Vereniging 'AV De Gemzen' op 'AV PEC 1910 Instuifwedstrijd'

Prijzen

Gijs van de Wetering
  • Jongens Junior B - 800m - 2:05,86
Maikel Potkamp
  • Jongens Junior D - 100m - 14,14
Maikel Potkamp
  • Jongens Junior D - 200m - 28,71
Berthram Mak
  • Masters Mannen - 100m - 13,44
Jeroen Kwakkel
  • Masters Mannen - Kogel - 8,76
Berthram Mak
  • Masters Mannen - Kogel - 8,57
Jeroen Kwakkel
  • Masters Mannen - Speer - 32,04
Angelique van Ommen-Wiekens
  • Masters Vrouwen - 1500m - 5:36,97
Arjanne Rorije-Lever
  • Masters Vrouwen - 1500m - 6:46,02
Des Hatzmann
  • Meisjes Junior B - Speer - 15,75
Ella van den Bosch
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:44,80
Hellen Simens
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:50,84

Hoogtepunten

Arjanne Rorije-Lever V40 1500m
  • 6:46,02
  • Jeroen Kwakkel M40 Speer
  • 32,04
  • Marcel van den Bosch M45 800m
  • 2:44,68
  • Jan-Pieter Mondria M55 1500m
  • 4:47,31
  • Berthram Mak M50 100m
  • 13,44
  • Des Hatzmann MJB Kogel
  • 7,68
  • Angelique van Ommen-Wiekens V35 1500m
  • 5:36,97
  • Gijs van de Wetering JJB 800m
  • 2:05,86
  • Des Hatzmann MJB Speer
  • 15,75
  • Ella van den Bosch MJC 800m
  • 2:44,80
  •  

    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Gijs van de Wetering 2:05,86 2:07,80


    Jongens Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maikel Potkamp 14,14 -0.2 m/s---


    Jongens Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maikel Potkamp 28,71 +1.3 m/s---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Berthram Mak M50 13,44 +0.6 m/s13,80


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Dirk Wigmans M60 34,85 -0.2 m/s32,31


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Marcel van den Bosch M45 DNS 1:02,00
    Berthram Mak M50 DNS 1:02,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Marcel van den Bosch M45 2:44,68 2:40,00


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jan-Pieter Mondria M55 4:47,31 4:33,98


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Jeroen Kwakkel M40 8,76 9,00
    3 Berthram Mak M50 8,57 8,74


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Kwakkel M40 32,04 29,50


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Angelique ...n-Wiekens V35 5:36,97 6:01,70
    3 Arjanne R...ije-Lever V40 6:46,02 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Des Hatzmann 7,68 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Des Hatzmann 15,75 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Ella van den Bosch 2:44,80 2:40,00


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Hellen Simens 5:50,84 5:44,00