Vereniging 'Spado' op '3e AC competitiewedstrijd'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Celeste Been MPA2 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Djinn Bastiaanse MPA2 Team 08 1250,00 15,3 4,00 13,50 1,00 3,05 217 155
Eline Oostrom MPA2 Team 04 1325,00 11,3 4,60 18,50 1,10 3,65 342 150
Finn Versteeg JPA1 Team 07 1375,00 11,3 4,60 18,00 1,10 3,70 304 178
Gigi Beij...enegouwen MPA1 Team 08 1250,00 14,0 4,10 14,50 0,90 3,25 229 206
Guusje Valkenburg MPA1 Team 07 1275,00 13,5 4,20 13,00 0,95 3,90 267 93
Ilse Booij MPA2 Team 08 1125,00 17,5 4,60 11,50 1,05 2,65 182 85
Jane Wijnen MPA2 Team 08 1100,00 DNS 5,10 14,00 0,95 3,60 215 187
Joan Zwakenberg MPA1 Team 07 1375,00 10,4 5,50 22,50 1,15 3,60 396 396
Lars Booij JPA2 Team 08 1350,00 11,6 5,10 16,00 1,00 3,10 261 208
Lente de Graauw MPA2 Team 04 DNS 11,7 5,30 20,00 1,05 3,50 284 53
Lorijn Kessels MPA2 Team 04 1450,00 10,9 6,50 22,50 1,15 3,85 420 420
Marte Visser MPA2 Team 04 1425,00 10,9 5,40 18,00 1,20 3,45 377 207
Matthijs Buijsen JPA2 Team 04 1550,00 10,0 6,80 31,00 1,15 3,95 430 378
Mees Janvier JPA2 Team 04 1350,00 12,2 6,20 21,50 1,10 3,40 306 53
Naina Ersilia MPA2 Team 04 1150,00 11,7 6,60 18,50 1,15 3,40 339 126
Nathan Kuster JPA1 Team 07 1550,00 11,5 5,50 23,50 1,15 3,30 343 284
Nienke Kouwenberg MPA1 Team 07 1275,00 12,1 3,20 17,00 1,00 3,25 269 55
Rowena Stok MPA1 Team 07 1200,00 13,4 5,00 13,00 0,95 3,45 251 0
Siem Oostrom JPA1 Team 08 1225,00 13,0 4,10 15,50 1,00 3,25 223 158
Sietske Elseman MPA2 Team 04 1400,00 11,6 5,30 19,50 1,20 3,95 389 225
Stijn Bolders JPA1 Team 07 1475,00 11,8 5,90 25,50 1,10 3,45 339 274
Sylvie van Loon MPA1 Team 08 1175,00 17,8 2,80 8,50 0,85 2,55 123 0
Tessa - Noom MPA2 Team 04 1450,00 10,3 6,10 31,50 1,20 4,10 482 482
Tijn Janvier JPA1 Team 07 1400,00 12,2 5,50 26,50 1,05 3,80 329 245
Tristan van Meer JPA2 Team 04 1450,00 11,3 6,10 26,50 1,15 3,55 358 68
Veerle Schuurbiers MPA2 Team 08 1250,00 16,6 2,90 8,00 0,90 2,60 144 43
Wouter van Zunderd JPA2 Team 04 1400,00 11,9 5,90 21,00 1,10 3,55 316 0
Xavi Maas JPA1 Team 08 1275,00 13,0 5,00 16,50 0,90 3,15 225 205
Yana van Haasteren MPA1 Team 07 1400,00 12,9 5,40 17,50 1,15 3,70 343 300


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:50,2 283
2 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 10 2:50,4 281
3 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:56,1 231
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 10 3:02,4 181
5 Team 03 (Team-est) AVO 1983 - MPA2 7 3:06,7 172
6 Team 05 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 9 3:06,7 150
7 Team 02 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 8 3:11,2 120
8 Team 08 (Team-est) Spado - JPA2 9 3:11,7 117


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Aukje Kools MPB Team 13 7,3 925,00 7,9 11,00 17,00 0,90 372 372
Daniël Meerman JPB Team 13 7,4 950,00 7,9 12,50 17,00 0,80 337 234
Djebo van der Horst JPB Team 14 7,7 875,00 8,7 14,50 18,00 0,70 309 309
Elin van Treijen MPC Team 24 8,6 750,00 10,8 7,00 9,00 0,60 201 0
Evi Trimbos MPB Team 14 7,6 875,00 8,6 9,00 10,00 0,80 278 278
Exaucé Schrauwen JPB Team 13 7,1 850,00 8,0 12,00 24,00 0,80 354 256
Jeremy van Loon JPMini Team 24 8,4 DNS DNS DNS 15,00 0,65 177 177
Job de Bruyn JPB Team 14 8,1 850,00 9,3 10,00 10,50 0,65 218 73
Kaya Dekkers JPB Team 13 7,8 925,00 8,1 10,00 14,00 0,90 302 62
Levi Wijnen JPC Team 24 8,0 850,00 8,4 11,00 13,00 0,65 303 166
Lyano IJzermans JPB Team 13 6,9 1025,00 7,4 11,00 16,50 0,80 361 262
Milou van der Ham MPB Team 13 7,5 925,00 8,0 9,50 13,00 0,80 320 232
Niels Bolders JPMini Team 24 7,5 1025,00 8,1 9,50 12,00 0,85 497 497
Noor Versteeg MPC Team 24 8,4 775,00 10,0 8,50 8,00 0,70 248 99
Noortje Valkenburg MPC Team 24 8,3 825,00 9,3 7,50 7,00 0,60 245 149
Quinn Kok JPMini Team 24 10,0 700,00 10,9 6,00 7,50 0,45 144 0
Sam Bickerstaffe JPC Team 24 8,4 925,00 9,1 8,00 15,50 0,70 289 127
Sem Coppens JPC Team 24 8,1 900,00 8,4 11,50 20,50 0,75 367 323
Stan van den Boom JPB Team 14 7,8 925,00 8,8 10,50 14,00 0,75 275 275
Tara Castenmiller MPB Team 14 8,1 900,00 8,5 10,00 9,50 0,75 272 244
Tessa Kuster MPC Team 24 7,9 900,00 8,5 11,00 15,50 0,75 396 396
Timme Hirdes JPB Team 13 7,8 1150,00 7,9 12,50 20,00 0,80 381 337
Tom Fokke JPB Team 13 7,3 925,00 8,6 12,50 16,50 0,75 315 116
Yuna Bastiaanse MPB Team 14 7,5 850,00 9,3 7,50 10,50 0,65 238 208


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) ARV Achilles - JPB 8 2:59,3 357
2 Team 13 (Team-est) Spado - JPB 8 3:05,9 307
3 Team 14 (Team-est) Spado - JPB 6 3:20,2 212
4 Team 15 (Team-est) THOR - JPB 11 3:22,6 197
4 Team 16 (Team-est) THOR - JPC 9 3:23,2 233
6 Team 19 (Team-est) AVO 1983 - JPB 9 3:24,7 185
6 Team 24 (Team-est) Spado - JPC 10 3:24,8 221
8 Team 20 (Team-est) DJA - JPB 7 3:26,4 175
9 Team 22 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:27,7 168
10 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 7 3:33,2 139
11 Team 18 (Team-est) - JPC 12 3:38,8 134
12 Team 21 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 9 3:39,2 132