Vereniging 'AV Haaksbergen' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Daan Jacobs
  • Senioren mannen - 5000m - 16:02,09
Stefan Hummelink
  • Senioren mannen - Discus - 37,98
Jelle Golbach
  • Senioren mannen - Hoog - 1,90
Lisa Bielevelt
  • Senioren vrouwen - 3000m - 11:14,15

Hoogtepunten

Lisa Bielevelt Vsen 800m
  • 2:34,05
  • Britt Orriëns Vsen 100m
  • 17,96
  • Daan Jacobs Msen 800m
  • 2:04,91
  • Lisa Bielevelt Vsen 3000m
  • 11:14,15
  • Tom Klein Poelhuis Msen 200m
  • 23,78
  • Jelle Golbach Msen Hoog
  • 1,90
  • Britt Orriëns Vsen Ver
  • 2,72
  • Stefan Hummelink Msen Discus
  • 37,98
  • Britt Orriëns Vsen Kogel
  • 4,96
  • Daan Jacobs Msen 5000m
  • 16:02,09
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 11,98 -3.2 m/s11,48 585
    15 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 12,71 -1.9 m/s11,90 443
    19 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 12,92 -3.2 m/s12,40 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 23,78 -1.6 m/s22,97 665
    11 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 25,40 -1.6 m/s23,40 524
    19 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 26,33 -2.0 m/s24,69 0
    30 Koen Belshof AV Haaksbe...en Team 1 29,90 -4.5 m/s26,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 55,57 --- 581
    17 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 58,02 57,00 496
    19 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 59,18 55,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 2:04,91 2:00,00 666
    10 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 2:09,77 1:59,00 592
    23 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 2:25,74 2:20,00 0
    26 Niels Schoemaker AV Haaksbe...en Team 1 2:40,79 2:30,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 16:02,09 16:00,00 712
    12 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 17:09,03 16:40,00 591
    14 Freek Bielevelt AV Haaksbe...en Team 2 17:30,80 17:00,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 18,80 -3.9 m/s--- 526
    13 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 20,31 -3.9 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 37,98 --- 645
    21 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 27,83 --- 0
    25 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 27,67 --- 420
    30 Jelle Knoef AV Haaksbe...en Team 2 21,66 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 10,36 --- 486
    16 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 10,27 --- 480
    18 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 9,91 --- 0
    21 Martin Regtop AV Haaksbe...en Team 2 8,74 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 1,90 1,98 769
    17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 1,55 --- 444


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 11,07 +2.8 m/s--- 463
    17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 10,90 +2.7 m/s--- 444
    25 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 9,73 +2.7 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 17,96 -2.6 m/s18,71 25


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 2:34,05 --- 629


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 11:14,15 11:10,00 600


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 4,96 4,93 188


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 2,72 +2.1 m/s2,84 45