Vereniging 'AV Sparta' op 'Nationale D-Spelen'

Prijzen

Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - 80m_f - 10,55
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - 150m - 18,19
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - 150m_f - 18,29
Bryan Duff
  • Jongens Junior D2 - Kogel - 11,39
Angelo de Nooijer
  • Jongens Junior D2 - Ver - 5,64
 

Jongens Junior D1 - 80 meter

# Naam Res OBP
15 Dominique ...ou Bouene 11,90 11,60


Jongens Junior D1 - 1000 meter steeple

# Naam ResOBP
5 Constantijn Klomp 3:49,67 3:44,96


Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
5 Dominique ...ou Bouene 1,40 1,33


Jongens Junior D2 - 80 meter

# Naam Res OBP
5 Bryan Duff 10,61q -0.1 m/s10,25


Jongens Junior D2 - 80 meter finale

# Naam Res Qm
3 Bryan Duff 10,55 +0.0 m/s10,61


Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Angelo de Nooijer 18,19Q +0.6 m/s18,59


Jongens Junior D2 - 150 meter finale

# Naam Res Qm
1 Angelo de Nooijer 18,29 +0.2 m/s18,19


Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
9 Beni Bank...i Mbuangi 13,63q 13,96


Jongens Junior D2 - 80 meter horden finale

# Naam Res Qm
9 Beni Bank...i Mbuangi 13,91 +2.7 m/s13,63


Jongens Junior D2 - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
12 Beni Bank...i Mbuangi 22,98 13,70 23,84 23,84 22,93


Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
3 Bryan Duff 11,39 11,41


Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Angelo de Nooijer 5,39 5,58 5,64 5,51 - - 5,64 +1.3 m/s5,28


Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam Res OBP
16 Olivia Stols 9,25 +1.2 m/s8,94
20 Johanna Burchett 9,37 8,87
27 Lilly van Bunge 9,71 +1.5 m/s9,81


Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
31 Isabella Gurunian 25,44 +0.4 m/s23,50


Meisjes Junior D1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
29 Dilsahnur Özata 3:42,61 3:32,19
31 Lilly van Bunge 3:43,56 3:40,19


Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam Res OBP
13 Sanne Hogendorp 11,79 +1.5 m/s11,70
Dewina Holstein DNS 12,31


Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
6 Johanna Burchett 17,60 X 21,96 22,04 X 21,42 22,04 19,44
14 Dewina Holstein 16,45 17,82 15,21 17,82 16,62


Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
24 Olivia Stols 6,94 7,23


Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
24 Isabella Gurunian 13,49 12,85 10,43 13,49 21,41


Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
29 Sanne Hogendorp 3,19 X 2,80 3,19 +3.0 m/s3,96


Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam Res OBP
15 Charissa Boeters 10,91 +0.5 m/s10,51


Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
13 Mounia Ahraoui X 18,59 X 18,59 19,53


Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
27 Mounia Ahraoui 8,12 9,59


Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
18 Charissa Boeters X 3,73 4,07 4,07 4,65