Vereniging 'AV Groene Ster' op '3e AC competitiewedstrijd'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Diego Cores JPA2 Team 02 875,00 17,2 4,30 10,00 0,85 2,30 101 0
Elisa Freij MPA1 Team 02 1275,00 14,6 4,40 15,00 1,00 2,85 230 179
Ferenc Incze JPA1 Team 02 950,00 18,7 3,90 7,50 0,75 2,55 87 0
Isa Becht MPA1 Team 02 1175,00 13,4 4,80 15,00 1,05 3,40 266 266
Kato Kerkmeester MPA1 Team 02 1175,00 14,6 3,60 10,00 0,95 3,00 189 92
Marit Bram MPA2 Team 02 1325,00 11,6 4,50 16,50 1,00 3,35 301 301
Rosanne Oosterbaan MPA2 Team 02 1325,00 12,7 5,10 15,00 1,05 3,20 287 287
Sam Paulussen JPA2 Team 02 1100,00 13,2 5,40 25,50 1,00 3,75 274 250


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:50,2 283
2 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 10 2:50,4 281
3 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:56,1 231
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 10 3:02,4 181
5 Team 03 (Team-est) AVO 1983 - MPA2 7 3:06,7 172
6 Team 05 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 9 3:06,7 150
7 Team 02 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 8 3:11,2 120
8 Team 08 (Team-est) Spado - JPA2 9 3:11,7 117


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Anna Hendrikx MPB Team 22 8,0 825,00 9,0 8,50 8,00 0,75 234 176
Arne Vos JPB Team 22 7,5 875,00 9,2 10,00 15,00 0,80 274 274
Dex van Bijsterveld JPC Team 21 7,7 900,00 8,8 9,00 15,50 0,75 324 324
Ildi Incze MPB Team 22 8,6 650,00 11,8 7,00 13,00 0,60 153 44
Ise van Agtmaal MPB Team 22 7,9 750,00 9,0 14,00 11,50 0,75 282 282
Joris Barel JPB Team 22 9,2 675,00 11,5 5,50 9,50 0,60 110 0
Lieke Verwijmeren MPC Team 21 8,0 775,00 9,7 8,50 7,50 0,65 255 143
Luc Bijvoet JPB Team 22 7,3 925,00 8,2 9,50 15,00 0,75 295 295
Max Nagtzaam JPMini Team 21 9,2 825,00 10,3 7,00 8,00 0,65 241 181
Milou Vos MPC Team 21 9,1 850,00 10,3 7,50 7,50 0,65 221 60
Romy Schneider MPB Team 22 8,3 825,00 10,1 9,50 11,00 0,70 225 164
Ruben Schouwenaars JPC Team 21 7,7 850,00 8,8 11,00 13,50 0,75 320 269
Ruben Veraart JPMini Team 21 8,9 775,00 11,5 6,00 10,50 0,65 226 98
Sara Veraart MPMini Team 21 8,9 775,00 11,3 5,50 7,00 0,65 227 114
Thalia Cores MPC Team 21 7,9 825,00 10,0 5,00 6,50 0,65 226 147
Ties Bram JPC Team 21 8,3 825,00 8,8 10,00 11,00 0,65 264 180
Tijs Janssen JPB Team 22 8,3 DNS 8,9 11,50 21,00 0,70 239 169


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) ARV Achilles - JPB 8 2:59,3 357
2 Team 13 (Team-est) Spado - JPB 8 3:05,9 307
3 Team 14 (Team-est) Spado - JPB 6 3:20,2 212
4 Team 15 (Team-est) THOR - JPB 11 3:22,6 197
4 Team 16 (Team-est) THOR - JPC 9 3:23,2 233
6 Team 19 (Team-est) AVO 1983 - JPB 9 3:24,7 185
6 Team 24 (Team-est) Spado - JPC 10 3:24,8 221
8 Team 20 (Team-est) DJA - JPB 7 3:26,4 175
9 Team 22 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:27,7 168
10 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 7 3:33,2 139
11 Team 18 (Team-est) - JPC 12 3:38,8 134
12 Team 21 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 9 3:39,2 132