Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Avondwedstrijd Circuit 14'

Prijzen

Mats Keulstra
  • Jongens Junior B - 1500m - 4:45,18
Tom Michielsen
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,94
Tom Michielsen
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,75
Luuk Schot
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,70
Orlando Louwers
  • Jongens Junior C - 100m - 13,45
Orlando Louwers
  • Jongens Junior C - 300m - 42,60
Orlando Louwers
  • Jongens Junior C - Discus - 18,14
Nick van Bree
  • Jongens Junior C - Discus - 12,67
Niek Millenaar
  • Jongens Junior C - Discus - 9,18
Marcel Leijten
  • Masters Mannen - Discus - 31,05
Tonnie de Benis
  • Senioren mannen - 1500m - 4:28,00
Rohan de Bresser
  • Senioren mannen - Discus - 30,03
Rik van Laarhoven
  • Senioren mannen - Discus - 20,88
Rohan de Bresser
  • Senioren mannen - Kogel - 10,05
Rik van Laarhoven
  • Senioren mannen - Kogel - 5,84
Ingrid Wouters
  • Masters Vrouwen - Discus - 33,53
Ingrid Wouters
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,17
Simone Weijers
  • Meisjes Junior B - 100m - 15,25
Floor van Veen
  • Meisjes Junior B - 400m - 1:16,89
Lotte Aerts
  • Meisjes Junior B - 1500m - 5:12,77
Floor van Veen
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,31
Simone Weijers
  • Meisjes Junior B - Kogel - 6,60
Carlijn van Erp
  • Meisjes Junior B - Kogel - 4,00
Simone Weijers
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Anna van Straten
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,50
Anna van Straten
  • Meisjes Junior C - Kogel - 7,88
Ilonka de Bresser
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,87
Lianne Verloop
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:18,77
Maureen de Bresser
  • Senioren vrouwen - 3000m SC - 13:54,03
Ilonka de Bresser
  • Senioren vrouwen - Discus - 27,42
Ilonka de Bresser
  • Senioren vrouwen - Kogel - 9,08
Marianne Verdonk
  • Senioren vrouwen - Kogel - 6,60
Emma Van de Valk
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Floor van Veen MJB Kogel
  • 9,31
  • Ilse van de Wiel MJC 80m
  • 12,14
  • Tonnie de Benis Msen 1500m
  • 4:28,00
  • Anna van Straten MJC 80m
  • 11,50
  • Orlando Louwers JJC 300m
  • 42,60
  • Stijn Groen Msen 100m
  • 12,28
  • Ilse van de Wiel MJC 300m
  • 50,33
  • Mats Keulstra JJB 1500m
  • 4:45,18
  • Ron Dielhof M35 1500m
  • 5:06,23
  • Lianne Verloop Vsen 1500m
  • 5:18,77
  •  

    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Mats Keulstra 4:45,18 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Tom Michielsen 10,94 11,44


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tom Michielsen 1,75 1,78
    2 Luuk Schot 1,70 ---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Orlando Louwers 13,45 +0.0 m/s14,09
    5 Jorben Van Hest 16,67 -0.5 m/s---


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    1 Orlando Louwers 42,60 46,32
    4 Nick van Bree 54,41 ---
    5 Jorben Van Hest 56,24 ---
    6 Niek Millenaar 59,86 ---


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Orlando Louwers 18,14 ---
    2 Nick van Bree 12,67 ---
    3 Niek Millenaar 9,18 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    4 Jorben Van Hest 1,10 ---
    6 Niek Millenaar 1,00 ---


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    5 Ron Dielhof 5:06,23 5:00,00


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Marcel Leijten 31,05 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Stijn Groen 12,28 -0.4 m/s12,30
    7 Stef Hankel 12,99 +0.0 m/s13,07
    8 Vincent Hein 13,12 -0.4 m/s12,30


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    7 Rohan de Bresser 57,63 56,93
    8 Rik van Laarhoven 59,83 ---


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Tonnie de Benis 4:28,00 4:20,00


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam ResOBP
    5 Stijn Groen 12:06,92 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Rohan de Bresser 30,03 ---
    3 Rik van Laarhoven 20,88 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Rohan de Bresser 10,05 ---
    3 Rik van Laarhoven 5,84 ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ingrid Wouters 33,53 32,54


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ingrid Wouters 9,17 9,98


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Simone Weijers 15,25 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Floor van Veen 1:16,89 ---


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    3 Lotte Aerts 5:12,77 5:25,00
    4 Veerle van Erp 5:20,10 5:25,00


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Floor van Veen 9,31 ---
    2 Simone Weijers 6,60 ---
    3 Carlijn van Erp 4,00 4,13


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Simone Weijers 1,40 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Anna van Straten 11,50 -0.4 m/s---
    7 Ilse van de Wiel 12,14 +1.0 m/s---
    9 Sanne van de Wiel 13,12 +1.0 m/s---


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ilse van de Wiel 50,33 ---
    5 Anna van Straten 51,16 ---
    7 Sanne van de Wiel 57,28 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Anna van Straten 7,88 ---
    5 Ilse van de Wiel 6,62 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Ilonka de Bresser 13,87 +0.0 m/s13,65


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lianne Verloop 5:18,77 5:00,00
    6 Marianne Verdonk 5:55,79 ---


    Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

    # Naam ResOBP
    2 Maureen de Bresser 13:54,03 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Ilonka de Bresser 27,42 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ilonka de Bresser 9,08 ---
    2 Marianne Verdonk 6,60 ---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Emma Van de Valk 1,50 1,50