Vereniging 'AV Atverni' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 2 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Jesse Fokkenrood JJD 1000m
  • 2:58,06
  • Henrik Kok JJC 800m
  • 2:14,34
  • Lotte van Schaik MJD 1000m
  • 3:15,69
  • Aylan Menick MJC 1000m
  • 3:06,60
  • Viggo Parol JJD 1000m
  • 3:07,66
  • Stan van Nieuwburg JJC 800m
  • 2:26,07
  • Ynte Biemans MJC 1000m
  • 3:11,99
  • Anna Eikendal MJD 1000m
  • 3:09,50
  • Louiza Kruiswijk MJC 80m
  • 11,24
  • Bart van Zandwijk JJD 80m
  • 11,08
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 13,88 +0.4 m/s--- 549
    Thom Kofflard AV Atverni JC 17,29 +0.4 m/s--- 202


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Henrik Kok AV Atverni JC 2:14,34 2:10,97 727
    Stan van Nieuwburg AV Atverni JC 2:26,07 2:28,91 598
    Nial van der Steeg AV Atverni JC 2:44,98 2:36,51 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Luka Dik AV Atverni JC 21,73 +0.6 m/s--- 276
    Thom Kofflard AV Atverni JC 21,88 +0.6 m/s--- 269


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 49,13 747
    2 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 0 52,20 633
    3 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 52,29 630
    4 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 52,88 609
    5 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 54,14 567
    6 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 0 56,93 431
    6 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 0 58,34 441
    8 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 DNS 0
    8 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
    8 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tycho Velden AV Atverni JC 18,44 --- 294
    Joop van Diermen AV Atverni JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Tycho Velden AV Atverni JC 22,61 22,61 --- 354
    Joop van Diermen AV Atverni JC - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tycho Velden AV Atverni JC 8,49 --- 447
    Joop van Diermen AV Atverni JC DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luka Dik AV Atverni JC 1,30 --- 462
    Max van der Louw AV Atverni JC 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 4,55 +0.0 m/s--- 529
    Max van der Louw AV Atverni JC 4,06 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 11,08 +2.2 m/s10,97 606
    Roy van Grondelle AV Atverni JD Team 1 11,44 +2.2 m/s11,31 549
    Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 13,26 +2.6 m/s--- 310
    Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 3:21,00 +3.1 m/s--- 0
    Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 DNS 11,33 0
    Teagan Hessels AV Atverni JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jesse Fokkenrood AV Atverni JD Team 1 2:58,06 2:54,60 716
    Viggo Parol AV Atverni JD Team 1 3:07,66 3:01,87 637
    Pablo Velt AV Atverni JD Team 1 3:15,14 3:12,67 0
    Marc van Burgel AV Atverni JD Team 2 3:30,55 3:28,15 476
    Sander Schijf AV Atverni JD Team 2 3:31,54 3:28,59 470
    Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 3:47,07 3:37,90 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 15,80 +1.2 m/s18,69 341
    Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 15,99 -0.7 m/s17,26 327
    Gianni Louhenapessy AV Atverni JD Team 2 16,57 +0.5 m/s--- 287
    Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 16,99 -0.7 m/s16,78 0
    Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 18,79 +0.5 m/s--- 158
    Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 18,87 +0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 41,43 698
    2 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 45,00 550
    3 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 45,17 543
    4 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 0 46,05 511
    5 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 46,71 487
    6 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 47,27 467
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 48,61 422
    8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 49,05 408
    9 U-Track JD (4x80m) U-Track - JJD 0 50,32 368
    10 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 51,20 342
    11 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 51,45 284
    12 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 DQ 0
    12 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0
    12 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 23,25 --- 384
    Gianni Louhenapessy AV Atverni JD Team 2 17,53 --- 275
    Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 14,87 --- 0
    Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 12,98 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 18,74 --- 283
    Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 14,09 --- 0
    Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 7,84 --- 28
    Teagan Hessels AV Atverni JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 8,94 --- 470
    Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 5,77 --- 0
    Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 5,48 --- 273
    Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 4,85 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 1,35 --- 499
    Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 1,25 --- 0
    Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 1,25 --- 426
    Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 4,29 4,29 +0.0 m/s--- 476
    Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 4,25 4,25 +0.0 m/s--- 0
    Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 3,22 3,22 +0.0 m/s--- 262
    Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 3,08 3,08 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 11,24 +1.2 m/s--- 580
    Tessa van Breukelen AV Atverni MC 12,13 +1.2 m/s--- 450
    Laura Vleerlaag AV Atverni MC 13,92 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Aylan Menick AV Atverni MC 3:06,60 3,12 645
    Ynte Biemans AV Atverni MC 3:11,99 3,24 603
    Loes Brand AV Atverni MC 3:21,93 3,31 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Dagmar Heijstee AV Atverni MC 16,37 +0.8 m/s--- 301
    Tessa van Breukelen AV Atverni MC 16,54 +0.8 m/s--- 289


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 0 41,44 697
    2 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 43,89 593
    3 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 44,46 571
    4 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 0 44,64 564
    5 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 45,06 548
    6 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 45,76 521
    7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 45,89 517
    8 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 0 47,17 471
    9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 47,35 465
    10 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 0 47,39 463
    11 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne de Bree AV Atverni MC 18,63 --- 297


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Sanne de Bree AV Atverni MC 17,92 --- 267


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sanne de Bree AV Atverni MC 8,38 8,38 --- 441


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Dagmar Heijstee AV Atverni MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 4,40 +0.0 m/s--- 498
    Laura Vleerlaag AV Atverni MC 3,00 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Charlotte Pluta AV Atverni MD Team 1 10,02 +0.7 m/s--- 375
    Merel Kuper AV Atverni MD Team 1 10,21 +1.2 m/s--- 346
    Fenne Liebrand AV Atverni MD Team 2 10,54 +0.7 m/s--- 299
    Lisa Cox AV Atverni MD Team 2 10,71 +1.2 m/s--- 276
    Ella Cox AV Atverni MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Anna Eikendal AV Atverni MD Team 1 3:09,50 3:10,00 622
    Lotte van Schaik AV Atverni MD Team 1 3:15,69 3:14,27 576
    Sara Schouten AV Atverni MD Team 2 3:18,27 3:18,00 558
    Esra Zijderlaan AV Atverni MD Team 1 3:20,11 3:15,53 0
    Sanne Schouten AV Atverni MD Team 2 3:30,71 3:21,00 475
    Tessa Verweij AV Atverni MD Team 2 3:39,36 3:24,72 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 12,85 +0.9 m/s--- 297
    Fenne Liebrand AV Atverni MD Team 2 14,23 +0.9 m/s--- 191
    Dianne Vendrig AV Atverni MD Team 1 14,88 +0.9 m/s--- 148


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 32,76 677
    2 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 34,11 606
    3 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 0 34,69 577
    4 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 0 35,58 534
    5 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 0 35,91 519
    6 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 37,30 457
    7 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 0 37,96 430
    8 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 38,24 418
    9 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 38,38 413
    10 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 38,75 398
    11 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 39,66 363
    12 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 DNS 0
    12 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    12 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Dianne Vendrig AV Atverni MD Team 1 9,64 9,64 --- 91
    Sterre van Eck AV Atverni MD Team 2 - DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisa Cox AV Atverni MD Team 2 12,33 --- 147
    Charlotte Pluta AV Atverni MD Team 1 10,88 --- 111


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Merel Kuper AV Atverni MD Team 1 5,60 --- 281
    Sterre van Eck AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 1,40 --- 541
    Fenne Liebrand AV Atverni MD Team 2 1,10 --- 316


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 3,98 +0.0 m/s--- 414
    Lisa Cox AV Atverni MD Team 2 3,06 +0.0 m/s--- 230
    Ella Cox AV Atverni MD Team 1 2,82 +0.0 m/s--- 0
    Sterre van Eck AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0