Vereniging 'Delta Sport' op 'Zeeuws Kampioenschap Baan'

Prijzen

Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,79
Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - 200m - 23,98
Ruben Heijnen
  • Jongens Junior A - Ver - 5,30
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - Speer - 39,31
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - Kogel - 9,26
Ronald Rasenberg
  • Masters Mannen - Ver - 4,04
Els van Zwieten-Bus
  • Masters Vrouwen - Speer - 17,55
Els van Zwieten-Bus
  • Masters Vrouwen - Kogel - 5,62
Ilse Goudswaard
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:45,56
Ilse Goudswaard
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,31
Britt van der Maas
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 9,17
Britt van der Maas
  • Meisjes Junior D - Speer - 20,24
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - 100m - 14,02
Ingrid Rasenberg
  • Senioren vrouwen - 200m - 29,77
Jolanda 't Jong
  • Senioren vrouwen - Speer - 27,08

Hoogtepunten

Lieke Goudswaard MJD Speer
  • 13,56
  • Britt van der Maas MJD Speer
  • 20,24
  • Isabel van Otzel MJD Ver
  • 3,85
  • Ruben Heijnen JJA Ver
  • 5,30
  • Ronald Rasenberg M50 Kogel
  • 9,26
  • Britt van der Maas MJD 600m
  • 2:02,75
  • Ronald Rasenberg M50 Speer
  • 39,31
  • Britt van der Maas MJD 60m
  • 9,22
  • Ronald Rasenberg M50 Ver
  • 4,04
  • Ruben Heijnen JJA 100m
  • 11,79
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ruben Heijnen 11,79 -3.3 m/s11,76


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ruben Heijnen 23,98 -1.6 m/s23,79


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ruben Heijnen 5,30 +1.8 m/s---


    Masters Mannen - Speerwerpen 700 gram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Ronald Rasenberg M50 39,31 --- 2


    Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Ronald Rasenberg M50 9,26 --- 2


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Ronald Rasenberg M50 4,04 +2.3 m/s---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Els van Zwieten-Bus V50 17,55 16,71 1


    Masters Vrouwen - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPPunten totaal
    2 Els van Zwieten-Bus V50 5,62 5,50 1


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ilse Goudswaard 2:45,56 2:35,00


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ilse Goudswaard 4,31 +0.3 m/s4,25


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Britt van der Maas 9,22 -1.6 m/s---
    12 Lieke Goudswaard 10,41 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Britt van der Maas 9,17 -1.0 m/s9,22


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Britt van der Maas 2:02,75 ---
    10 Lieke Goudswaard 2:08,76 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Louise Peul DNS ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Britt van der Maas 20,24 ---
    7 Lieke Goudswaard 13,56 ---
    12 Louise Peul 10,03 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    8 Isabel van Otzel 7,72 ---
    11 Louise Peul 5,93 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    5 Isabel van Otzel 3,85 -2.1 m/s3,95
    9 Lieke Goudswaard 3,41 -1.5 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jolanda 't Jong 14,02 -1.4 m/s---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ingrid Rasenberg 29,77 -1.8 m/s---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Jolanda 't Jong 27,08 ---
    4 Ingrid Rasenberg 21,69 ---