Vereniging 'AV Spiridon' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Tygo Naafs
  • Jongens Junior C - Speer - 42,40
Tygo Naafs
  • Jongens Junior C - Discus - 37,77
Luc Bonet
  • Jongens Junior D - 80m - 11,54
Luc Bonet
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Silkie Graafmans
  • Meisjes Junior C - Discus - 24,64
Silkie Graafmans
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Tygo Naafs JJC 800m
  • 2:27,61
  • Tygo Naafs JJC Speer
  • 42,40
  • Tygo Naafs JJC Discus
  • 37,77
  • Ryan Heeren JJD Speer
  • 30,78
  • Luc Bonet JJD 80m
  • 11,54
  • Noelle Schalk MJC 80m
  • 12,09
  • Silkie Graafmans MJC Hoog
  • 1,50
  • Sanne Tuytelaars MJC Ver
  • 4,29
  • Sanne Tuytelaars MJC 80m
  • 11,42
  • Noelle Schalk MJC Ver
  • 4,11
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 2:27,61 --- 582


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 42,40 --- 671


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 37,77 --- 586


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 11,54 -0.4 m/s--- 534
    8 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 12,19 +0.2 m/s--- 442
    10 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 12,22 -0.4 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 3:31,05 3:22,23 473


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 16,18 -0.2 m/s14,44 314


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 30,78 --- 507
    11 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 18,22 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 7,89 --- 415
    6 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 7,33 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 3,61 +0.1 m/s--- 340
    13 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 3,37 -1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 11,42 +0.3 m/s11,40 552
    14 Noelle Schalk AV Spiridon MC 12,09 +0.3 m/s--- 455
    18 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 12,28 -0.2 m/s12,60 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 2:46,73 2:49,76 414
    10 Vera van den Burg AV Spiridon MC 2:49,40 3:06,75 394
    13 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 2:52,57 2:50,02 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 16,49 -0.6 m/s--- 293
    11 Vera van den Burg AV Spiridon MC 16,54 +1.2 m/s16,72 289
    16 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 18,81 -0.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
    3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
    4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
    5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
    6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
    8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
    10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
    10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 24,64 --- 389
    8 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 17,20 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Danique Schalk AV Spiridon MC 6,94 --- 362
    10 Noelle Schalk AV Spiridon MC 6,29 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 1,50 --- 623
    15 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 4,29 +1.0 m/s--- 476
    8 Noelle Schalk AV Spiridon MC 4,11 +1.3 m/s--- 0