Vereniging 'AV Edam' op 'Zomeravond instuifwedstrijd #2 Jun AB Senioren Masters'

Prijzen

Aaike Bouma
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:55,33
Angelo Visser
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:44,69
Bouke Bouma
  • Senioren mannen - 1000m - 2:35,60
Ricardo Aberkrom
  • Senioren mannen - Discus - 32,02
Mirjam Aberkrom-de Groot
  • Masters vrouwen - Discus - 30,87
Mirjam Aberkrom-de Groot
  • Masters vrouwen - Kogel - 10,73
Liset Kolkman
  • Meisjes Junior A - 200m - 28,65
Liset Kolkman
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,94

Hoogtepunten

Geert van Keimpema Mmas 100m
  • 12,92
  • Mirjam Aberkrom-de Groot Vmas Kogel
  • 10,73
  • Bouke Bouma Msen 1000m
  • 2:35,60
  • Angelo Visser JJB 1000m
  • 2:44,69
  • Danny Groot Msen 200m
  • 23,47
  • Mirjam Aberkrom-de Groot Vmas Discus
  • 30,87
  • Liset Kolkman MJA 200m
  • 28,65
  • Liset Kolkman MJA Ver
  • 4,94
  • Danny Groot Msen 100m
  • 11,62
  •  

    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Aaike Bouma 2:55,33 2:50,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Angelo Visser 12,29 -0.2 m/s12,31


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Angelo Visser 2:44,69 2:48,40


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Geert van Keimpema 12,92 +0.4 m/s---


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Geert van Keimpema 26,42 +1.4 m/s---


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Manfred Mooijer 3:12,96 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Rick Westerdaal 7,63 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Danny Groot 11,62 +0.1 m/s11,90
    13 Tjardy van Keimpema 12,62 -0.2 m/s12,29


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Danny Groot 23,47 +0.5 m/s23,94
    12 Tjardy van Keimpema 25,73 +0.7 m/s25,52


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bouke Bouma 2:35,60 2:33,17
    7 Erik Beudeker 3:02,03 2:58,03


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Ricardo Aberkrom 32,02 ---


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Mirjam Ab...-de Groot 30,87 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Mirjam Ab...-de Groot 10,73 ---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Liset Kolkman 28,65 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Liset Kolkman 4,94 +0.2 m/s---