Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Open kampioenschappen 5000m en finale Run2day circuit'

Prijzen

Ilias el Khattabi
  • Jongens Junior A - 5000m - 14:56,09
Joost de Jong
  • Senioren mannen - 600m - 1:24,74
Milco Hahury
  • Senioren mannen - 5000m - 15:26,94
Niels Baljet
  • Senioren mannen - 5000m - 15:32,69
Stella Heijnen
  • Meisjes Pupil A2 - 600m - 1:57,99

Hoogtepunten

Merel van der Horst MPA2 600m
  • 2:02,15
  • Tessa Nieuwenhuizen Vsen 600m
  • 1:46,48
  • Eva van Wijngaarden MJB 600m
  • 1:50,17
  • Niels Baljet Msen 5000m
  • 15:32,69
  • Ilias el Khattabi JJA 5000m
  • 14:56,09
  • Stella Heijnen MPA2 600m
  • 1:57,99
  • Irene van der Reijken Vsen 5000m
  • 16:10,04
  • Milco Hahury Msen 5000m
  • 15:26,94
  • Tomas van Wijngaarden JJA 600m
  • 1:27,93
  • Joost de Jong Msen 600m
  • 1:24,74
  •  

    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Tomas van ...jngaarden 1:27,93 1:25,71


    Jongens Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ilias el Khattabi 14:56,09 15:17,05


    Jongens Junior C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    6 Michiel Zunderman 1:37,57 1:41,62


    Jongens Junior C - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    25 Ivar Meesen 17:00,66 17:00,00


    Jongens Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Gyani Biekram DNS 1:44,47


    Jongens Pupil B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    19 Sam Huygen 2:16,98 2:14,49


    Masters mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Koen Stockbroekx 16:27,23 16:05,02
    27 Ton Hettema 17:05,06 16:14,00
    31 Wouter Visser 17:35,43 17:00,00
    38 Peter Heukels 17:54,71 17:50,00
    45 Marc Peeters 18:30,11 18:15,00
    58 Winston van Gemd 19:33,90 19:00,00
    64 Christian Crauwels 20:31,27 20:19,00
    Patrick Kwist DNS 15:32,95
    Robert Willemse DNF 16:14,00


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Joost de Jong 1:24,74 1:20,69


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Milco Hahury 15:26,94 15:14,62
    3 Niels Baljet 15:32,69 15:02,00
    6 Bastiaan v...aafeiland 15:57,93 16:10,00
    8 Pieter Bakx 16:00,60 16:10,00
    26 Steven Schless 17:05,01 16:55,00
    55 Roland van Daalen 19:05,64 19:12,00
    Martijn Baten DNS 18:19,09
    Marco van Etten DNS 14:52,20
    Thijs Frijling DNF 17:15,00
    Hugo Van den Haak DNF 16:10,00


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    13 Eva van Wijngaarden 1:50,17 1:49,99


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    17 Elin van den Berg 2:07,66 2:11,90
    Arusha Biekram DNS 2:06,30


    Meisjes Pupil A2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Stella Heijnen 1:57,99 2:03,00
    4 Merel van der Horst 2:02,15 2:05,00


    Recreanten vrouwen Senioren - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    65 Christèl ... den Hoek 20:46,68 20:49,00


    Senioren vrouwen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Tessa Nieuwenhuizen 1:46,48 1:42,53


    Senioren vrouwen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    12 Irene van ...r Reijken 16:10,04 16:10,00
    32 Sanne Mooldijk 17:35,55 17:00,00
    51 Ilona van ...r Giessen 18:54,51 19:00,00
    62 Petra Pubben 20:17,07 20:30,00
    63 Sophie de Graaf 20:27,81 20:20,20