Vereniging 'AV Zeewolde' op 'Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Mabel Korporaal
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,44
Mabel Korporaal
  • Senioren vrouwen - 200m - 26,99
Mabel Korporaal
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,65

Hoogtepunten

Dominic Leferink Msen 200m
  • 24,87
  • Merijn Dekker Msen Hoog
  • 1,60
  • Dominic Leferink Msen 110mH
  • 19,52
  • Mabel Korporaal Vsen Hoog
  • 1,65
  • Mabel Korporaal Vsen 100m
  • 13,44
  • Thomas Bos Msen 400m
  • 53,65
  • Noa Harteman Vsen 800m
  • 2:50,41
  • Mabel Korporaal Vsen 200m
  • 26,99
  • Thomas Bos Msen 100m
  • 12,48
  • Noa Harteman Vsen 400m
  • 1:11,39
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 12,48 -1.9 m/s12,00 486
    31 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 14,18 -3.3 m/s13,39 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 24,87 -4.8 m/s25,00 568
    29 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 28,45 -4.5 m/s28,90 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 53,65 54,14 653


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 2:25,39 --- 386


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 19:08,42 18:16,00 410


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 19,52 -2.5 m/s18,45 479
    16 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 21,50 -3.9 m/s18,73 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
    2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
    3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
    4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
    5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
    6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
    7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
    8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
    8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
    10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
    10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
    12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
    13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
    14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
    15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
    16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
    17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
    18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
    18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    29 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 21,97 --- 277


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    26 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 7,78 --- 288


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 1,60 --- 492


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    26 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 9,33 +2.2 m/s--- 255


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 13,44 -3.9 m/s12,90 599
    Myrthe Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen DNS 16,65 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 26,99 -2.8 m/s26,56 685
    16 Sybrigje Westerhof AV Zeewolde Vrouwen 44,28 -4.5 m/sDNF 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Noa Harteman AV Zeewolde Vrouwen 1:11,39 DNF 480
    Luna Mulder AV Zeewolde Vrouwen DNF DNF 0


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Noa Harteman AV Zeewolde Vrouwen 2:50,41 2:55,50 475


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Marian Verhage AV Zeewolde Vrouwen 13:24,85 DNF 311


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Yasmine Vis AV Zeewolde Vrouwen 19,94 -3.1 m/sDNF 341


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:31,81 860
    2 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:38,66 786
    3 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,94 783
    4 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 4 2:40,43 767
    5 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:41,71 755
    6 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 2:42,86 743
    6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:42,86 743
    8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 4 2:45,75 715
    9 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:56,18 622
    10 AV Zeewolde Vrouwen (Zweedse) AV Zeewolde - Vsen 4 2:56,84 616
    11 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
    11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Veerle Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 17,34 NM 249
    20 Marian Verhage AV Zeewolde Vrouwen 14,28 NM 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Veerle Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 5,69 NM 256
    18 Sybrigje Westerhof AV Zeewolde Vrouwen 5,05 NM 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 1,65 NM 883


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Luna Mulder AV Zeewolde Vrouwen 3,59 +2.1 m/sNM 309
    18 Myrthe Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 3,07 +1.2 m/sNM 0