,63 4,24 273 273
    35 Nay Choo H... Htootha JKlas2 De Goudse ...den J 1-2 11,38 7,54 44,90 4,31 258 258
    37 Jarick Kohl JKlas2 Greijdanus J 1-2 11,52 7,13 41,76 4,49 253 253
    40 Thom de Weger JKlas2 De Goudse ...den J 1-2 11,25 7,56 35,10 4,25 235 235
    45 Guilliendr...erindongo JKlas1 Tabor Coll...pte J 1-2 11,09 8,47 37,90 4,49 215 215
    48 Edwin Boakye JKlas1 Tabor Coll...pte J 1-2 11,41 6,44 41,27 4,54 209 209
    49 Nino Van Middendorp JKlas1 VC Walterbosch J 1-2 12,14 8,03 34,03 4,07 205 205
    50 Leon Kruizinga JKlas2 Greijdanus J 1-2 11,52 6,10 26,88 4,31 200 200
    51 Christiaan...Voskuilen JKlas2 Zone College J 1-2 12,82 8,08 43,56 4,25 196 196
    52 Julius Prop JKlas1 VC Walterbosch J 1-2 11,66 6,50 32,67 4,12 195 195
    54 Luuk Braun JKlas2 Tabor Coll...pte J 1-2 11,85 11,76 46,98 3,99 186 186
    56 Tim De Weerd JKlas2 Greijdanus J 1-2 12,64 7,58 33,58 3,24 180 180
    58 Kai Muijsers JKlas1 VC Walterbosch J 1-2 12,26 6,96 30,57 3,95 177 177
    59 Freek Velthorst JKlas1 Zone College J 1-2 12,32 7,55 41,76 3,30 165 165
    62 Yonathan Oeij JKlas2 Greijdanus J 1-2 11,44 7,83 26,02 3,81 155 155
    65 Maarten Hagenaars JKlas2 De Goudse ...den J 1-2 11,25 5,16 25,91 4,23 126 126
    66 Tim van Tilburg JKlas2 De Goudse ...den J 1-2 12,23 7,56 41,58 4,00 123 123
    67 Merijn Nix JKlas1 Augustinianum J 1-2 12,42 9,13 33,75 3,97 120 120
    68 Niels Van Rooij JKlas1 Augustinianum J 1-2 12,09 8,52 34,30 3,78 100 100
    69 Giovanni Dieperink JKlas1 Zone College J 1-2 12,60 6,51 37,31 3,95 91 91
    73 Niels Kapteijn JKlas2 Greijdanus J 1-2 13,65 5,10 26,65 3,19 37 37
    74 Kamiel Slieker JKlas2 Meergronden J 1-2 12,01 7,06 39,20 4,11 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Maurick College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,14 350
    2 Tabor College d'Ampte J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,80 335
    3 Meergronden J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 40,97 320
    4 Augustinianum J 1-2 (4x80m) - JKlas2 5 42,31 305
    4 Echnaton J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,31 305
    6 Baudartius J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,41 275
    7 De Goudse Waarden J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 42,98 260
    8 Roelof van Echten College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,07 245
    9 Titus Brandsma J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,08 230
    10 Greijdanus J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 43,41 215
    11 PSG Da Vinci J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,13 200
    12 VC Walterbosch J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,28 185
    13 Zone College J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 44,45 170
    14 Liemers College HM J 1-2 (4x80m) - JKlas2 0 45,11 155
    15 Noordik J 1-2 (4x80m) Protestants Scholengemeenschap Het Noordik - JKlas2 0 45,21 140
    16 Pius X College J 1-2 (4x80m) Pius X College Scholengemeenschap - JKlas2 0 46,44 125


    Meisjes klas 1-2 - Meerkamp

    # Naam Team 80mKogelVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Jools van ... Klundert MKlas1 Blariacumc...ege M 1-2 10,94 10,60 35,48 4,47 385 385
    4 Kim Otten MKlas2 Sevenwolden M 1-2 11,42 9,54 32,26 4,51 355 355
    8 Mikki Vijn MKlas2 Tabor Coll...pte M 1-2 11,34 8,83 33,59 4,39 345 345
    10 Isa Van Puffelen MKlas2 VC Walterbosch M 1-2 11,52 8,85 33,23 4,34 333 333
    11 Jildou Binnema MKlas2 Sevenwolden M 1-2 12,19 10,38 40,20 4,13 331 331
    12 Disha Oedai MKlas2 Tabor Coll...pte M 1-2 11,47 9,73 29,50 4,25 330 330
    14 Mette Jacobs MKlas2 Blariacumc...ege M 1-2 11,76 9,61 32,18 4,34 329 329
    18 Drucilla Nyanyo MKlas2 Meergronden M 1-2 11,92 10,94 25,17 4,48 319 319
    20 Nanou Hofmann MKlas2 Sevenwolden M 1-2 11,73 9,65 24,86 4,34 308 308
    23 Myrthe Dantuma MKlas2 VC Walterbosch M 1-2 12,51 9,57 36,21 4,08 303 303
    25 Gwen Slaats MKlas2 Tabor Coll...pte M 1-2 11,78 9,86 33,16 3,70 301 301
    27 Niva Schalkwijk MKlas2 Meergronden M 1-2 11,07 7,98 23,70 4,19 288 288
    34 Danielle van Dijk MKlas2 Blariacumc...ege M 1-2 11,83 8,97 26,24 3,66 252 252
    41 Faith Kombrink MKlas2 Meergronden M 1-2 11,99 7,99 24,43 3,86 237 237
    45 Jasmijn Soreé MKlas2 Blariacumc...ege M 1-2 12,49 7,54 29,95 3,67 220 220
    48 Jules Bruins MKlas1 VC Walterbosch M 1-2 12,36 8,12 19,00 3,66 201 201
    51 Floortje Hendriks MKlas2 Meergronden M 1-2 12,21 8,57 21,76 3,69 176 176
    53 Hayat Askar MKlas2 Sevenwolden M 1-2 12,51 10,57 30,20 3,86 168 168
    55 Tessa de Gooijer MKlas2 Tabor Coll...pte M 1-2 12,19 8,33 27,09 3,65 166 166
    60 Lieske Drost MKlas2 VC Walterbosch M 1-2 DNF 6,21 24,30 3,72 145 145
    67 Alicia van...er Tempel MKlas2 Sevenwolden M 1-2 12,31 6,90 21,16 3,94 120 120
    72 Mijntje Gutter MKlas2 Tabor Coll...pte M 1-2 13,99 7,50 28,70 3,53 65 65
    73 Gwen de Droog MKlas2 Meergronden M 1-2 12,62 7,10 27,63 3,67 61 61
    77 Madeline Izelaar MKlas2 VC Walterbosch M 1-2 13,59 4,76 14,51 3,40 37 37