Vereniging 'AVA `70' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Zowie ter Hove
  • Senioren mannen - 800m - 2:02,29

Hoogtepunten

Mees Prinsen Msen HSS
  • 11,97
  • Gertjan Bentert Msen Hoog
  • 1,70
  • Mark te Brake Msen 5000m
  • 16:03,22
  • Zowie ter Hove Msen 800m
  • 2:02,29
  • Rudi Meinen Msen 400m
  • 56,04
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Joost Lammers AVA `70 Mannen 12,42 -1.9 m/s12,20 497
    14 Mick Wagener AVA `70 Mannen 12,66 -3.2 m/s12,30 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Mick Wagener AVA `70 Mannen 26,05 -4.8 m/s25,00 472
    20 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 26,38 -4.8 m/s25,00 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 56,04 54,75 564
    18 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 58,59 56,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Zowie ter Hove AVA `70 Mannen 2:02,29 1:59,50 709
    Job Ligterink AVA `70 Mannen DNS 2:28,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Mark te Brake AVA `70 Mannen 16:03,22 16:00,00 710
    19 Erwin Wamelink AVA `70 Mannen 18:40,08 18:45,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 18,87 -2.5 m/s18,00 521


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 29,25 --- 457


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 10,44 --- 492


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 11,97 +1.8 m/s--- 564
    23 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 9,86 +1.5 m/s--- 0