Vereniging 'AV Jahn II' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Roelf Bouwmeester
  • Senioren mannen - 100m - 11,07
Roelf Bouwmeester
  • Senioren mannen - 200m - 22,23
Piet Wiersma
  • Senioren mannen - 5000m - 16:00,65

Hoogtepunten

Roelf Bouwmeester Msen 200m
  • 22,23
  • Niels Visser Msen 800m
  • 2:04,07
  • Roelf Bouwmeester Msen 100m
  • 11,07
  • Piet Wiersma Msen 5000m
  • 16:00,65
  • Hans Koops Msen Hoog
  • 1,75
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 11,07 -2.1 m/s10,50 787
    10 Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen 12,27 -3.2 m/s11,73 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 22,23 -1.6 m/s22,01 819


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Damian Willems AV Jahn II Mannen 57,70 1:03,27 506
    Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen DNS 57,74 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Niels Visser AV Jahn II Mannen 2:04,07 1:57,76 680


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Piet Wiersma AV Jahn II Mannen 16:00,65 15:32,90 715


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Niels Visser AV Jahn II Mannen 19,48 -3.2 m/s--- 481


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Hans Koops AV Jahn II Mannen 28,19 --- 432


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    23 Hans Koops AV Jahn II Mannen 8,41 --- 339


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Hans Koops AV Jahn II Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Damian Willems AV Jahn II Mannen 9,82 +0.4 m/s--- 316