Vereniging 'Scorpio' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Jens de Wilde
  • Jongens Junior C - 100m - 12,07
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior C - 100m - 12,34
Niels Laros
  • Jongens Junior C - 800m - 2:07,99
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,20
Jens de Wilde
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,88
Ryan Jansen
  • Jongens Junior C - Speer - 46,59
Max Kreeft
  • Jongens Junior C - Discus - 42,99
Max Kreeft
  • Jongens Junior C - Kogel - 13,09
Stijn Hendriks
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,80
Jens de Wilde
  • Jongens Junior C - Ver - 5,67
Joran Kant
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,67
Daan van der Made
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Marit Griep
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:23,60
Lotte Griep
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,20

Hoogtepunten

Margit van Son MJD 60m
  • 9,10
  • Lotte Griep MJD 1000m
  • 3:25,20
  • Stijn Hendriks JJC Hoog
  • 1,80
  • Anouk van Jeveren MJC 80mH
  • 13,63
  • Lani de Boer MJC 80m
  • 11,70
  • Jens de Wilde JJC 100m
  • 12,07
  • Stijn Hendriks JJC 100m
  • 12,34
  • Stijn Hendriks JJC 100mH
  • 14,20
  • Niels Laros JJC 800m
  • 2:07,99
  • Marit Griep MJC 800m
  • 2:23,60
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 12,07 -0.2 m/s12,50 813
    3 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 12,34 -0.2 m/s12,50 769
    18 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 14,57 -0.4 m/s--- 466
    20 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 14,95 -0.4 m/s15,00 0
    21 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,96 -0.4 m/s--- 422
    22 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 14,98 -0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Niels Laros Scorpio JC Team 1 2:07,99 2:10,00 807
    11 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 2:23,77 2:27,00 622
    15 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 2:31,46 --- 545
    19 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 2:47,12 --- 411
    25 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 2:56,11 --- 0
    Jelle van Geel Scorpio JC Team 1 DNS 2:13,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 14,20 +0.3 m/s15,00 808
    2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 14,88 +0.3 m/s15,00 738


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
    3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
    5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
    6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
    7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
    8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
    10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
    10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ryan Jansen Scorpio JC Team 1 46,59 --- 725
    6 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 27,77 --- 460
    9 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 23,78 --- 0
    15 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,92 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 42,99 --- 655
    8 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 23,97 --- 378
    10 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 21,05 --- 0
    15 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 16,30 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 13,09 --- 661
    7 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 8,23 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 1,80 --- 854
    7 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 5,67 +1.1 m/s--- 749
    14 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 4,16 +0.5 m/s--- 0
    15 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 3,74 +1.3 m/s--- 366


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 12,01 -0.4 m/s--- 466
    26 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 13,61 -0.5 m/s--- 271
    29 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 13,85 -0.4 m/s--- 246
    31 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 13,89 -0.5 m/s--- 242
    Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 3:32,99 --- 461
    13 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 3:48,20 --- 374
    21 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 3:59,86 --- 315
    23 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 4:03,15 --- 300


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Joran Kant Scorpio JD Team 1 15,67 +0.0 m/s--- 350
    5 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 16,01 +0.5 m/s--- 326
    16 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 17,66 +0.0 m/s--- 220


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 46,16 507
    2 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 47,17 471
    3 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 48,07 440
    4 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 50,29 319
    4 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 50,64 358
    6 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,75 355
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 DQ 0
    7 AV Spiridon / Gloria Atletiek JD (4x80m) - JJD 0 DNS 0
    7 AV Sprint JD Team 3 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 DNS 0
    7 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    7 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    7 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 29,29 --- 484
    7 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 26,51 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 7,21 --- 378
    13 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 5,86 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
    9 Joran Kant Scorpio JD Team 1 1,20 --- 0
    9 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 1,20 --- 389
    14 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 3,84 +0.5 m/s--- 386
    20 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 2,14 -1.0 m/s--- 46


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Lani de Boer Scorpio MC 11,70 +0.2 m/s--- 510
    15 Elise Daniëls Scorpio MC 12,16 +0.2 m/s--- 446
    28 Lieke Boomaars Scorpio MC 12,93 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marit Griep Scorpio MC 2:23,60 2:21,00 623
    4 Anouk Schellekens Scorpio MC 2:41,70 2:45,00 455
    17 Fenna Dudok Scorpio MC 3:02,93 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Anouk van Jeveren Scorpio MC 13,63 -0.3 m/s14,00 523
    15 Fenna Dudok Scorpio MC 18,29 -0.6 m/s--- 185


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
    3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
    4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
    5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
    6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
    8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
    10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
    10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Mitike Damen Scorpio MC 15,44 --- 216


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Marieke Nooten Scorpio MC 6,58 --- 341
    18 Lieke Boomaars Scorpio MC 5,50 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Anouk van Jeveren Scorpio MC 1,35 --- 499
    9 Elise Daniëls Scorpio MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Marieke Nooten Scorpio MC 3,57 +0.1 m/s--- 332
    19 Lani de Boer Scorpio MC 3,21 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Margit van Son Scorpio MD Team 1 9,10 +0.1 m/s--- 530
    7 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 9,28 +0.1 m/s--- 497
    24 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 10,15 +0.1 m/s--- 355
    29 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 10,46 +0.1 m/s--- 310
    31 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 11,24 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 3:25,20 3:24,00 510
    13 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3:51,03 --- 360
    19 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3:58,88 --- 320


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 12,64 +1.2 m/s--- 316
    12 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 12,87 +1.2 m/s--- 296
    18 Margit van Son Scorpio MD Team 1 13,29 +1.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,71 680
    2 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 33,31 647
    3 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 35,41 542
    4 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,67 530
    5 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,18 506
    6 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,43 445
    6 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 4 36,71 483
    8 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 37,04 418
    8 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 37,27 459
    10 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 37,97 429
    11 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 40,13 295
    12 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    12 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    12 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,87 --- 219
    13 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 14,83 --- 0
    14 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,94 --- 198


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,16 --- 189
    14 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 14,10 --- 187
    15 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,77 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 7,16 --- 375
    11 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 7,11 --- 0
    13 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 6,91 --- 360
    Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3,53 +1.0 m/s--- 324
    17 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 3,08 +0.7 m/s--- 234
    18 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3,07 -0.7 m/s--- 0