Vereniging 'AV Argo' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Mudesir Awal Aman
  • Senioren mannen - 800m - 2:00,09

Hoogtepunten

Mudesir Awal Aman Msen 400m
  • 53,11
  • Luuk Nusselder Msen 400m
  • 53,45
  • Mudesir Awal Aman Msen 800m
  • 2:00,09
  • Ruben Garretsen Msen 5000m
  • 16:35,57
  • Bob te Lindert Msen 800m
  • 2:02,80
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    23 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 13,04 -3.3 m/s12,60 384
    26 Gijs Koel AV Argo Mannen 13,22 -3.2 m/s12,34 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Joeri Voltman AV Argo Mannen 25,36 -3.1 m/s24,42 527
    25 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 27,03 -2.0 m/s24,70 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 53,11 52,00 674
    6 Luuk Nusselder AV Argo Mannen 53,45 52,00 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 2:00,09 1:53,00 746
    4 Bob te Lindert AV Argo Mannen 2:02,80 1:58,00 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Ruben Garretsen AV Argo Mannen 16:35,57 16:00,00 649
    Siraj Awal Aman AV Argo Mannen DNS 15:09,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Joeri Voltman AV Argo Mannen 17,27 -2.3 m/s17,25 639


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Joeri Voltman AV Argo Mannen 32,25 --- 525
    15 Rick Mombarg AV Argo Mannen 29,21 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Rick Mombarg AV Argo Mannen 10,62 --- 505


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rick Mombarg AV Argo Mannen 1,75 --- 634


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 10,71 +2.6 m/s--- 422
    19 Gijs Koel AV Argo Mannen 10,66 +3.0 m/s--- 0