Vereniging 'Ciko `66' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Allard van Belois JJC 800m
  • 2:16,03
  • Mily Bogaarts MJC 80m
  • 11,59
  • Fleur Mollen MJC Hoog
  • 1,40
  • Doortje van der Mark MJD 60mH
  • 10,35
  • Karin Mentz MJD 60m
  • 9,17
  • Jip Roemaat MJC Kogel
  • 10,45
  • Jonathan van Dam JJC 100m
  • 13,31
  • Felix ter Avest JJC 100m
  • 12,98
  • Daniljo Vriendwijk JJD 80m
  • 10,67
  • Anton Ediagbonya JJC Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Felix ter Avest Ciko `66 JC Team 2 12,98 -0.8 m/s--- 671
    Jonathan van Dam Ciko `66 JC Team 1 13,31 -0.3 m/s--- 624
    Reno ten Brinck Ciko `66 JC Team 1 14,27 -0.8 m/s--- 501
    Jonas van Druten Ciko `66 JC Team 1 14,39 -0.8 m/s--- 0
    Luuk Wessels Ciko `66 JC Team 2 14,59 -0.8 m/s--- 463


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Allard van Belois Ciko `66 JC Team 1 2:16,03 --- 707
    Igor Kersten Ciko `66 JC Team 2 2:42,35 --- 449
    Dani Matser Ciko `66 JC Team 2 2:45,74 --- 422
    Simcha van Collem Ciko `66 JC Team 1 2:51,37 --- 379


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Anton Ediagbonya Ciko `66 JC Team 1 16,61 +0.7 m/s--- 585
    Simcha van Collem Ciko `66 JC Team 1 20,18 -0.8 m/s--- 353
    Igor Kersten Ciko `66 JC Team 2 20,23 -0.8 m/s--- 350
    Bram Willemsen Ciko `66 JC Team 2 20,33 -0.8 m/s--- 345
    Yannick Stolp Ciko `66 JC Team 2 21,66 -0.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 51,13 671
    2 AV Pallas `67 / AV Statina JC (4x100m) - JJC 0 51,56 655
    3 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 52,25 631
    4 AV De Liemers JC (4x100m) AV De Liemers - JJC 0 52,39 626
    5 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 55,35 529
    6 Climax JC Team 1 (4x100m) Climax - JJC 0 55,45 476
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 55,54 473
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 55,74 517
    9 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 55,89 512
    10 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 0 56,56 492
    11 Climax JC Team 2 (4x100m) Climax - JJC 0 DQ 0
    11 Nijmegen Atletiek JC Team 3 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sai Jansen Ciko `66 JC Team 1 35,48 --- 577
    Dani Matser Ciko `66 JC Team 2 19,54 --- 315
    Arthur Hoogstraten Ciko `66 JC Team 1 14,59 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sai Jansen Ciko `66 JC Team 1 27,25 --- 432
    Yannick Stolp Ciko `66 JC Team 2 21,70 --- 338
    Arthur Hoogstraten Ciko `66 JC Team 1 11,01 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Valentijn Bakker Ciko `66 JC Team 1 10,52 --- 547
    Sai Jansen Ciko `66 JC Team 1 10,08 --- 0
    Igor Kersten Ciko `66 JC Team 2 7,63 --- 401
    Felix ter Avest Ciko `66 JC Team 2 7,15 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anton Ediagbonya Ciko `66 JC Team 1 1,70 --- 779
    Valentijn Bakker Ciko `66 JC Team 1 1,45 --- 0
    Bram Willemsen Ciko `66 JC Team 2 1,45 --- 582
    Luuk Wessels Ciko `66 JC Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Reno ten Brinck Ciko `66 JC Team 1 4,26 -0.2 m/s--- 470
    Bram Willemsen Ciko `66 JC Team 2 4,18 -3.2 m/s--- 454
    Simcha van Collem Ciko `66 JC Team 1 4,01 -0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko `66 JD Team 2 10,67 +0.0 m/s--- 675
    Sam Steffens Ciko `66 JD Team 2 11,51 +0.0 m/s--- 538
    Fernando Wunderink Ciko `66 JD Team 2 12,37 +0.0 m/s--- 0
    Ilyas Aden Ciko `66 JD Team 1 12,49 -1.3 m/s--- 402
    Robbie van Schalen Ciko `66 JD Team 1 12,54 -1.3 m/s--- 396


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fernando Wunderink Ciko `66 JD Team 2 3:42,41 --- 406
    Marijn Israël Ciko `66 JD Team 1 3:44,15 --- 396
    Ilyas Aden Ciko `66 JD Team 1 3:44,16 --- 396
    Boaz van Weele Ciko `66 JD Team 2 4:06,45 --- 285


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Sam Steffens Ciko `66 JD Team 2 14,69 -0.9 m/s--- 427
    Wies Roemaat Ciko `66 JD Team 1 15,00 +0.1 m/s--- 402
    Bayo Abisoye Ciko `66 JD Team 2 16,35 -0.9 m/s--- 302
    Jochem Zanderink Ciko `66 JD Team 1 18,34 +0.1 m/s--- 182


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 44,47 570
    2 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 46,01 512
    3 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 47,12 473
    4 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 47,54 458
    5 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 47,73 452
    6 AV De Liemers JD (4x80m) AV De Liemers - JJD 0 47,81 449
    7 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 47,94 444
    8 AV Pallas `67 / Arena Atletiek JD (4x80m) - JJD 0 48,17 437
    9 Climax JD (4x80m) Climax - JJD 0 51,45 284
    10 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    10 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Bleiker Ciko `66 JD Team 1 24,60 --- 407
    Pjotr Lansink Ciko `66 JD Team 2 20,42 --- 332
    Marijn Israël Ciko `66 JD Team 1 16,29 --- 0
    Sem de Graaf Ciko `66 JD Team 2 13,65 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Bleiker Ciko `66 JD Team 1 21,49 --- 334
    Marijn Aartsen Ciko `66 JD Team 2 14,93 --- 205
    Lucas Willemsen Ciko `66 JD Team 2 12,01 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jesse Bleiker Ciko `66 JD Team 1 9,18 --- 482
    Pjotr Lansink Ciko `66 JD Team 2 6,63 --- 344
    Marijn Aartsen Ciko `66 JD Team 2 6,11 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wies Roemaat Ciko `66 JD Team 1 1,45 --- 582
    Bayo Abisoye Ciko `66 JD Team 2 1,40 --- 541
    Lucas Willemsen Ciko `66 JD Team 2 1,35 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Daniljo Vriendwijk Ciko `66 JD Team 2 4,62 +2.1 m/s--- 544
    Jochem Zanderink Ciko `66 JD Team 1 4,29 +0.5 m/s--- 476
    Robbie van Schalen Ciko `66 JD Team 1 3,58 +0.5 m/s--- 0
    Boaz van Weele Ciko `66 JD Team 2 3,11 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mily Bogaarts Ciko `66 MC Team 1 11,59 -1.2 m/s--- 526
    Kim Grit Ciko `66 MC Team 1 12,40 -1.3 m/s--- 414
    Fay de Graaf Ciko `66 MC Team 1 12,91 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lisa Mentz Ciko `66 MC Team 1 4:00,84 --- 311
    Lorin Akad Ciko `66 MC Team 1 4:01,95 --- 306
    Noortje van der Made Ciko `66 MC Team 1 4:10,20 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mily Bogaarts Ciko `66 MC Team 1 13,92 -0.4 m/s--- 495
    Fleur Mollen Ciko `66 MC Team 1 14,41 -0.4 m/s--- 451
    Isa Berendsen Ciko `66 MC Team 1 21,80 -0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 0 43,73 550
    2 AV De Liemers MC (4x80m) AV De Liemers - MJC 0 44,68 512
    3 AV Pallas `67 / AV Statina MC (4x80m) - MJC 0 44,71 511
    4 Nijmegen Atletiek MC (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 46,66 489
    5 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 47,81 449
    6 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 0 48,21 435
    7 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 51,95 320
    8 AV Wijchen MC (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
    8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fleur Mollen Ciko `66 MC Team 1 27,54 --- 456


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fay de Graaf Ciko `66 MC Team 1 15,28 --- 213
    Lieve van Woerden Ciko `66 MC Team 1 14,27 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jip Roemaat Ciko `66 MC Team 1 10,45 --- 544
    Lisa Mentz Ciko `66 MC Team 1 6,68 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Fleur Mollen Ciko `66 MC Team 1 1,40 --- 541
    Kim Grit Ciko `66 MC Team 1 1,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mily Bogaarts Ciko `66 MC Team 1 4,03 -1.4 m/s--- 424
    Isa Berendsen Ciko `66 MC Team 1 2,94 -2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Karin Mentz Ciko `66 MD Team 2 9,17 -1.2 m/s--- 517
    Mei-Li Kl... Koerkamp Ciko `66 MD Team 1 9,20 -1.2 m/s--- 512
    Mei Tuithof Ciko `66 MD Team 1 9,96 -1.2 m/s--- 384
    Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 10,18 -1.2 m/s--- 351


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Belin van Mensvoort Ciko `66 MD Team 1 3:44,08 --- 397
    Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 3:45,44 --- 389
    Doortje van der Mark Ciko `66 MD Team 1 3:49,80 --- 366
    Cheyenne Ortega Ciko `66 MD Team 2 4:04,37 --- 294


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Doortje van der Mark Ciko `66 MD Team 1 10,35 +0.5 m/s--- 561
    Belin van Mensvoort Ciko `66 MD Team 1 12,69 +0.5 m/s--- 311
    Karin Mentz Ciko `66 MD Team 2 12,79 +0.5 m/s--- 303
    Cheyenne Ortega Ciko `66 MD Team 2 14,54 +0.5 m/s--- 170


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 34,08 607
    2 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 34,39 592
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 34,54 584
    4 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 36,30 501
    5 AV Pallas `67 / Arena Atletiek MD (4x60m) - MJD 0 37,20 462
    6 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 37,78 437
    7 AV Argo MD Team 1 (4x60m) AV Argo - MJD 0 38,23 419
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 40,48 333
    9 AV Argo MD Team 2 (4x60m) AV Argo - MJD 0 41,78 237
    10 AV De Liemers MD (4x60m) AV De Liemers - MJD 0 DNS 0
    10 Climax MD (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 10,87 --- 124
    Nina Owen Ciko `66 MD Team 2 9,00 --- 73
    Bente Stallinga Ciko `66 MD Team 2 8,44 --- 0
    Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 8,34 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 13,12 --- 165
    Roos Dijkema Ciko `66 MD Team 2 12,32 --- 146
    Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 11,03 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anne Bakker Ciko `66 MD Team 2 6,50 --- 336
    Rivke van Collem Ciko `66 MD Team 1 5,98 --- 305
    Eryn Joosten Ciko `66 MD Team 1 5,62 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos Dijkema Ciko `66 MD Team 2 1,20 --- 389
    Mei Tuithof Ciko `66 MD Team 1 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Mei-Li Kl... Koerkamp Ciko `66 MD Team 1 4,12 +0.4 m/s--- 442
    Anne Bakker Ciko `66 MD Team 2 3,66 +0.2 m/s--- 350
    Bente Stallinga Ciko `66 MD Team 2 3,32 -0.2 m/s--- 0