Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Gouden Spike'

Prijzen

Christiaan Schubert
  • Jongens Pupil A - 1000m - 3:25,52
Loets Kortleever
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:06,82
Jens Meijer
  • Jongens Pupil B - 600m - 2:29,02
Guus van Kooten
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,79
Tijmen Hermse
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:21,58
Sem Noort
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:25,98
Marley Zion Locadia
  • Jongens Racerunners Junioren - 100m - 24,09
Jeroen de Nobel
  • Jongens Racerunners Pupillen - 100m - 27,76
Roos van Elk
  • Meisjes Junior A - 800m - 2:20,76
Fleur Favre
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:01,33
Maud Flierman
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:30,08
Leila Jacques Santos
  • Meisjes Pupil B - 600m - 2:36,15
Freya Schubert
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:26,38
Liz Hutten
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:34,74
Danique Kuijpers
  • Meisjes Racerunners Junioren - 100m - 28,67
Ashley Hoek
  • Meisjes Racerunners Pupillen - 100m - 42,78
Tessa van Schagen
  • Senioren vrouwen - 100m - 11,82
Tessa van Schagen
  • Senioren vrouwen - 200m - 23,92
Lara Weghorst
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:03,84

Hoogtepunten

Milo Zech Wallebroek Msen 100m
  • 11,00
  • Lianne van Es Vsen 800m
  • 2:20,91
  • Tessa van Schagen Vsen 100m
  • 11,82
  • Amina Maatoug Vsen 800m
  • 2:21,01
  • Christiaan Schubert JPA 1000m
  • 3:25,52
  • Mathijs Dirks Msen 200m
  • 22,24
  • Mathijs Dirks Msen 400m
  • 48,88
  • Royce Zaadnoordijk Msen 400m
  • 49,30
  • Freya Schubert MPC 600m
  • 2:26,38
  • Tessa van Schagen Vsen 200m
  • 23,92
  •  

    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    5 Thijs Houbiers 2:01,69 1:58,63
    6 Sander van Elk 2:01,92 2:03,18


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Christiaan Schubert 3:25,52 4:50,00
    5 Teije Hoving 3:54,60 4:20,00
    6 Hugo Molenaar 4:02,77 4:50,00
    7 Thomas Scheidema 4:13,25 3:50,00
    8 Boaz Tuijn 4:41,53 3:50,00
    9 Steyn Engelse 4:55,65 5:22,00
    Luca Gennaro DNF 3:50,00


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Loets Kortleever 2:06,82 2:15,63
    3 Jens Meijer 2:29,02 2:30,00
    4 Niels Koning 2:30,18 2:24,13


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Guus van Kooten 2:17,79 2:30,00
    2 Tijmen Hermse 2:21,58 2:30,00
    3 Sem Noort 2:25,98 ---
    4 Hugo Koper 2:35,10 2:39,00
    5 Jonas Gerlach 2:51,97 2:30,00


    Jongens Racerunners Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marley Zion Locadia 24,09 +2.0 m/s---
    Per Vreeling DNS ---


    Jongens Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jeroen de Nobel 27,76 +2.0 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    4 Milo Zech...allebroek 11,00 0,163+1.3 m/s11,01


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    7 Mathijs Dirks 22,24 0,167+0.7 m/s22,34


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResReactieOBP
    6 Mathijs Dirks 48,88 0,15947,69
    7 Royce Zaadnoordijk 49,30 0,14148,76


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Thijs Houbiers --- 4:04,39


    Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    8 Roeland va...der Harst 9:35,22 9:41,77


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Benjamin Janssen --- 43,55
    Thomas Zaw --- 47,49


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roos van Elk 2:20,76 2:16,56
    4 Marta Moreno 2:25,55 2:20,50
    Bobet Kloosterman --- 2:19,51


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Juna Kortleever 3:56,93 3:47,19
    6 Anne Faaij 3:59,54 4:03,16
    7 Clarice Sikken 4:02,46 4:10,00
    9 Sara Faaij 4:12,94 4:30,00
    10 Iris Kuijt 4:17,42 4:38,26
    11 Ilse Vooijs 4:24,91 3:50,00
    12 Norah van Dijk 4:32,19 4:50,00
    13 Evi Versluis 4:37,65 3:50,00


    Meisjes Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Favre 2:01,33 2:03,00
    2 Maud Flierman 2:30,08 ---
    3 Leila Jac...es Santos 2:36,15 2:44,98
    4 Myrthe Cats 2:38,85 ---
    5 Nikki Alma 2:43,04 2:39,00
    Léna Le Dévédec DNF 3:00,00


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Freya Schubert 2:26,38 2:30,00
    3 Liz Hutten 2:34,74 2:30,00
    4 Jill Van Weerlee 2:37,61 2:30,00
    5 Norah Brakenhoff 2:38,33 2:30,00
    6 Eliza Arbouw 2:41,51 2:30,00
    7 Sophia de Kort 2:44,37 2:39,04
    8 Sophie van de Kaa 2:45,41 2:30,00
    10 Floor Scheidema 3:01,07 2:30,00
    11 Catharina Creemers 3:01,46 2:30,00


    Meisjes Racerunners Junioren - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Danique Kuijpers 28,67 +2.0 m/s---


    Meisjes Racerunners Pupillen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ashley Hoek 42,78 +2.0 m/s---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam ResReactie OBP
    2 Tessa van Schagen 11,82 0,233+1.6 m/s11,70


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam ResReactie OBP
    3 Tessa van Schagen 23,92 0,177+1.6 m/s23,34
    9 Chimene F...o Azoungo 25,75 0,200-0.4 m/s25,61


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    12 Lianne van Es 2:20,91 2:15,71
    13 Amina Maatoug 2:21,01 2:09,84
    15 Tess Wegman 2:22,53 2:17,18
    16 Vienna Romanée 2:22,53 2:20,07
    Lara Weghorst DNF ---


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Lara Weghorst 1:03,84 1:02,23