Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Zeeuws Kampioenschap Baan'

Prijzen

Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100m - 12,42
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100m_f - 12,47
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,02
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - Speer - 39,89
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,36
Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Junior C - Ver - 5,73
Luca Ton
  • Jongens Junior D - 80m - 11,59
Jeremiah Puroja
  • Jongens Junior D - Speer - 29,85
Jeremiah Puroja
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,86
Jeremiah Puroja
  • Jongens Junior D - Ver - 4,33
Anton Engels
  • Masters Mannen - 100m - 13,48
Anton Engels
  • Masters Mannen - 200m - 27,84
Leon van Aartsen
  • Senioren mannen - 100m - 12,03
Leon van Aartsen
  • Senioren mannen - 200m - 23,51
Loïs Van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,85
Loïs Van den Berge
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,74
Yasmine de Kraker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,62
Loïs Van den Berge
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,13

Hoogtepunten

Loïs Van den Berge MJD Kogel
  • 8,57
  • Chloé Zerbib MJD Speer
  • 16,89
  • Loïs Van den Berge MJD Ver
  • 4,13
  • Loïs Van den Berge MJD 60m
  • 8,85
  • Jeffrey Rijkhals JJC 100m
  • 12,42
  • Kasper Koopman JJD Speer
  • 22,32
  • Yasmine de Kraker MJD Speer
  • 17,35
  • Jeremiah Puroja JJD Speer
  • 29,85
  • Jeremiah Puroja JJD Ver
  • 4,33
  • Luca Ton JJD 80m
  • 11,59
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeffrey Rijkhals 12,42 -2.0 m/s12,40
    9 Tom van Houwelingen 15,17 -3.4 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Jeffrey Rijkhals 12,47 -2.0 m/s12,42


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jeffrey Rijkhals 2:32,68 2:32,60
    6 Tom van Houwelingen 2:43,49 ---


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Jeffrey Rijkhals 16,02 -1.6 m/s15,90


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBP
    1 Jeffrey Rijkhals 39,89 38,35


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Jeffrey Rijkhals 12,36 9,60


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Jeffrey Rijkhals 5,73 5,73 +2.2 m/s5,98
    6 Tom van Houwelingen 3,86 3,86 +0.4 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Luca Ton 11,59 -2.7 m/s11,61
    6 Jeremiah Puroja 11,95 -2.7 m/s---
    8 Ivar Engels 12,48 -2.7 m/s12,25


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    4 Luca Ton 11,67 -0.6 m/s11,59
    5 Jeremiah Puroja 11,75 -0.6 m/s11,95


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ivar Engels 3:31,27 3:23,22
    5 Kasper Koopman 3:34,08 ---
    6 Stijn Koole 3:35,24 3,39


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Jeremiah Puroja 17,10 -1.3 m/s---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    2 Jeremiah Puroja 29,85 ---
    4 Kasper Koopman 22,32 ---
    6 Ivar Engels 20,76 ---
    Luca Ton DNS 21,66


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Jeremiah Puroja 7,86 ---
    4 Kasper Koopman 7,56 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Jeremiah Puroja 4,33 -1.6 m/s---
    6 Luca Ton 3,79 -1.5 m/s4,05
    7 Kasper Koopman 3,74 -1.2 m/s---
    8 Ivar Engels 3,70 -1.4 m/s3,79


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anton Engels M50 13,48 -2.2 m/s13,45


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Anton Engels M50 27,84 -2.2 m/s27,45


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leon van Aartsen 12,03 -2.2 m/s11,56
    Lex van Aartsen DNS 12,70


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Leon van Aartsen 23,51 -1.6 m/s23,11
    Lex van Aartsen DNS 25,64


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Lex van Aartsen DNS 2:08,87


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Loïs Van den Berge 8,85 -1.6 m/s---
    5 Yasmine de Kraker 9,26 -2.3 m/s9,29
    8 Chloé Zerbib 9,49 -2.3 m/s9,02


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Loïs Van den Berge 8,74 -1.0 m/s8,85
    5 Yasmine de Kraker 9,36 -1.0 m/s9,26


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Yasmine de Kraker 1:58,91 1:59,57
    9 Loïs Van den Berge 2:07,23 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Yasmine de Kraker 11,62 -0.4 m/s13,18
    4 Loïs Van den Berge 11,75 -0.8 m/s---
    5 Chloé Zerbib 12,30 -0.4 m/s12,21


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    4 Yasmine de Kraker 17,35 ---
    5 Chloé Zerbib 16,89 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    4 Loïs Van den Berge 8,57 ---
    5 Chloé Zerbib 8,16 ---
    10 Yasmine de Kraker 6,52 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    2 Loïs Van den Berge 4,13 -1.6 m/s---
    7 Chloé Zerbib 3,60 -4.0 m/s---