Vereniging 'GVAC' op 'Avondwedstrijd Circuit 14'

Prijzen

Juul Knoester
  • Jongens Junior A - 1500m - 4:23,45
William Webster
  • Jongens Junior A - 3000m SC - 10:25,02
Tijl Kok
  • Jongens Junior C - 100m - 12,94
Julius Thijssens
  • Jongens Junior C - 100m - 12,95
Sjoerd Rikkers
  • Jongens Junior C - 300m - 52,73
Daniël Wijnholds
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Koen van de Ven
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,30
Jacques Wang
  • Masters Mannen - 100m - 12,71
Jacques Wang
  • Masters Mannen - 400m - 1:00,86
Haike Franssen
  • Senioren mannen - Discus - 33,46
Haike Franssen
  • Senioren mannen - Kogel - 12,24
Rian van der Burgt
  • Masters Vrouwen - 1500m - 5:21,05
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 100m - 12,69

Hoogtepunten

Eveline Saalberg Vsen 100m
  • 12,69
  • Koen van de Ven JJC Hoog
  • 1,30
  • Daniël Wijnholds JJC Hoog
  • 1,50
  • Rian van der Burgt V35 1500m
  • 5:21,05
  • Tijl Kok JJC 100m
  • 12,94
  • Julius Thijssens JJC 100m
  • 12,95
  • Sjoerd Rikkers JJC 300m
  • 52,73
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Jarmo de Vries 13,24 +0.0 m/s13,17


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Juul Knoester 4:23,45 4:10,00
    5 Jarmo de Vries 5:02,84 4:58,18


    Jongens Junior A - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam ResOBP
    1 William Webster 10:25,02 10:15,00


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Koen van de Ven 5:36,45 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tijl Kok 12,94 -0.5 m/s---
    2 Julius Thijssens 12,95 -0.5 m/s---
    4 Brecht Wijnholds 14,42 -0.5 m/s14,24


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sjoerd Rikkers 52,73 ---
    Hidde Cras DNS ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Daniël Wijnholds 1,50 1,55
    2 Koen van de Ven 1,30 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jacques Wang 12,71 -0.4 m/s12,60


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jacques Wang 1:00,86 1:01,00


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Vincent de Gier DNS 5:45,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Haike Franssen 33,46 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Haike Franssen 12,24 ---


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rian van der Burgt 5:21,05 5:25,00


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Eveline Saalberg 12,69 -0.4 m/s12,51