Vereniging 'CAV Energie' op 'Het Nieuwe Energie E.T. Team :-) en Atletiek.nu jury-app koppeling praktijktestwedstrijd'

Prijzen

Haico Boer
  • Jongens Junior A - 200m - 25,57
Haico Boer
  • Jongens Junior A - 400m - 55,15
Haico Boer
  • Jongens Junior A - 600m - 1:37,54
Danick Imholz
  • Jongens Junior B - 200m - 25,92
Danick Imholz
  • Jongens Junior B - 400m - 57,57
Daniël van Noordenne
  • Jongens Junior B - 800m - 2:12,49
Marnix de Kunder
  • Jongens Junior C - 100m - 14,46
Marnix de Kunder
  • Jongens Junior C - 400m - 1:06,64
Finn Heuving
  • Jongens Junior D - 150m - 23,29
Finn Heuving
  • Jongens Junior D - 600m - 1:52,97
Wout Rigter
  • Jongens Pupil A - 40m - 6,83
Noel Kerkhoff
  • Jongens Pupil A - 40m - 7,09
Wout Rigter
  • Jongens Pupil A - 60m - 9,63
Zewar Kenan
  • Jongens Pupil A - 400m - 1:26,78
Wout Rigter
  • Jongens Pupil A - 600m - 2:10,06
Ramon Vaandrager
  • Jongens Pupil A - 800m - 2:46,29
Vincent den Brouwer
  • Jongens Pupil A - 800m - 2:54,82
Quinten Muller
  • Jongens Pupil B - 40m - 7,66
Lars Engel
  • Jongens Pupil B - 60m - 9,80
Lars Engel
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:05,52
Quinten Muller
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:18,03
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil D - 40m - 7,36
Sebby van der Velden
  • Jongens Pupil D - 40m - 7,89
Tijn Rigter
  • Jongens Pupil D - 40m - 7,94
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil D - 60m - 10,79
Tijn Rigter
  • Jongens Pupil D - 60m - 11,34
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil D - 80m - 13,92
Tijn Rigter
  • Jongens Pupil D - 80m - 14,89
Brian Berkhoff
  • Jongens Pupil D - 100m - 17,11
Tijn Rigter
  • Jongens Pupil D - 100m - 18,42
Sebby van der Velden
  • Jongens Pupil D - 600m - 2:28,40
Hugo van Prehn
  • Jongens Pupil D - 600m - 2:56,15
Nelson Lima
  • Masters Mannen - 40m - 6,24
Rene Spek
  • Masters Mannen - 60m - 9,19
Nelson Lima
  • Masters Mannen - 80m - 10,93
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - 100m - 14,33
Nelson Lima
  • Masters Mannen - 150m - 20,39
Rene Spek
  • Masters Mannen - 150m - 22,42
Nelson Lima
  • Masters Mannen - 300m - 42,77
Ricardo Verbeeten
  • Masters Mannen - 300m - 53,04
Marco de Kunder
  • Masters Mannen - Hoog - 1,41
Ricardo Verbeeten
  • Masters Mannen - Hoog - 1,31
Jessica Leeflang-Gutteling
  • Masters Vrouwen - 100m - 15,09
Jessica Leeflang-Gutteling
  • Masters Vrouwen - 200m - 31,79
Parel van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:45,99
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - 40m - 5,88
Sigrid Spek
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,85
Isa Schotanus
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,91
Sigrid Spek
  • Meisjes Junior C - 150m - 24,05
Ilse Stok
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,36
Isa Schotanus
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,26
Evi Van der Linden
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,71
Myrthe Van Marrewijk
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,01
Evi Van der Linden
  • Meisjes Junior D - 80m - 11,28
Myrthe Van Marrewijk
  • Meisjes Junior D - 100m - 14,39
Jade Bosman
  • Meisjes Junior D - 100m - 14,53
Esmee Stok
  • Meisjes Junior D - 150m - 23,07
Pearl Verbeeten
  • Meisjes Junior D - 150m - 27,60
Jade Bosman
  • Meisjes Junior D - 200m - 29,87
Esmee Palm
  • Meisjes Junior D - 200m - 30,94
Isabel van Prehn
  • Meisjes Junior D - 400m - 1:20,59
Lila van Nieuwkoop
  • Meisjes Junior D - 600m - 1:49,92
Jytte Spek
  • Meisjes Junior D - 600m - 2:00,50
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - 800m - 2:37,55
Evi Van der Linden
  • Meisjes Junior D - 800m - 3:06,19
Cecilia Lima
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,27
Myrthe Van Marrewijk
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,36
Esmee Palm
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,21
Malu van Prehn
  • Meisjes Pupil A - 40m - 6,82
Malu van Prehn
  • Meisjes Pupil A - 60m - 9,77
Malu van Prehn
  • Meisjes Pupil A - 100m - 16,00
Joanne Star
  • Meisjes Pupil A - 100m - 16,94
Lisanne Kemmer
  • Meisjes Pupil A - 100m - 19,18
Lisanne Kemmer
  • Meisjes Pupil A - 150m - 21,33
Malu van Prehn
  • Meisjes Pupil A - 200m - 34,25
Lisanne Kemmer
  • Meisjes Pupil A - 400m - 1:39,74
Caithlyn Van Dorp
  • Meisjes Pupil A - 600m - 2:23,74
Joanne Star
  • Meisjes Pupil A - 800m - 2:47,64
Yordanos Y Mulugeta
  • Meisjes Pupil A - 800m - 3:39,53
Veerle van Aert
  • Meisjes Pupil A - 2000m - 8:07,42
Noor Steijn
  • Meisjes Pupil B - 40m - 7,29
Benthe Spek
  • Meisjes Pupil B - 40m - 7,38
Kerlinn Grootfaam
  • Meisjes Pupil B - 60m - 9,89
Noor Steijn
  • Meisjes Pupil B - 60m - 10,55
Noor Steijn
  • Meisjes Pupil B - 100m - 16,82
Benthe Spek
  • Meisjes Pupil B - 100m - 16,98
Noor Steijn
  • Meisjes Pupil B - 200m - 38,69
Bente Hermus
  • Meisjes Pupil B - 400m - 1:40,77
Benthe Spek
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:17,92
Kerlinn Grootfaam
  • Meisjes Pupil B - 800m - 3:12,19
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil C - 40m - 7,43
Lynn Driedonks
  • Meisjes Pupil C - 40m - 7,55
Jasmijn van Dalsen
  • Meisjes Pupil C - 40m - 7,78
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil C - 60m - 10,45
Jasmijn van Dalsen
  • Meisjes Pupil C - 60m - 11,08
Quincy Nederlof
  • Meisjes Pupil C - 60m - 11,35
Quincy Nederlof
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:16,78
Valerie Sies
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:23,09
Lynn Driedonks
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:25,80
Elvira Gutteling
  • Meisjes Pupil D - 40m - 7,53
Charlotte Engel
  • Meisjes Pupil D - 40m - 8,70
Elvira Gutteling
  • Meisjes Pupil D - 60m - 10,73
Elvira Gutteling
  • Meisjes Pupil D - 200m - 38,76
Charlotte Engel
  • Meisjes Pupil D - 400m - 1:53,93
Fabienne Muller
  • Meisjes Pupil D - 400m - 1:55,08
Suzanne Leeflang-Berkhoff
  • Senioren vrouwen - 100m - 15,14
Suzanne Leeflang-Berkhoff
  • Senioren vrouwen - 300m - 51,28
Ashley Melcherts
  • Senioren vrouwen - 800m - 2:18,13

Hoogtepunten

Wout Rigter JPA 60m
  • 9,63
  • Vincent den Brouwer JPA 100m
  • 15,82
  • Evi Van der Linden MJD 60m
  • 8,71
  • Vincent den Brouwer JPA 60m
  • 9,64
  • Myrthe Van Marrewijk MJD 60m
  • 9,01
  • Ramon Vaandrager JPA 100m
  • 16,02
  • Malu van Prehn MPA 60m
  • 9,77
  • Brian Berkhoff JPD 40m
  • 7,36
  • Jade Bosman MJD 60m
  • 9,03
  • Esmee Stok MJD 60m
  • 9,11
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Haico Boer 25,57 -0.1 m/s26,15


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Haico Boer 55,15 56,44


    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Haico Boer 1:37,54 1:31,00


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danick Imholz 25,92 -0.1 m/s28,32


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Danick Imholz 57,57 1:00,98


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Daniël va...Noordenne 2:12,49 2:08,90


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marnix de Kunder 14,46 +0.3 m/s14,44


    Jongens Junior C - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Marnix de Kunder 1:06,64 1:02,00


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Finn Heuving 23,29 +0.0 m/s23,40


    Jongens Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Finn Heuving 1:52,97 2:00,00


    Jongens Pupil A - 40 meter

    # Naam Res OBP
    2 Wout Rigter 6,83 +0.3 m/s---
    3 Noel Kerkhoff 7,09 +0.1 m/s---


    Jongens Pupil A - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Wout Rigter 9,63 -1.2 m/s---
    4 Vincent den Brouwer 9,64 -1.2 m/s---
    5 Noel Kerkhoff 10,19 -1.2 m/s---
    7 Daan Palm 12,85 -1.2 m/s---


    Jongens Pupil A - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Wout Rigter 12,58 -0.5 m/s13,00
    5 Noel Kerkhoff 13,10 -1.3 m/s---


    Jongens Pupil A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Vincent den Brouwer 15,82 -0.7 m/s---
    5 Ramon Vaandrager 16,02 -1.2 m/s16,31
    6 Noel Kerkhoff 16,35 -0.7 m/s---
    7 Zewar Kenan 16,65 -1.2 m/s18,00


    Jongens Pupil A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Noel Kerkhoff 25,30 +1.1 m/s---


    Jongens Pupil A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Zewar Kenan 1:26,78 ---


    Jongens Pupil A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Wout Rigter 2:10,06 ---
    5 Daan Palm 2:52,48 ---


    Jongens Pupil A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ramon Vaandrager 2:46,29 3:00,01
    3 Vincent den Brouwer 2:54,82 ---


    Jongens Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    2 Quinten Muller 7,66 +0.3 m/s---


    Jongens Pupil B - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lars Engel 9,80 -1.2 m/s10,40


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lars Engel 2:05,52 2:02,35
    2 Quinten Muller 2:18,03 ---


    Jongens Pupil B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Matthijs Klein DNS ---


    Jongens Pupil D - 40 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brian Berkhoff 7,36 -0.3 m/s7,60
    2 Sebby van der Velden 7,89 +0.3 m/s---
    3 Tijn Rigter 7,94 +0.3 m/s---
    5 Hugo van Prehn 9,59 +0.1 m/s---


    Jongens Pupil D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brian Berkhoff 10,79 +0.2 m/s11,90
    2 Tijn Rigter 11,34 +0.2 m/s---
    4 Hugo van Prehn 13,75 +0.2 m/s---


    Jongens Pupil D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brian Berkhoff 13,92 -1.3 m/s16,40
    2 Tijn Rigter 14,89 -1.3 m/s---


    Jongens Pupil D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Brian Berkhoff 17,11 -1.2 m/s21,00
    2 Tijn Rigter 18,42 -0.7 m/s---


    Jongens Pupil D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Sebby van der Velden 2:28,40 ---
    2 Hugo van Prehn 2:56,15 ---


    Masters Mannen - 40 meter

    # Naam Res OBP
    2 Nelson Lima M45 6,24 +0.7 m/s5,78


    Masters Mannen - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Rene Spek M40 9,19 -0.3 m/s9,46


    Masters Mannen - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Nelson Lima M45 10,93 +0.4 m/s11,70


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Marco de Kunder M45 14,33 +0.3 m/s14,42


    Masters Mannen - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Nelson Lima M45 20,39 -0.7 m/s20,50
    3 Rene Spek M40 22,42 -0.7 m/s22,80
    4 Ricardo Verbeeten M55 23,41 -0.7 m/s22,90


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Frank Ydema M35 --- 30,00


    Masters Mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nelson Lima M45 42,77 42,80
    2 Ricardo Verbeeten M55 53,04 49,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Frank Ydema M35 --- 2:10,00


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.111.161.211.261.311.361.411.46ResOBP
    1 Marco de Kunder M45 O O O O XXX 1,41 1,40
    3 Ricardo Verbeeten M55 O - O O O XXX 1,31 1,35
    4 Rene Spek M40 O O XO O XXX 1,31 1,35


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Jessica L...Gutteling V35 15,09 -1.2 m/s21,01


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jessica L...Gutteling V35 31,79 -1.8 m/s---


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Parel van Nieuwkoop 2:45,99 2:39,79


    Meisjes Junior C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ilse Stok 5,88 +0.1 m/s6,00


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sigrid Spek 9,85 -0.3 m/s9,66


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Isa Schotanus 11,91 +0.4 m/s12,04


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sigrid Spek 24,05 -0.7 m/s23,49


    Meisjes Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jill Lagendijk 1:58,94 2:03,97
    5 Gonda Boer 1:59,93 1:57,00
    6 Ilana de Visser 2:16,98 2:13,18


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.111.161.211.261.311.361.41ResOBP
    1 Ilse Stok O O XXO XXX 1,36 1,40
    2 Isa Schotanus O O O O XXX 1,26 1,25


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Evi Van der Linden 8,71 -0.3 m/s8,65
    3 Myrthe Van Marrewijk 9,01 +0.6 m/s9,24
    4 Jade Bosman 9,03 +0.6 m/s8,95
    5 Esmee Stok 9,11 +0.6 m/s8,96
    7 Cecilia Lima 9,31 -0.3 m/s9,47
    9 Jytte Spek 9,58 -0.3 m/s9,41


    Meisjes Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Evi Van der Linden 11,28 +0.4 m/s11,69


    Meisjes Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Myrthe Van Marrewijk 14,39 -0.5 m/s15,32
    2 Jade Bosman 14,53 +0.3 m/s14,80


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Esmee Stok 23,07 -0.7 m/s24,00
    3 Pearl Verbeeten 27,60 -0.7 m/s26,40


    Meisjes Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jade Bosman 29,87 -0.9 m/s30,77
    2 Esmee Palm 30,94 +0.1 m/s42,90


    Meisjes Junior D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Isabel van Prehn 1:20,59 1:18,00
    Evi Van der Linden DNS ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lila van Nieuwkoop 1:49,92 1:50,50
    3 Jytte Spek 2:00,50 2:07,39
    4 Pearl Verbeeten 2:42,20 2:55,38


    Meisjes Junior D - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cecilia Lima 2:37,55 2:40,00
    2 Evi Van der Linden 3:06,19 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Cecilia Lima 8,88 8,96 8,89 8,82 9,27 - 9,27 8,31
    4 Esmee Palm 6,81 7,37 7,79 6,87 6,75 - 7,79 ---
    5 Isabel van Prehn 6,96 6,90 7,29 - - - 7,29 8,11


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.011.061.111.161.211.261.311.361.41ResOBP
    1 Myrthe Van Marrewijk O O O O XO XXX 1,36 1,37
    3 Esmee Palm O O O O O XXX 1,21 1,32
    4 Jytte Spek O O XXX 1,16 1,32
    5 Pearl Verbeeten O XO XXX 1,06 1,12
    Evi Van der Linden XXX NM 1,35


    Meisjes Pupil A - 40 meter

    # Naam Res OBP
    2 Malu van Prehn 6,82 -0.3 m/s7,08
    5 Lisanne Kemmer 8,25 +0.1 m/s---


    Meisjes Pupil A - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Malu van Prehn 9,77 -0.3 m/s9,29
    5 Joanne Star 10,52 -0.3 m/s---
    6 Caithlyn Van Dorp 11,07 -0.3 m/s---
    7 Yordanos Y Mulugeta 11,56 -0.3 m/s---
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Malu van Prehn 16,00 -1.2 m/s15,84
    2 Joanne Star 16,94 -0.7 m/s---
    3 Lisanne Kemmer 19,18 -0.7 m/s---


    Meisjes Pupil A - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lisanne Kemmer 21,33 +1.1 m/s---


    Meisjes Pupil A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Malu van Prehn 34,25 -1.8 m/s---
    5 Veerle van Aert 36,54 -1.3 m/s---
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lisanne Kemmer 1:39,74 ---


    Meisjes Pupil A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Caithlyn Van Dorp 2:23,74 ---
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joanne Star 2:47,64 ---
    3 Yordanos Y Mulugeta 3:39,53 ---
    Lisanne Kemmer DNS ---


    Meisjes Pupil A - 2000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Veerle van Aert 8:07,42 ---


    Meisjes Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    2 Noor Steijn 7,29 -0.3 m/s7,13
    3 Benthe Spek 7,38 -0.3 m/s7,64


    Meisjes Pupil B - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Kerlinn Grootfaam 9,89 +1.1 m/s---
    3 Noor Steijn 10,55 +1.1 m/s12,03
    4 Bente Hermus 11,67 +1.1 m/s13,60


    Meisjes Pupil B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Noor Steijn 16,82 -0.7 m/s21,10
    2 Benthe Spek 16,98 -1.2 m/s18,03
    4 Bente Hermus 19,49 -0.7 m/s23,30


    Meisjes Pupil B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Noor Steijn 38,69 +0.1 m/s44,00


    Meisjes Pupil B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Bente Hermus 1:40,77 ---


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Benthe Spek 2:17,92 2:17,90


    Meisjes Pupil B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Kerlinn Grootfaam 3:12,19 ---


    Meisjes Pupil C - 40 meter

    # Naam Res OBP
    1 Valerie Sies 7,43 +0.3 m/s---
    2 Lynn Driedonks 7,55 -1.1 m/s7,85
    3 Jasmijn van Dalsen 7,78 -1.1 m/s---
    4 Quincy Nederlof 7,99 +0.1 m/s---
    6 Laura Star 8,21 -1.1 m/s---


    Meisjes Pupil C - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Valerie Sies 10,45 +1.1 m/s---
    2 Jasmijn van Dalsen 11,08 +0.2 m/s---
    3 Quincy Nederlof 11,35 +0.2 m/s---
    4 Laura Star 11,42 +0.2 m/s---


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Quincy Nederlof 2:16,78 ---
    2 Valerie Sies 2:23,09 ---
    3 Lynn Driedonks 2:25,80 2:26,29
    4 Jasmijn van Dalsen 2:28,13 2:26,71
    5 Laura Star 2:29,27 ---


    Meisjes Pupil D - 40 meter

    # Naam Res OBP
    1 Elvira Gutteling 7,53 -0.3 m/s7,61
    3 Charlotte Engel 8,70 -1.1 m/s---
    4 Fabienne Muller 8,72 +0.3 m/s---


    Meisjes Pupil D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Elvira Gutteling 10,73 +1.1 m/s---


    Meisjes Pupil D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Elvira Gutteling 38,76 -1.8 m/s---


    Meisjes Pupil D - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Charlotte Engel 1:53,93 ---
    3 Fabienne Muller 1:55,08 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Suzanne L...-Berkhoff 15,14 -1.2 m/s21,00


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    2 Suzanne L...-Berkhoff 51,28 53,00


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ashley Melcherts 2:18,13 2:13,00