Vereniging 'AV Wijchen' op 'Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 1 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Hilde Walraven MJD Hoog
  • 1,35
  • Roy Berris JJC Hoog
  • 1,55
  • Fleur van de Loop MJC 80m
  • 11,75
  • Diana Top MJD Kogel
  • 8,93
  • Bart Mulder JJC 100mH
  • 16,07
  • Fleur van de Loop MJC Ver
  • 4,24
  • Roy Berris JJC 100m
  • 13,22
  • Diana Top MJD 60m
  • 9,10
  • Jaap Miessen JJC 100m
  • 12,80
  • Roy Berris JJC Discus
  • 39,96
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jaap Miessen AV Wijchen JC Team 1 12,80 -0.8 m/s--- 698
    Roy Berris AV Wijchen JC Team 1 13,22 -0.3 m/s--- 637
    Koen van Veen AV Wijchen JC Team 2 13,82 -0.3 m/s--- 557
    Max Muller AV Wijchen JC Team 1 14,37 -0.3 m/s--- 0
    Max Straten AV Wijchen JC Team 2 15,83 -0.3 m/s--- 332
    Tim van Haren AV Wijchen JC Team 2 17,48 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Max Muller AV Wijchen JC Team 1 2:30,19 --- 557
    Wybe Sesink AV Wijchen JC Team 2 2:32,88 --- 532
    Rick de Bruin AV Wijchen JC Team 1 2:36,74 --- 497
    Jelte de Jager AV Wijchen JC Team 1 2:42,44 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen JC Team 1 16,07 +1.0 m/s--- 629
    Rick de Bruin AV Wijchen JC Team 1 18,43 +1.0 m/s--- 455
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC Team 2 21,89 +1.0 m/s--- 268
    Max Straten AV Wijchen JC Team 2 22,35 +1.0 m/s--- 248


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 51,13 671
    2 AV Pallas `67 / AV Statina JC (4x100m) - JJC 0 51,56 655
    3 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 52,25 631
    4 AV De Liemers JC (4x100m) AV De Liemers - JJC 0 52,39 626
    5 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 55,35 529
    6 Climax JC Team 1 (4x100m) Climax - JJC 0 55,45 476
    7 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 55,54 473
    7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 55,74 517
    9 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 55,89 512
    10 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 0 56,56 492
    11 Climax JC Team 2 (4x100m) Climax - JJC 0 DQ 0
    11 Nijmegen Atletiek JC Team 3 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bart Mulder AV Wijchen JC Team 1 37,00 --- 598
    Jaap Miessen AV Wijchen JC Team 1 27,11 --- 0
    Max Straten AV Wijchen JC Team 2 16,82 --- 261
    Tim van Haren AV Wijchen JC Team 2 13,43 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roy Berris AV Wijchen JC Team 1 39,96 --- 615
    Jelte de Jager AV Wijchen JC Team 1 23,85 --- 0
    Tim van Haren AV Wijchen JC Team 2 12,38 --- 148
    Joey Janssen AV Wijchen JC Team 2 10,18 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joris Abelen AV Wijchen JC Team 1 8,53 --- 449
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC Team 1 7,90 --- 0
    Koen van Veen AV Wijchen JC Team 2 7,55 --- 397
    Joey Janssen AV Wijchen JC Team 2 5,70 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roy Berris AV Wijchen JC Team 1 1,55 --- 663
    Jelte de Jager AV Wijchen JC Team 1 1,45 --- 0
    Wiard Hendriksen AV Wijchen JC Team 2 1,45 --- 582
    Wybe Sesink AV Wijchen JC Team 2 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Loek de Kleijn AV Wijchen JC Team 1 4,47 -0.8 m/s--- 512
    Joris Abelen AV Wijchen JC Team 1 4,35 -0.6 m/s--- 0
    Niels van den Berg AV Wijchen JC Team 2 4,32 +1.1 m/s--- 482
    Dennis van de Weem AV Wijchen JC Team 2 3,43 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD Team 1 11,76 -1.4 m/s11,61 501
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD Team 1 11,77 -1.4 m/s11,51 500
    Cas Peters AV Wijchen JD Team 1 13,45 +0.0 m/s13,00 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD Team 2 13,62 +0.0 m/s13,49 270


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Cas Peters AV Wijchen JD Team 1 3:42,43 3:30,00 406
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 3:57,30 3:50,00 328
    Michael Botman AV Wijchen JD Team 1 4:04,51 3:50,00 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD Team 2 4:05,74 3:50,00 288


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD Team 1 15,71 -0.3 m/s15,50 347
    Robbert Ottenbros AV Wijchen JD Team 1 16,87 -0.9 m/s16,00 268
    Cas Peters AV Wijchen JD Team 1 17,85 -0.9 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 44,47 570
    2 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 46,01 512
    3 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 47,12 473
    4 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 47,54 458
    5 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 47,73 452
    6 AV De Liemers JD (4x80m) AV De Liemers - JJD 0 47,81 449
    7 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 47,94 444
    8 AV Pallas `67 / Arena Atletiek JD (4x80m) - JJD 0 48,17 437
    9 Climax JD (4x80m) Climax - JJD 0 51,45 284
    10 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
    10 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bram Dozeman AV Wijchen JD Team 1 18,87 --- 302
    Tom Berris AV Wijchen JD Team 2 17,95 --- 284
    Tijn Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 16,56 --- 0
    Okke Jonkers AV Wijchen JD Team 2 12,59 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Koen Verploegen AV Wijchen JD Team 1 17,17 --- 252
    Tom Berris AV Wijchen JD Team 2 13,02 --- 163


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bram Dozeman AV Wijchen JD Team 1 7,92 --- 417
    Tom Berris AV Wijchen JD Team 2 6,63 --- 344
    Koen Verploegen AV Wijchen JD Team 1 6,61 --- 0
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD Team 2 5,49 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Bram Dozeman AV Wijchen JD Team 1 1,35 --- 499
    Jaan van Wijk AV Wijchen JD Team 2 1,15 --- 352
    Michael Botman AV Wijchen JD Team 1 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lars van Huijkelom AV Wijchen JD Team 1 4,17 +0.4 m/s--- 452
    Okke Jonkers AV Wijchen JD Team 2 3,15 +0.2 m/s--- 248


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC 11,75 -1.3 m/s--- 503


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC 15,56 -0.4 m/s--- 358


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC 19,76 --- 302


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC 7,93 --- 417


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur van de Loop AV Wijchen MC 4,24 +1.6 m/s--- 466
    Famke Verstraaten AV Wijchen MC 3,44 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Diana Top AV Wijchen MD Team 1 9,10 -1.4 m/s9,72 530
    Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 9,95 -1.4 m/s9,52 386
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD Team 1 10,08 +0.3 m/s10,29 0
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 10,67 +0.3 m/s11,90 282
    Lara Buijs AV Wijchen MD Team 2 12,26 +0.3 m/s12,30 95


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Lisanne Schapendonk AV Wijchen MD Team 1 3:36,16 3:30,00 442
    Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 3:55,75 3:45,00 336
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD Team 1 3:55,79 3:45,00 0
    Merel Buijs AV Wijchen MD Team 2 4:22,25 4:30,00 217


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lotte Leemreize AV Wijchen MD Team 1 12,68 -0.1 m/s14,44 312
    Merel van Harten AV Wijchen MD Team 1 12,91 -0.1 m/s14,50 292
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD Team 1 15,55 +0.5 m/s16,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 34,08 607
    2 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 34,39 592
    3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 34,54 584
    4 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 36,30 501
    5 AV Pallas `67 / Arena Atletiek MD (4x60m) - MJD 0 37,20 462
    6 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 37,78 437
    7 AV Argo MD Team 1 (4x60m) AV Argo - MJD 0 38,23 419
    8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 40,48 333
    9 AV Argo MD Team 2 (4x60m) AV Argo - MJD 0 41,78 237
    10 AV De Liemers MD (4x60m) AV De Liemers - MJD 0 DNS 0
    10 Climax MD (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 12,47 --- 164
    Lara Buijs AV Wijchen MD Team 2 8,75 --- 66
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 6,08 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 17,35 --- 256
    Nienke Pijlman AV Wijchen MD Team 1 15,29 --- 0
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD Team 2 12,16 --- 143


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Diana Top AV Wijchen MD Team 1 8,93 --- 470
    Imke Verstraaten AV Wijchen MD Team 2 6,89 --- 359
    Merel Buijs AV Wijchen MD Team 2 6,20 --- 0
    Roos Sengers AV Wijchen MD Team 1 5,43 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Hilde Walraven AV Wijchen MD Team 1 1,35 --- 499
    Merel van Harten AV Wijchen MD Team 1 1,15 --- 0
    Tamara van Kessel AV Wijchen MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Hilde Walraven AV Wijchen MD Team 1 4,19 +2.0 m/s--- 456
    Sacha van Swam AV Wijchen MD Team 2 3,72 +1.8 m/s--- 362
    Terra van der Horst AV Wijchen MD Team 1 3,69 +1.3 m/s--- 0