Vereniging 'Gloria Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Femke Sprangers
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,02
Femke Sprangers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,47

Hoogtepunten

Timo Timmermans JJC 800m
  • 2:33,56
  • Meike van den Broek MJD Hoog
  • 1,30
  • Femke Sprangers MJD Speer
  • 26,02
  • Femke Sprangers MJD Kogel
  • 9,47
  • Martijn Gulickx JJC 800m
  • 2:23,07
  • Valerie Bruurmijn MJD Hoog
  • 1,25
  • Arne Dierckx JJC 100m
  • 13,83
  • Timo Timmermans JJC Hoog
  • 1,40
  • Mathijs Goris JJC 100m
  • 13,09
  • Imke Geenen MJD 60m
  • 9,37
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 13,09 -1.2 m/s--- 655
    14 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 13,83 -1.2 m/s--- 555


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 2:23,07 --- 629
    17 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 2:33,56 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 21,98 -0.1 m/s--- 264


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
    3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
    5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
    6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
    7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
    8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
    10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
    10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 19,98 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 4,37 +0.1 m/s--- 492


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 3:54,73 4:02,52 341


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 17,46 +0.0 m/s18,59 232


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 9,37 +0.9 m/s--- 481


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 3:42,59 --- 405
    15 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3:55,60 --- 336


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 13,88 +0.4 m/s--- 216


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,71 680
    2 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 33,31 647
    3 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 35,41 542
    4 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,67 530
    5 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,18 506
    6 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,43 445
    6 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 4 36,71 483
    8 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 37,04 418
    8 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 37,27 459
    10 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 37,97 429
    11 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 40,13 295
    12 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    12 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    12 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 26,02 --- 431
    5 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 21,03 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 16,41 --- 237
    17 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 13,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 9,47 --- 497
    7 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 7,84 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 1,30 --- 462
    9 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 1,25 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 3,39 +1.3 m/s--- 296
    16 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3,21 +0.8 m/s--- 0