Vereniging 'Taxandria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Marijn Hoondert
  • Jongens Junior C - 800m - 2:09,27
Cas van Gorp
  • Jongens Junior C - 800m - 2:12,55
Gijs Schoenmakers
  • Jongens Junior D - 80m - 11,90
Gijs Schoenmakers
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:29,14

Hoogtepunten

Michelle Draad MJC 80m
  • 12,86
  • Marijn Hoondert JJC 100m
  • 13,27
  • Sam de Vaan MJC Ver
  • 4,26
  • Cas van Gorp JJC Ver
  • 4,38
  • Marjolijn Wolfs MJC Kogel
  • 5,78
  • Cas van Gorp JJC 100m
  • 12,86
  • Cas van Gorp JJC 800m
  • 2:12,55
  • Sam de Vaan MJC 80m
  • 11,73
  • Marjolijn Wolfs MJC 80m
  • 12,88
  • Marijn Hoondert JJC 800m
  • 2:09,27
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 12,86 +0.3 m/s13,14 689
    11 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 13,27 +0.3 m/s13,20 630


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 2:09,27 2:18,60 791
    3 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 2:12,55 2:19,64 749


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 20,03 -0.1 m/s--- 361


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 4,38 +0.2 m/s--- 494


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 11,90 -0.1 m/s11,41 482
    25 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 13,47 +0.2 m/s--- 286


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3:29,14 3:24,26 485
    19 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 3:57,57 --- 327


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 16,25 -0.2 m/s11,10 309


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 17,10 --- 267


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 5,19 --- 254


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3,76 -0.7 m/s--- 370


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 11,73 +0.4 m/s--- 506
    26 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 12,86 +0.3 m/s12,78 357
    27 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 12,88 -0.2 m/s12,54 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 13,14 --- 166


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 5,78 --- 292
    19 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 5,41 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 4,26 +1.7 m/s4,61 470
    20 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 3,08 +0.4 m/s--- 0