Vereniging 'AV Hollandia' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Quinten van Delft
  • Senioren mannen - 400m - 53,17
Iwan Groothuijse
  • Senioren mannen - Kogel - 12,80
Franka Hoogeboom
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,75
Franka Hoogeboom
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,30

Hoogtepunten

Franka Hoogeboom Vsen 200m
  • 26,30
  • Nienke Westen Vsen 200m
  • 26,97
  • Melissa van Diepen Vsen 100m
  • 13,56
  • Timothy Bennis Msen 100m
  • 11,84
  • Iwan Groothuijse Msen Kogel
  • 12,80
  • Luka Liebrand Msen Kogel
  • 11,42
  • Timothy Bennis Msen 200m
  • 23,94
  • Freya Muller Vsen Kogelsl
  • 28,71
  • Franka Hoogeboom Vsen 100m
  • 12,75
  • Quinten van Delft Msen 400m
  • 53,17
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Timothy Bennis AV Hollandia Mannen 11,84 +3.5 m/s11,89 614
    Kay Molier AV Hollandia Mannen DNS 12,05 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Timothy Bennis AV Hollandia Mannen 23,94 +1.0 m/s23,96 650


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Quinten van Delft AV Hollandia Mannen 53,17 53,33 672


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Luuk Bruins AV Hollandia Mannen 2:21,38 2:17,20 434


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 19:54,33 --- 351


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Bas Meester AV Hollandia Mannen 19,38 +0.9 m/s16,50 488


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen Team 1 (4x400m) DEM - Msen 4 3:34,21 656
    2 SAV Mannen (4x400m) SAV - Msen 4 3:48,94 522
    3 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:49,99 513
    4 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:53,60 483
    5 AV Hollandia Mannen (4x400m) AV Hollandia - Msen 4 3:54,93 472
    6 DEM Mannen Team 2 (4x400m) DEM - Msen 5 3:56,25 462
    7 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:58,15 447
    8 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 3:58,31 445
    9 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:58,87 441
    10 AV Castricum Mannen (4x400m) AV Castricum - Msen 4 3:59,61 435
    11 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 4:01,85 418
    12 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 4:05,62 390
    13 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    13 AKU / AV Startbaan Mannen (4x400m) - Msen 0 DNS 0
    13 AV Feniks Mannen (4x400m) AV Feniks - Msen 0 DNS 0
    13 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 0 DNS 0
    13 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 0 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 12,80 --- 652
    7 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 11,42 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 30,36 --- 495
    10 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 23,53 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bas Meester AV Hollandia Mannen DNS --- 0
    Kay Molier AV Hollandia Mannen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Franka Hoogeboom AV Hollandia Vrouwen 12,75 12,50 723
    5 Melissa van Diepen AV Hollandia Vrouwen 13,56 +1.1 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Franka Hoogeboom AV Hollandia Vrouwen 26,30 +2.7 m/s26,25 738
    5 Nienke Westen AV Hollandia Vrouwen 26,97 +2.7 m/s26,50 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Carissa de Git AV Hollandia Vrouwen 1:08,68 1:07,00 542


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Frenchie de Kunder AV Hollandia Vrouwen 7:29,99 --- 57


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Frenchie de Kunder AV Hollandia Vrouwen 23,45 +1.2 m/s--- 156


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland Vrouwen (4x400m) AV Zaanland - Vsen 4 4:06,85 725
    2 AV Hollandia Vrouwen (4x400m) AV Hollandia - Vsen 4 4:28,30 580
    3 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 4 4:30,40 568
    4 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:32,69 554
    5 AV Trias Vrouwen (4x400m) AV Trias - Vsen 4 4:52,18 444
    6 AC Waterland Vrouwen (4x400m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    6 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    6 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Feniks Vrouwen (4x400m) AV Feniks - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Lycurgus Vrouwen (4x400m) AV Lycurgus - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Suomi Vrouwen (4x400m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
    6 SAV Vrouwen (4x400m) SAV - Vsen 0 DNS 0
    6 SV Noordkop Vrouwen (4x400m) SV Noordkop - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Freya Muller AV Hollandia Vrouwen 9,64 --- 565


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Freya Muller AV Hollandia Vrouwen 28,71 --- 567


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Viola Hessels AV Hollandia Vrouwen 4,34 -0.3 m/s4,50 512