Vereniging 'AVO 1983' op '3e AC competitiewedstrijd'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne Obbink MPA1 Team 03 1350,00 11,4 6,10 21,00 1,05 3,65 365 365
Emma van Beers MPA2 Team 03 1275,00 11,7 5,50 16,00 1,05 3,75 329 329
Juliette Bijlsma MPA1 Team 03 1250,00 13,0 4,30 19,50 0,95 3,20 268 268
Lisa Obbink MPA1 Team 03 1475,00 11,0 4,60 17,00 1,15 3,95 380 380
Marliecke de Graaf MPA1 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Willemijn Poot MPA1 Team 03 1350,00 12,7 4,00 14,50 0,95 2,95 252 101
Ymke Verhulst MPA1 Team 03 1200,00 13,4 4,30 19,00 0,95 3,10 253 178


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:50,2 283
2 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 10 2:50,4 281
3 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:56,1 231
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 10 3:02,4 181
5 Team 03 (Team-est) AVO 1983 - MPA2 7 3:06,7 172
6 Team 05 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 9 3:06,7 150
7 Team 02 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 8 3:11,2 120
8 Team 08 (Team-est) Spado - JPA2 9 3:11,7 117


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bram van Beers JPB Team 19 8,0 950,00 8,4 12,50 20,00 0,75 320 281
Devi Henzel JPB Team 19 6,4 950,00 8,5 9,50 11,50 0,70 299 188
Douwe van Kooten JPB Team 19 6,9 1025,00 8,1 12,00 16,50 0,80 355 355
Femke de Heer MPMini Team 19 10,0 675,00 12,0 4,00 4,50 0,40 90 0
Kenza Burger MPB Team 19 7,4 925,00 8,4 7,00 10,50 0,65 266 173
Max van Beers JPB Team 19 7,6 875,00 8,7 11,50 20,00 0,80 310 264
Owen Kreukniet JPB Team 19 7,0 825,00 8,8 13,00 19,00 0,75 318 237
Shenaya Kreukniet MPMini Team 19 9,1 775,00 11,0 7,00 8,00 0,60 240 182
Sven de Heer JPC Team 19 9,9 750,00 13,3 5,00 6,00 0,50 90 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) ARV Achilles - JPB 8 2:59,3 357
2 Team 13 (Team-est) Spado - JPB 8 3:05,9 307
3 Team 14 (Team-est) Spado - JPB 6 3:20,2 212
4 Team 15 (Team-est) THOR - JPB 11 3:22,6 197
4 Team 16 (Team-est) THOR - JPC 9 3:23,2 233
6 Team 19 (Team-est) AVO 1983 - JPB 9 3:24,7 185
6 Team 24 (Team-est) Spado - JPC 10 3:24,8 221
8 Team 20 (Team-est) DJA - JPB 7 3:26,4 175
9 Team 22 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:27,7 168
10 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 7 3:33,2 139
11 Team 18 (Team-est) - JPC 12 3:38,8 134
12 Team 21 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 9 3:39,2 132