Vereniging 'Groningen Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Melick Itangishaka
  • Senioren mannen - 100m - 11,83
Henk Jan Schaaphok
  • Senioren mannen - 200m - 23,65
Kosheen Miran
  • Senioren mannen - 400m - 50,00
Arjan Marchand
  • Senioren mannen - 5000m - 15:23,62
Bjorn van Kins
  • Senioren mannen - Discus - 33,39
Bjorn van Kins
  • Senioren mannen - Kogel - 14,38
Boas Okken
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Anton Sarnatsky
  • Senioren mannen - HSS - 12,86

Hoogtepunten

Boas Okken Msen Hoog
  • 1,80
  • Arjan Marchand Msen 5000m
  • 15:23,62
  • Henk Jan Schaaphok Msen 200m
  • 23,65
  • Kosheen Miran Msen 400m
  • 50,00
  • Bjorn van Kins Msen Kogel
  • 14,38
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 11,83 -2.1 m/s11,35 616
    Sibren Reekers Groningen ...ek Mannen DNS 11,27 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 23,65 -3.1 m/s24,25 677
    4 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 23,73 -3.1 m/s23,72 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kosheen Miran Groningen ...ek Mannen 50,00 50,34 805
    Robin Wassens Groningen ...ek Mannen DNS 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Robin Wassens Groningen ...ek Mannen 2:07,95 2:08,00 619


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Arjan Marchand Groningen ...ek Mannen 15:23,62 15:50,00 789


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 20,28 -3.2 m/s--- 433


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 33,39 --- 549


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 14,38 --- 752


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Boas Okken Groningen ...ek Mannen 1,80 1,90 680


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anton Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 12,86 +3.4 m/s13,11 661
    6 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 11,77 +3.1 m/s11,72 0