Vereniging 'SV Noordkop' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Martijn Nuijens
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Tiana Dekker
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Martijn Nuijens Msen Hoog
  • 1,85
  • Kevin van Grieken Msen 100m
  • 11,48
  • Tiana Dekker Vsen Hoog
  • 1,50
  • Suzanne de Wit Vsen 100m
  • 14,04
  • Sven Verduijn Msen 800m
  • 2:07,01
  • Suzanne de Wit Vsen 200m
  • 30,53
  • Tiana Dekker Vsen Ver
  • 4,46
  • Kevin van Grieken Msen 400m
  • 53,69
  • Kevin van Grieken Msen 200m
  • 23,36
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 11,48 +3.5 m/s11,43 692


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 23,36 +2.6 m/s23,21 705


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 53,69 53,88 651


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Sven Verduijn SV Noordkop Mannen 2:07,01 2:05,00 633
    Yassin Kamal Hamda SV Noordkop Mannen DNS 2:05,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Tim Tesselaar SV Noordkop Mannen 17:03,70 16:01,00 600
    10 Jan-Arie Portegijs SV Noordkop Mannen 17:47,08 16:45,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 20,98 +2.2 m/s20,00 393


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen Team 1 (4x400m) DEM - Msen 4 3:34,21 656
    2 SAV Mannen (4x400m) SAV - Msen 4 3:48,94 522
    3 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:49,99 513
    4 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:53,60 483
    5 AV Hollandia Mannen (4x400m) AV Hollandia - Msen 4 3:54,93 472
    6 DEM Mannen Team 2 (4x400m) DEM - Msen 5 3:56,25 462
    7 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:58,15 447
    8 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 3:58,31 445
    9 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:58,87 441
    10 AV Castricum Mannen (4x400m) AV Castricum - Msen 4 3:59,61 435
    11 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 4:01,85 418
    12 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 4:05,62 390
    13 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    13 AKU / AV Startbaan Mannen (4x400m) - Msen 0 DNS 0
    13 AV Feniks Mannen (4x400m) AV Feniks - Msen 0 DNS 0
    13 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 0 DNS 0
    13 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 0 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 10,84 --- 520
    16 Shane Pieters SV Noordkop Mannen 8,43 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Shane Pieters SV Noordkop Mannen 16,81 --- 217


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 1,85 --- 725


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 5,79 +0.1 m/s--- 558


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 14,04 13,80 502


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 30,53 +2.1 m/s29,40 450


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tiana Dekker SV Noordkop Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Tiana Dekker SV Noordkop Vrouwen 4,46 +0.0 m/s--- 543