Vereniging 'AV Edam' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Bouke Bouma
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,82
Erwin Bökenkamp
  • Senioren mannen - Kogelsl - 36,31
Jeroen van het Hof
  • Senioren mannen - Hoog - 1,85
Danny Groot
  • Senioren mannen - Ver - 6,28

Hoogtepunten

Danny Groot Msen Ver
  • 6,28
  • Joost Zaunbrecher Msen 5000m
  • 16:42,21
  • Jeroen van het Hof Msen Hoog
  • 1,85
  • Danny Groot Msen 200m
  • 23,94
  • Bouke Bouma Msen 800m
  • 2:02,82
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    17 Tjardy van Keimpema AV Edam Mannen 12,29 +2.6 m/s12,63 522
    19 Max Guit AV Edam Mannen 12,36 -0.2 m/s12,41 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Danny Groot AV Edam Mannen 23,94 +1.0 m/s23,57 650


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Thijs Mossel AV Edam Mannen 57,09 57,35 527


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Bouke Bouma AV Edam Mannen 2:02,82 1:57,98 700


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 16:42,21 16:51,70 637
    Thijs Mossel AV Edam Mannen DNF 16:25,96 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Jan Tuijp AV Edam Mannen 20,72 +0.9 m/s19,12 408
    9 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 21,57 +2.2 m/s22,28 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen Team 1 (4x400m) DEM - Msen 4 3:34,21 656
    2 SAV Mannen (4x400m) SAV - Msen 4 3:48,94 522
    3 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:49,99 513
    4 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:53,60 483
    5 AV Hollandia Mannen (4x400m) AV Hollandia - Msen 4 3:54,93 472
    6 DEM Mannen Team 2 (4x400m) DEM - Msen 5 3:56,25 462
    7 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:58,15 447
    8 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 3:58,31 445
    9 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:58,87 441
    10 AV Castricum Mannen (4x400m) AV Castricum - Msen 4 3:59,61 435
    11 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 4:01,85 418
    12 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 4:05,62 390
    13 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    13 AKU / AV Startbaan Mannen (4x400m) - Msen 0 DNS 0
    13 AV Feniks Mannen (4x400m) AV Feniks - Msen 0 DNS 0
    13 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 0 DNS 0
    13 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 0 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 11,75 --- 583


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Erwin Bökenkamp AV Edam Mannen 36,31 --- 597
    4 Jan Tuijp AV Edam Mannen 31,66 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jeroen van het Hof AV Edam Mannen 1,85 --- 725


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam Mannen 6,28 -1.6 m/s--- 667