Vereniging 'DAK' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Daniek van Loon
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,65

Hoogtepunten

Lars Karremans JJC 100m
  • 13,93
  • Ouren Röttjers JJC Hoog
  • 1,55
  • Arlaine Bevers MJD 60m
  • 9,33
  • Rick Smits JJC 800m
  • 2:28,54
  • Jill Spronk MJD 60m
  • 9,68
  • Ouren Röttjers JJC 100m
  • 13,17
  • Daniek van Loon MJD Speer
  • 23,65
  • Elien Smits MJD 1000m
  • 3:25,99
  • Ouren Röttjers JJC Ver
  • 5,37
  • Anne Smits MJD Hoog
  • 1,20
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Ouren Röttjers DAK JC 13,17 -0.4 m/s--- 644
    15 Lars Karremans DAK JC 13,93 -1.2 m/s--- 543


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Rick Smits DAK JC 2:28,54 --- 573
    21 Lars Karremans DAK JC 2:51,32 --- 379
    23 Roemer Struik DAK JC 2:53,15 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Rick Smits DAK JC 18,79 -0.1 m/s--- 433
    12 Merijn Verdijk DAK JC 19,51 -0.1 m/s--- 390


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
    3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
    5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
    6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
    7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
    8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
    10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
    10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Quinten Hendrikx DAK JC 26,88 --- 445


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Quinten Hendrikx DAK JC 20,96 --- 325


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Quinten Hendrikx DAK JC 7,54 --- 396


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ouren Röttjers DAK JC 1,55 --- 663
    7 Merijn Verdijk DAK JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ouren Röttjers DAK JC 5,37 +1.4 m/s--- 693
    15 Roemer Struik DAK JC 3,74 +1.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Jonas Vos DAK JD 12,14 +0.2 m/s--- 448
    18 Sepp Knippels DAK JD 13,05 +0.2 m/s--- 334
    23 Edwin Van...r Heijden DAK JD 13,37 +0.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Jonas Vos DAK JD 3:46,09 --- 386
    14 Stan van Gestel DAK JD 3:49,75 --- 366


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Jonas Vos DAK JD 17,26 +0.3 m/s--- 244


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sepp Knippels DAK JD 16,66 --- 257


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Edwin Van...r Heijden DAK JD 6,49 --- 336
    14 Sepp Knippels DAK JD 5,85 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Stan van Gestel DAK JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Stan van Gestel DAK JD 3,53 -1.0 m/s--- 324
    11 Edwin Van...r Heijden DAK JD 3,49 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    24 Elin Geurts DAK MC 12,61 +0.2 m/s--- 387
    29 Jente van Loon DAK MC 12,97 +0.2 m/s--- 343
    31 Manon van Wezel DAK MC 13,24 +0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Ine Smits DAK MC 3:17,26 --- 213
    20 Jente van Loon DAK MC 3:25,46 --- 169


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
    3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
    4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
    5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
    6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
    8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
    10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
    10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Eva-Lin Mertens DAK MC 9,88 --- 85


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Ine Smits DAK MC 5,91 --- 300
    20 Eva-Lin Mertens DAK MC 5,09 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Elin Geurts DAK MC 3,56 -0.2 m/s--- 330
    18 Manon van Wezel DAK MC 3,38 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Arlaine Bevers DAK MD 9,33 -0.4 m/s--- 488
    14 Jill Spronk DAK MD 9,68 -0.4 m/s--- 429
    28 Isis van de Water DAK MD 10,43 -0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Elien Smits DAK MD 3:25,99 --- 505
    18 Anne Smits DAK MD 3:57,88 --- 325
    23 Nynke Lankhaar DAK MD 4:05,31 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Nynke Lankhaar DAK MD 14,01 +0.4 m/s--- 207
    22 Isis van de Water DAK MD 14,06 +0.4 m/s--- 203
    23 Daniek van Loon DAK MD 14,11 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,71 680
    2 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 33,31 647
    3 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 35,41 542
    4 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,67 530
    5 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,18 506
    6 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,43 445
    6 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 4 36,71 483
    8 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 37,04 418
    8 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 37,27 459
    10 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 37,97 429
    11 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 40,13 295
    12 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    12 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    12 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Daniek van Loon DAK MD 23,65 --- 391
    18 Babette van de Sande DAK MD 10,27 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Daniek van Loon DAK MD 17,92 --- 267
    19 Elien Smits DAK MD 11,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Nynke Lankhaar DAK MD 6,76 --- 352
    24 Babette van de Sande DAK MD 5,18 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Anne Smits DAK MD 1,20 --- 389
    16 Jill Spronk DAK MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Arlaine Bevers DAK MD 3,75 +0.4 m/s--- 368
    24 Babette van de Sande DAK MD 2,63 -0.7 m/s--- 0