Vereniging 'AV DOKEV Anna Paulowna' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2019]'

Prijzen

Mika Brouwer
  • Senioren mannen - 100m - 11,22
Mika Brouwer
  • Senioren mannen - 200m - 22,84
Laura Leijen
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,25
Laura Leijen
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Mika Brouwer Msen 100m
  • 11,22
  • Tijmen Jansen Msen 100m
  • 12,19
  • Laura Leijen Vsen 100m
  • 14,35
  • Peranavan Balasupramaniam Msen 200m
  • 24,58
  • Laura Leijen Vsen Kogel
  • 11,25
  • Peranavan Balasupramaniam Msen 400m
  • 55,41
  • Laura Leijen Vsen Hoog
  • 1,60
  • Mika Brouwer Msen 200m
  • 22,84
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 11,22 +3.5 m/s11,40 752
    15 Tijmen Jansen AV DOKEV A...na Mannen 12,19 -0.2 m/s12,30 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 22,84 +2.6 m/s23,01 756
    14 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 24,58 +1.9 m/s24,60 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Peranavan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 55,41 56,22 587


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Tam Brommer AV DOKEV A...na Mannen 2:20,41 2:30,00 446


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    18 Tam Brommer AV DOKEV A...na Mannen 22:09,66 --- 198
    Tim Buschman AV DOKEV A...na Mannen DNF --- 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 21,63 +1.2 m/s--- 359


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen Team 1 (4x400m) DEM - Msen 4 3:34,21 656
    2 SAV Mannen (4x400m) SAV - Msen 4 3:48,94 522
    3 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:49,99 513
    4 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:53,60 483
    5 AV Hollandia Mannen (4x400m) AV Hollandia - Msen 4 3:54,93 472
    6 DEM Mannen Team 2 (4x400m) DEM - Msen 5 3:56,25 462
    7 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:58,15 447
    8 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 3:58,31 445
    9 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:58,87 441
    10 AV Castricum Mannen (4x400m) AV Castricum - Msen 4 3:59,61 435
    11 AV NOVA Mannen (4x400m) AV NOVA - Msen 4 4:01,85 418
    12 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 4:05,62 390
    13 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    13 AKU / AV Startbaan Mannen (4x400m) - Msen 0 DNS 0
    13 AV Feniks Mannen (4x400m) AV Feniks - Msen 0 DNS 0
    13 AV Lycurgus Mannen (4x400m) AV Lycurgus - Msen 0 DNS 0
    13 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 0 DNS 0
    13 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 7,97 --- 303


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    20 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 15,91 --- 195


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Tijmen Jansen AV DOKEV A...na Mannen 1,55 --- 444


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 4,90 +0.3 m/s--- 347
    Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    13 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 14,35 14,30 454


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 11,25 --- 672


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 1,60 --- 832