Vereniging 'AV Castricum' op 'Zomeravond instuifwedstrijd #3 Jun AB Senioren Masters'

Prijzen

Tijmen Hoedjes
  • Jongens Junior A - 800m - 2:02,09
Lars Thode
  • Jongens Junior A - 800m - 2:10,34
Kai Deumers
  • Jongens Junior B - 800m - 2:24,82
Joost Keizer
  • Jongens Junior B - 5000m - 24:14,19
Walter de Graaf
  • Masters mannen - 5000m - 17:52,78
Febora Ridder
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,80
Franka Holland
  • Meisjes Junior B - 200m - 28,12

Hoogtepunten

Walter de Graaf Mmas 5000m
  • 17:52,78
  • Rowan Dekker JJB 800m
  • 2:25,12
  • Yoni Bas MJB 200m
  • 29,96
  • Kai Deumers JJB 800m
  • 2:24,82
  • Marlotte Vliese MJB 800m
  • 2:35,90
  • Franka Holland MJB 200m
  • 28,12
  • Tijmen Hoedjes JJA 800m
  • 2:02,09
  • Kai Deumers JJB 200m
  • 27,86
  • Ruth Spijker MJB 800m
  • 2:29,96
  • Iris de Wit MJB 800m
  • 2:35,78
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Tijmen Hoedjes 2:02,09 2:00,00
    3 Lars Thode 2:10,34 2:04,00


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Kai Deumers 27,86 -1.2 m/s26,80
    5 Duncan de Vrij 29,33 -0.8 m/s32,00
    6 Luc de Jong 29,68 -1.3 m/s---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Kai Deumers 2:24,82 2:14,00
    4 Rowan Dekker 2:25,12 2:25,00
    6 Duncan de Vrij 2:38,88 2:38,00


    Jongens Junior B - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Joost Keizer 24:14,19 22:00,00


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Walter de Graaf 17:52,78 ---


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Robin Lagrand DNS ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Robin Lagrand DNS ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Febora Ridder 28,80 -0.5 m/s28,87


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Franka Holland 13,87 -1.0 m/s13,99
    8 Yoni Bas 14,39 ---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Franka Holland 28,12 -0.5 m/s28,70
    7 Yoni Bas 29,96 -0.5 m/s28,69
    8 Iris de Wit 31,70 -0.8 m/s32,00
    9 Zelly Kanis 32,29 -1.7 m/s36,00
    10 Rianne Kippersluis 32,66 -1.3 m/s40,00
    13 Cynthia H... \'t Veld 34,35 -1.7 m/s35,00
    14 Britt Duinmeijer 34,48 -1.3 m/s38,00


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ruth Spijker 2:29,96 2:28,00
    7 Iris de Wit 2:35,78 2:40,69
    8 Marlotte Vliese 2:35,90 2:33,88
    9 Richelle Kanis 2:38,87 2:30,08
    12 Zelly Kanis 2:50,92 2:50,00
    14 Cynthia H... \'t Veld 2:53,12 2:50,00
    15 Britt Duinmeijer 3:04,69 3:10,58
    16 Rianne Kippersluis 3:12,11 3:00,00


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Lenneke Pettinga 1,30 ---