Vereniging 'Atletico `73' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Bjorn Sloot
  • Senioren mannen - 110mH - 17,18
Mathijs Neijenhuis
  • Senioren mannen - HSS - 12,63
Sanne Cornelissen
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,73
Sanne Cornelissen
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:05,12
Marleen Berendsen
  • Senioren vrouwen - Discus - 29,43

Hoogtepunten

Marleen Berendsen Vsen Discus
  • 29,43
  • Anouk Bossink Vsen Kogel
  • 9,13
  • Bjorn Sloot Msen Hoog
  • 1,70
  • Sarah Luna Mulder Vsen Hoog
  • 1,35
  • Sanne Cornelissen Vsen 100m
  • 13,73
  • Bjorn Sloot Msen 110mH
  • 17,18
  • Mathijs Neijenhuis Msen HSS
  • 12,63
  • Twan Duvigneau Msen 200m
  • 24,17
  • Twan Duvigneau Msen 400m
  • 55,00
  • Sanne Cornelissen Vsen 400m
  • 1:05,12
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,04 -3.2 m/s11,50 572
    22 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 13,00 -1.9 m/s12,00 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 24,17 -1.6 m/s23,54 629
    18 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 26,19 -4.8 m/s25,10 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 55,00 52,89 602
    21 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 1:00,77 54,15 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Kasper Weijkamp Atletico `73 Mannen 2:14,40 2:10,50 526
    17 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 2:16,90 2:08,89 0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Rutger Molenkamp Atletico `73 Mannen 18:21,06 17:30,00 477
    20 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 19:05,05 18:45,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 17,18 -2.3 m/s16,85 646


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Sander Thomas Atletico `73 Mannen 29,87 --- 471
    28 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 25,64 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 10,78 --- 516
    Sander Thomas Atletico `73 Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 1,70 --- 587


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,63 +2.0 m/s--- 636
    21 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 10,44 +4.2 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 13,73 +0.0 m/s13,60 551


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Sydney Kempers Atletico `73 Vrouwen 32,49 -4.9 m/s29,10 342


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 1:05,12 1:02,27 631


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Sydney Kempers Atletico `73 Vrouwen 3:00,96 2:42,00 390


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:31,81 860
    2 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:38,66 786
    3 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,94 783
    4 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 4 2:40,43 767
    5 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:41,71 755
    6 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 2:42,86 743
    6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:42,86 743
    8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 4 2:45,75 715
    9 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:56,18 622
    10 AV Zeewolde Vrouwen (Zweedse) AV Zeewolde - Vsen 4 2:56,84 616
    11 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 29,43 --- 533
    18 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 17,06 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 9,13 --- 529
    8 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 8,65 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Sarah Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 1,35 --- 550


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Sarah Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 3,94 +1.0 m/s--- 406