Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op '2e Stedenwedstrijd CD Junioren regio 18/19'

Prijzen

Tom Zoetelief
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2735 punten
  • 1500 meter   6:05,2
  • 100 meter horden   16,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   26,86
  • Speerwerpen 600 gram   36,96
  • Verspringen   5,38
Siebe Sesink
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1769 punten
  • 1000 meter   3:31,2
  • 80 meter horden   17,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   12,98
  • Speerwerpen 400 gram   23,94
  • Verspringen   4,46
Sam van Keulen
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1632 punten
  • 1000 meter   3:17,4
  • 80 meter horden   17,8
  • Discuswerpen 1 kilogram   19,15
  • Speerwerpen 400 gram   24,69
  • Verspringen   2,69
Ilja Toonen
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1767 punten
  • 1000 meter   3:17,1
  • 80 meter horden   15,7
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,08
  • Speerwerpen 400 gram   15,00
  • Verspringen   4,01
Cathelijne Nooteboom
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1683 punten
  • 1000 meter   4:14,0
  • 80 meter horden   15,9
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,63
  • Hoogspringen   1,40

Hoogtepunten

Noa Rutten MJC1 Hoog
  • 1,35
  • Tom Zoetelief JJC2 100mH
  • 15,94
  • Anniek Vissers MJC1 1000m
  • 3:26,19
  • Jikke Arts MJC2 Hoog
  • 1,40
  • Samuel Schinagl JJC2 Ver
  • 5,21
  • Cathelijne Nooteboom MJC2 Hoog
  • 1,40
  • Tom Zoetelief JJC2 Ver
  • 5,38
  • Stijn Boer JJC2 Discus
  • 39,98
  • Cathelijne Nooteboom MJC2 Kogel
  • 10,63
  • Stijn Boer JJC2 Ver
  • 4,97
  •  

    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 1500m100mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    6 Boris Vingerhoeds 5:54,89 20,03 18,70 23,79 4,24 1912
    7 Tijs Antonise 6:21,33 18,96 20,07 21,27 4,18 1859
    22 Roan van Gils DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 1500m100mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    2 Tom Zoetelief 6:05,12 15,94 26,86 36,96 5,38 2735
    6 Stijn Boer 6:05,85 18,65 39,98 26,80 4,97 2491
    9 Lars Laverman 6:18,98 17,84 32,90 26,56 4,92 2391
    15 Samuel Schinagl 6:05,41 17,88 21,19 NM 5,21 1859


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Siebe Sesink 3:31,20 17,50 12,98 23,94 4,46 1769
    2 Sam van Keulen 3:17,33 17,79 19,15 24,69 2,69 1632
    6 Joppe van Sleeuwen 3:48,16 17,35 12,75 17,81 3,69 1407
    7 Max Veerbeek 3:44,43 17,87 12,52 15,29 3,62 1324
    9 Sjuul Kegels 3:59,62 17,96 12,43 14,02 3,40 1167
    18 Huub Willems 4:07,22 17,53 11,03 9,73 2,94 923
    29 Hidde Kuiper DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    2 Ilja Toonen 3:17,10 15,67 15,08 15,00 4,01 1767
    5 Julius van Loon 3:49,26 15,24 13,57 21,42 4,06 1708
    9 Simon Schinagl 3:51,79 15,51 15,57 DNS 4,14 1383
    17 Quinten de Wildt 3:52,73 16,85 13,53 DNS 3,46 1105
    21 Jaro Halsema DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHKogelHoogPunten totaal
    5 Anniek Vissers 3:26,19 17,58 7,08 1,30 1561
    6 Noa Rutten 3:43,88 17,33 7,78 1,35 1545
    8 Elke Thijssen 4:12,30 15,09 6,21 1,20 1361
    11 Jeske Hiddink 4:20,16 18,02 8,04 1,25 1273
    13 Nikki Charite 4:37,83 17,95 6,69 1,20 1098
    14 Fenne Knops DNS 16,25 6,77 1,25 1087
    15 Lisa Blom DNS 16,88 6,94 1,20 1018
    22 Kira Lamers DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHKogelHoogPunten totaal
    3 Cathelijne...Nooteboom 4:13,91 15,84 10,63 1,40 1683
    14 Sigrid Janssen 4:10,54 18,05 7,47 1,25 1282
    19 Fleur Muijsers 4:21,68 19,25 6,95 1,15 1069
    22 Jikke Arts DNS DNS 7,60 1,40 940


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHKogelHoogPunten totaal
    15 Mijke Laverman 4:18,25 13,91 5,69 1,00 976
    17 Suus van den Broek 4:17,93 12,93 4,97 0,90 934
    24 Sofie Rood 4:45,91 18,04 4,71 1,05 630
    26 Lisa Geutjes DNS 14,11 DNS DNS 200
    27 Cathelijne de Jong DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHKogelHoogPunten totaal
    6 Annabel Peeters 4:00,56 13,34 7,34 1,20 1343
    12 Neeltje Kluitenberg 4:01,27 13,97 7,46 1,00 1153
    13 Juliette Nooteboom 4:42,08 15,22 8,59 1,25 1148
    19 Lieselotte...enbussche 4:15,34 13,62 6,63 1,05 1104


    Er bestaan nog geen estafette teams.