Vereniging 'ARV Achilles' op '3e AC competitiewedstrijd'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Avo Elias JPA1 Team 05 950,00 15,2 4,30 11,50 0,75 2,35 114 0
Bart Broos JPA2 Team 05 1250,00 14,4 3,50 16,00 0,90 2,90 183 33
Emy Voesenek MPA2 Team 05 1450,00 11,1 6,20 17,50 1,10 3,90 388 388
Eva Lips MPA1 Team 05 1350,00 12,6 4,10 17,50 0,95 3,50 287 287
Indy Brinkman MPA2 Team 05 1425,00 10,8 6,70 20,50 1,00 4,15 405 405
Jesse Hultermans JPA1 Team 05 1250,00 13,9 4,40 12,00 0,85 3,15 187 0
Lisa Touw MPA1 Team 05 1325,00 12,7 4,50 10,00 0,95 3,45 257 242
Liz Broks MPA1 Team 05 1450,00 10,6 5,00 14,00 1,05 3,55 345 345
Lott Roovers MPA1 Team 05 1225,00 15,0 3,30 9,50 0,80 2,95 164 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 04 (Team-est) Spado - JPA2 11 2:50,2 283
2 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 10 2:50,4 281
3 Team 06 (Team-est) - JPA2 8 2:56,1 231
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 10 3:02,4 181
5 Team 03 (Team-est) AVO 1983 - MPA2 7 3:06,7 172
6 Team 05 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 9 3:06,7 150
7 Team 02 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 8 3:11,2 120
8 Team 08 (Team-est) Spado - JPA2 9 3:11,7 117


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Bauke de Kroon JPMini Team 18 8,7 650,00 12,8 7,00 7,50 0,60 176 0
Demi Vergouwen MPC Team 18 8,5 750,00 10,4 5,50 7,00 0,65 194 84
Felien Koevoets MPB Team 17 8,2 725,00 10,1 5,00 6,00 0,65 151 0
Joshua de Bree JPB Team 17 7,5 875,00 8,6 9,50 16,50 0,70 275 275
Julius van Well JPMini Team 18 9,3 800,00 12,0 7,50 8,00 0,60 204 56
Koen van Paradijs JPB Team 17 8,0 775,00 9,7 8,50 9,50 0,70 196 0
Lucas Touw JPC Team 18 7,6 950,00 8,2 8,50 12,00 0,65 313 235
Nathan van... Westende JPB Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Noa Hultermans MPC Team 18 8,4 650,00 10,9 6,50 7,50 0,65 184 87
Pien Lips MPB Team 17 7,1 900,00 8,9 11,50 14,00 0,80 331 331
Pijke Machielsen JPMini Team 18 7,2 950,00 9,2 12,00 10,50 0,70 445 445
Ruben Bouwmeester JPB Team 17 7,5 925,00 8,5 10,00 21,00 0,75 314 314
Stacy Vergouwen MPC Team 18 8,6 800,00 10,0 8,00 10,00 0,65 246 83
Tess Broks MPB Team 17 8,0 850,00 9,1 8,50 11,50 0,80 259 259
Veerle Manders MPB Team 17 7,3 875,00 8,4 10,00 10,00 0,80 299 299


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) ARV Achilles - JPB 8 2:59,3 357
2 Team 13 (Team-est) Spado - JPB 8 3:05,9 307
3 Team 14 (Team-est) Spado - JPB 6 3:20,2 212
4 Team 15 (Team-est) THOR - JPB 11 3:22,6 197
4 Team 16 (Team-est) THOR - JPC 9 3:23,2 233
6 Team 19 (Team-est) AVO 1983 - JPB 9 3:24,7 185
6 Team 24 (Team-est) Spado - JPC 10 3:24,8 221
8 Team 20 (Team-est) DJA - JPB 7 3:26,4 175
9 Team 22 (Team-est) AV Groene Ster - JPB 8 3:27,7 168
10 Team 23 (Team-est) SV Diomedon - JPB 7 3:33,2 139
11 Team 18 (Team-est) - JPC 12 3:38,8 134
12 Team 21 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 9 3:39,2 132