Vereniging 'Phanos' op 'Nationale D-Spelen'

Prijzen

Daniel Lunsingh Scheurleer
  • Jongens Junior D2 - 150m - 19,79
Daniel Lunsingh Scheurleer
  • Jongens Junior D2 - 150m_f - 19,84
Puck Bronkhorst
  • Meisjes Junior D1 - 60m - 8,71
Puck Bronkhorst
  • Meisjes Junior D1 - 60m_f - 8,65
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D2 - 60m - 8,29
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,75
Saar Visser
  • Meisjes Junior D2 - 60mH - 9,87
Saar Visser
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,85
Charlotte Buwalda
  • Meisjes Junior D2 - 60mH_f - 9,89
Milou van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - Kogel - 14,02

Hoogtepunten

Charlotte Buwalda MJD2 60mH
  • 9,75
  • Saar Visser MJD2 60m
  • 8,63
  • Willem Hammink JJD2 Ver
  • 4,67
  • Liam Jongejan JJD1 1000m
  • 3:16,90
  • Raul Arias Flete JJD1 Speer
  • 22,88
  • Saar Visser MJD2 60mH
  • 9,87
  • Eleanor Musil MJD1 1000m
  • 3:25,88
  • Hugo Post JJD1 1000m
  • 3:21,19
  • Liam Jongejan JJD1 80mH
  • 14,50
  • Charlotte Buwalda MJD2 60m
  • 8,29
  •  

    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    30 Mick Engels 13,14 12,54


    Jongens Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Liam Jongejan 3:16,90 3:10,67
    17 Hugo Post 3:21,19 3:23,43


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Liam Jongejan 14,50Q 14,35


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    7 Liam Jongejan 14,21 -0.3 m/s14,50


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Raul Arias Flete 22,46 22,88 22,44 22,88 21,10


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    12 Milan van Dongen 1,30 1,40
    Raul Arias Flete DNS 1,30


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    22 Mick Engels - - 3,48 3,48 +1.1 m/s3,89


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    25 Friso Koedijk 11,96 +2.0 m/s11,67
    26 Emil de Graaf 12,18 -1.2 m/s11,38
    Daniel Lu...cheurleer DNS 10,98


    Jongens Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Daniel Lu...cheurleer 19,79q +0.6 m/s20,98


    Jongens Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Daniel Lu...cheurleer 19,84 +0.2 m/s19,79


    Jongens Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    47 Emil de Graaf 3:33,12 3:30,50
    Daan Eggenkamp DNS 3:12,20


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    13 Willem Hammink 13,82 14,07


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Ids Kok NM 20,67


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Ids Kok - - - DNS 33,96


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    19 Jonan Haverkamp 1,35 1,40
    24 Friso Koedijk 1,30 1,40


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Willem Hammink 4,44 4,26 4,53 3,96 4,67 3,72 4,67 +0.7 m/s4,60


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Puck Bronkhorst 8,71Q 8,57
    13 Eleanor Musil 9,08 +1.5 m/s9,04
    14 Hannah den Breejen 9,17 +1.5 m/s8,81
    34 Marit Vermeij 10,38 -0.4 m/s9,87


    Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Puck Bronkhorst 8,65 -0.9 m/s8,71


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Eleanor Musil 3:25,88 3:30,00
    39 Juliette ...van Driel 3:50,39 3:46,26
    49 Marit Vermeij 4:00,93 4:07,00
    Laura Herrebrugh DNF 3:40,00


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    19 Ella Braun 12,60 +1.5 m/s12,45
    24 Olivia Musil 13,49 +0.8 m/s13,36


    Meisjes Junior D1 - 1000 meter steeple

    # Naam ResOBP
    10 Olivia Musil 4:04,01 3:54,89
    11 Ella Braun 4:13,23 10:39,99


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Rosa Matthijssen 17,72 18,52 17,25 18,52 23,51


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    11 Hannah den Breejen 9,20 9,67
    15 Rosa Matthijssen 8,82 9,67


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Lisemijn v...den Bosch 20,92 18,05 25,65 25,65 27,25 23,81 27,25 24,91
    13 Juliette ...van Driel 20,61 18,73 18,49 20,61 19,90


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    4 Puck Bronkhorst 4,12 4,32 4,37 4,40 4,12 4,64 4,64 4,26
    20 Lisemijn v...den Bosch 3,75 3,73 3,75 3,75 4,29
    Laura Herrebrugh X X X NM 3,39


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Charlotte Buwalda 8,29Q 8,27
    9 Saar Visser 8,63 +1.1 m/s8,50
    10 Tahnee Bijnoe 8,63q -0.9 m/s8,23
    16 Denne Koning 8,90 -0.9 m/s8,64
    33 Jill Koswal 9,28 -0.2 m/s8,80
    Nora van Seventer DNS 9,68


    Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Charlotte Buwalda 8,40 -0.1 m/s8,29
    7 Tahnee Bijnoe 8,61 -0.1 m/s8,63


    Meisjes Junior D2 - 150 meter

    # Naam Res OBP
    6 Tahnee Bijnoe 20,82q -0.1 m/s21,48


    Meisjes Junior D2 - 150 meter finale

    # Naam Res Qm
    7 Tahnee Bijnoe 21,05 -1.2 m/s20,82


    Meisjes Junior D2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Tess van Zuilen 3:25,59 3:26,86
    36 Nora van Seventer 3:45,19 3:40,25
    37 Emilie Potjer 3:46,00 3:43,10
    42 Veronique van Weldam 3:55,30 3:45,49
    44 Cecilia Kuipers 3:59,61 3:54,58
    45 Jill Koswal 4:12,96 3:46,00


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Charlotte Buwalda 9,75Q +0.5 m/s9,81
    2 Saar Visser 9,87Q +2.0 m/s9,82
    32 Tess van Zuilen 11,86 +0.5 m/s11,13


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    2 Saar Visser 9,85 +1.9 m/s9,87
    3 Charlotte Buwalda 9,89 +1.9 m/s9,75


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Milou van den Berg 25,27 X 21,43 24,74 X X 25,27 26,94


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Milou van den Berg 14,02 12,79


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    17 Cecilia Kuipers 16,22 15,74 14,29 16,22 20,39