Vereniging 'Voorne Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 58 Wedstrijd 3 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars Adriaanse JJC 100m
  • 12,30
  • Jasmijn Groen MJD 60m
  • 9,31
  • Luc Giele JJC 800m
  • 2:18,30
  • Christy Govaerts MJC Hoog
  • 1,35
  • Nathalie Meurs MJD 60m
  • 8,91
  • Ninke Noordermeer MJD Hoog
  • 1,40
  • Luc Giele JJC Hoog
  • 1,60
  • Marnix van Meggelen JJC 800m
  • 2:15,79
  • Lars Adriaanse JJC 100mH
  • 15,52
  • Melissa Boutkam MJD 1000m
  • 3:28,92
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 12,30 +0.5 m/s11,99 775
    Marnix van Meggelen Voorne Atletiek JC 13,14 -0.2 m/s13,57 648
    Tom Pieters Voorne Atletiek JC 13,79 +0.8 m/s14,02 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marnix van Meggelen Voorne Atletiek JC 2:15,79 2:22,54 710
    Luc Giele Voorne Atletiek JC 2:18,30 2:23,85 681
    Jelle Goslinga Voorne Atletiek JC 2:23,63 2:31,54 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 15,52 -0.1 m/s15,35 677
    Jelle Goslinga Voorne Atletiek JC 16,40 -0.7 m/s17,10 602
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC DNS 16,83 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JC Team 1 (4x100m) PAC - JJC 4 45,76 889
    2 CAV Energie JC (4x100m) CAV Energie - JJC 4 49,05 750
    3 PAC JC Team 2 (4x100m) PAC - JJC 4 49,57 730
    4 Voorne Atletiek JC (4x100m) Voorne Atletiek - JJC 4 50,88 680
    5 AV Fortuna JC Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 51,70 650
    6 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,02 639
    7 PAC JC Team 3 (4x100m) PAC - JJC 4 52,61 619
    8 AV Fortuna JC Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 54,82 546
    9 AV Fortuna JC Team 3 (4x100m) AV Fortuna - JJC 4 DQ 0
    9 AV Fortuna JC Team 4 (4x100m) AV Fortuna - JJC 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC 36,31 36,77 589
    Xander Stip Voorne Atletiek JC 24,58 26,10 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pim Groen Voorne Atletiek JC 36,18 35,75 564
    Xander Stip Voorne Atletiek JC 22,00 21,90 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Pim Groen Voorne Atletiek JC 12,71 12,26 645
    Tom Pieters Voorne Atletiek JC 7,89 7,81 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Luc Giele Voorne Atletiek JC 1,60 1,55 702
    Roderik Cobben Voorne Atletiek JC 1,25 1,60 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars Adriaanse Voorne Atletiek JC 5,26 +0.7 m/s5,69 672
    Olivier Grauss Voorne Atletiek JC 4,69 -0.2 m/s4,86 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lars van den Band Voorne Atletiek JD 12,00 -1.1 m/s12,25 468
    Jamall Nobel Voorne Atletiek JD 12,46 -1.1 m/s12,30 406
    Ben de Visser Voorne Atletiek JD DNS 13,30 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lars van den Band Voorne Atletiek JD 3:39,23 3:38,17 424
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 3:46,98 3:54,30 381


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lorenzo Stolk Voorne Atletiek JD 18,62 +2.0 m/s19,48 167
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 18,77 +2.0 m/s19,40 159


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC JD Team 1 (4x80m) PAC - JJD 4 42,15 666
    2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,50 569
    3 PAC JD Team 3 (4x80m) PAC - JJD 4 46,02 512
    4 PAC JD Team 2 (4x80m) PAC - JJD 4 46,77 485
    5 Spark JD (4x80m) Spark - JJD 4 46,78 484
    6 PAC JD Team 4 (4x80m) PAC - JJD 4 49,61 340
    6 AV Fortuna JD Team 1 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 50,23 371
    8 AV Fortuna JD Team 2 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 50,44 365
    9 Voorne Atletiek JD (4x80m) Voorne Atletiek - JJD 4 50,62 359
    10 CAV Energie JD (4x80m) CAV Energie - JJD 4 51,13 344
    11 AV Fortuna JD Team 3 (4x80m) AV Fortuna - JJD 4 53,94 265
    12 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 55,50 225


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 27,45 21,64 455
    Willem Moene Voorne Atletiek JD 17,26 18,46 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 19,21 19,25 292
    Willem Moene Voorne Atletiek JD 12,33 13,54 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Mark Groen Voorne Atletiek JD 8,45 7,78 445


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kay Kokshoorn Voorne Atletiek JD 1,10 1,15 316
    Lorenzo Stolk Voorne Atletiek JD DNS 1,05 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Jamall Nobel Voorne Atletiek JD 3,43 +0.1 m/s3,64 304
    Ben de Visser Voorne Atletiek JD DNS 3,74 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suzanne Meurs Voorne Atletiek MC 12,12 +0.0 m/s12,13 451
    Emma Struijs Voorne Atletiek MC 14,48 -0.5 m/s14,76 183


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kirsten van Santen Voorne Atletiek MC 3:31,91 3:26,43 468
    Emma Struijs Voorne Atletiek MC 4:18,81 4:21,26 231


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suzanne Meurs Voorne Atletiek MC 16,67 +0.7 m/s16,62 281


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MC Team 1 (4x80m) PAC - MJC 4 40,69 732
    2 CAV Energie MC (4x80m) CAV Energie - MJC 4 43,90 593
    3 PAC MC Team 2 (4x80m) PAC - MJC 4 43,95 591
    4 Voorne Atletiek MC (4x80m) Voorne Atletiek - MJC 4 45,32 538
    5 AV Fortuna MC (4x80m) AV Fortuna - MJC 4 46,80 484
    6 PAC MC Team 3 (4x80m) PAC - MJC 4 48,27 433
    7 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 DQ 0
    7 Spark MC (4x80m) Spark - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Winny Been Voorne Atletiek MC 12,50 12,14 164


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elsa Moene Voorne Atletiek MC 17,36 18,59 256
    Winny Been Voorne Atletiek MC 13,55 13,15 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Elsa Moene Voorne Atletiek MC 6,63 8,19 344
    Winny Been Voorne Atletiek MC 6,29 6,33 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Christy Govaerts Voorne Atletiek MC 1,35 1,45 499
    Emma Struijs Voorne Atletiek MC 1,20 1,10 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Kirsten van Santen Voorne Atletiek MC 3,96 +1.0 m/s3,95 410
    Christy Govaerts Voorne Atletiek MC 3,61 +0.5 m/s3,92 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 8,91 +1.1 m/s8,96 566
    Jasmijn Groen Voorne Atletiek MD 9,31 +0.9 m/s9,50 492
    Kimberley Meurs Voorne Atletiek MD 11,40 -0.3 m/s11,02 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Melissa Boutkam Voorne Atletiek MD 3:28,92 3:30,63 486
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 3:42,60 3:46,04 405
    Kimberley Meurs Voorne Atletiek MD 4:05,58 4:08,11 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Ninke Noordermeer Voorne Atletiek MD 12,73 +0.0 m/s12,59 308
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 12,91 +0.5 m/s13,08 292
    Nathalie Meurs Voorne Atletiek MD 13,00 +0.5 m/s13,01 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC MD Team 1 (4x60m) PAC - MJD 4 32,70 681
    2 Spark MD (4x60m) Spark - MJD 4 34,00 611
    3 Voorne Atletiek MD (4x60m) Voorne Atletiek - MJD 4 35,32 546
    4 CAV Energie MD (4x60m) CAV Energie - MJD 4 35,50 538
    5 AV Fortuna MD Team 1 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 35,83 522
    6 PAC MD Team 2 (4x60m) PAC - MJD 4 36,14 458
    7 PAC MD Team 4 (4x60m) PAC - MJD 4 37,62 444
    8 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 37,67 442
    9 PAC MD Team 3 (4x60m) PAC - MJD 4 37,89 383
    10 AV Fortuna MD Team 2 (4x60m) AV Fortuna - MJD 4 39,88 355
    11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Jasmijn Groen Voorne Atletiek MD 14,43 15,01 209
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 14,29 14,95 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 17,28 17,18 254
    Britt van Klaveren Voorne Atletiek MD 13,54 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Britt van Klaveren Voorne Atletiek MD 7,87 7,97 414
    Emma Verhoeff Voorne Atletiek MD 7,35 7,71 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Ninke Noordermeer Voorne Atletiek MD 1,40 1,35 541
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 1,30 1,25 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Eileen Oldenburger Voorne Atletiek MD 4,03 +1.3 m/s4,14 424
    Melissa Boutkam Voorne Atletiek MD 3,74 +0.3 m/s3,71 0