Vereniging 'DEM' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Jamaal Awad
  • Senioren mannen - 100m - 11,07
Jordy Kluft
  • Senioren mannen - 100m - 11,21
Jordy Kluft
  • Senioren mannen - 200m - 22,38
Hans den Boer
  • Senioren mannen - 400m - 52,23
Michiel van der Groen
  • Senioren mannen - 400m - 53,39
Martijn Dijkstra
  • Senioren mannen - 800m - 2:00,09
Ronald Poel
  • Senioren mannen - 5000m - 15:34,37
Ralph Apeldoorn
  • Senioren mannen - 5000m - 16:41,13
Mats Beentjes
  • Senioren mannen - 110mH - 17,32
Jessie Geel
  • Senioren vrouwen - 1500m - 4:57,96
Dion Kies
  • Senioren vrouwen - Kogelsl - 34,32

Hoogtepunten

Ronald Poel Msen 5000m
  • 15:34,37
  • Jordy Kluft Msen 100m
  • 11,21
  • Isis Beentjes Vsen 100m
  • 13,42
  • Jamaal Awad Msen 100m
  • 11,07
  • Martijn Dijkstra Msen 800m
  • 2:00,09
  • Isis Beentjes Vsen Hoog
  • 1,45
  • Jordy Kluft Msen 200m
  • 22,38
  • Jessie Geel Vsen 1500m
  • 4:57,96
  • Isis Beentjes Vsen Ver
  • 4,53
  • Dion Kies Vsen Kogelsl
  • 34,32
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,07 +3.5 m/s11,22 787
    2 Jordy Kluft DEM Mannen Team 1 11,21 +3.5 m/s11,23 0
    9 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 2 11,96 -0.2 m/s12,30 589
    21 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 12,39 -0.2 m/s12,30 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jordy Kluft DEM Mannen Team 1 22,38 +2.6 m/s22,40 803
    8 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 23,90 +1.4 m/s--- 0
    15 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 2 24,69 +1.0 m/s24,40 583
    18 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 24,87 +1.9 m/s24,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hans den Boer DEM Mannen Team 1 52,23 52,00 710
    3 Michiel va...der Groen DEM Mannen Team 1 53,39 52,50 0
    19 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 1:01,20 1:02,20 395


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Martijn Dijkstra DEM Mannen Team 1 2:00,09 1:58,00 746
    8 Jelco Kohlenberg DEM Mannen Team 1 2:07,86 2:05,00 0
    9 Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 2:07,94 2:09,00 619


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ronald Poel DEM Mannen Team 1 15:34,37 16:00,00 767
    3 Ralph Apeldoorn DEM Mannen Team 1 16:41,13 16:40,00 0
    5 Maaikel Koenis DEM Mannen Team 2 16:53,27 17:00,00 618


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 17,32 +0.9 m/s16,80 635
    Vyron Saridin DEM Mannen Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen Team 1 (4x400m) DEM - Msen 4 3:34,21 656
    2 SAV Mannen (4x400m) SAV - Msen 4 3:48,94 522
    3 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:49,99 513
    4 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:53,60 483
    5 AV Hollandia Mannen (4x400m) AV Hollandia - Msen 4 3:54,93 472
    6 DEM Mannen Team 2 (4x400m) DEM - Msen 5 3:56,25 462
    7 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:58,15 447
    8 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 3:58,31 445
    9 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:58,87 441
    10 AV Castricum Mannen (4x400m) AV Castricum - Msen 4 3:59,61 435
    11 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 4:01,85 418
    12 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 4:05,62 390
    13 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    13 AKU / AV Startbaan Mannen (4x400m) - Msen 0 DNS 0
    13 AV Feniks Mannen (4x400m) AV Feniks - Msen 0 DNS 0
    13 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 0 DNS 0
    13 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 0 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Robert Moen DEM Mannen Team 1 10,91 --- 525
    13 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 2 9,30 --- 408
    19 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,04 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 29,13 --- 473
    15 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 2 18,76 --- 262
    19 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 16,27 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 1,70 --- 587
    8 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 5,85 +0.8 m/s--- 571
    6 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 5,84 -0.1 m/s--- 0
    8 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 5,32 +0.6 m/s--- 448
    9 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 5,17 +0.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Isis Beentjes DEM Vrouwen 13,42 13,71 603


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Ramona de Boer DEM Vrouwen 28,98 +2.1 m/s28,92 546


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Deborah Leguit DEM Vrouwen 1:09,18 1:07,15 530


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Jessie Geel DEM Vrouwen 4:57,96 --- 689
    12 Hester So...van Roode DEM Vrouwen 6:42,03 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Dion Kies DEM Vrouwen 18,31 +0.5 m/s18,77 451


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland Vrouwen (4x400m) AV Zaanland - Vsen 4 4:06,85 725
    2 AV Hollandia Vrouwen (4x400m) AV Hollandia - Vsen 4 4:28,30 580
    3 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 4 4:30,40 568
    4 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 4:32,69 554
    5 AV Trias Vrouwen (4x400m) AV Trias - Vsen 4 4:52,18 444
    6 AC Waterland Vrouwen (4x400m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    6 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    6 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Feniks Vrouwen (4x400m) AV Feniks - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Lycurgus Vrouwen (4x400m) AV Lycurgus - Vsen 0 DNS 0
    6 AV Suomi Vrouwen (4x400m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
    6 SAV Vrouwen (4x400m) SAV - Vsen 0 DNS 0
    6 SV Noordkop Vrouwen (4x400m) SV Noordkop - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Hester So...van Roode DEM Vrouwen 5,44 --- 233


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Dion Kies DEM Vrouwen 34,32 35,10 659


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Isis Beentjes DEM Vrouwen 1,45 1,66 672


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Isis Beentjes DEM Vrouwen 4,53 +0.4 m/s4,67 561