Vereniging 'AV Attila' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

Jaco Delissen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,05
Jaco Delissen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,45
Tristen Strooper
  • Jongens Junior D - Speer - 33,66
Mathijs van Os
  • Jongens Junior D - Speer - 33,03
Mathijs van Os
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,61
Tristen Strooper
  • Jongens Junior D - Kogel - 9,05
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,29
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,55
Hanna van Baast
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,73
Lizzy Corsten
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,34
Lizzy Corsten
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Jaco Delissen JJC 100m
  • 12,05
  • Barbara Karremans MJC 80m
  • 11,16
  • Sibel de Vet MJC 80m
  • 11,75
  • Milan Watzeels JJC 800m
  • 2:15,77
  • Jaco Delissen JJC Ver
  • 5,45
  • Jaco Delissen JJC 100mH
  • 16,07
  • Hanna van Baast MJC 80mH
  • 12,29
  • Remko van den Hout JJC 800m
  • 2:21,32
  • Hanna van Baast MJC Hoog
  • 1,55
  • Hanna van Baast MJC Ver
  • 4,73
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 12,05 -0.2 m/s12,08 817
    19 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 14,60 -1.2 m/s--- 462
    24 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 15,27 -1.2 m/s--- 0
    Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 2:15,77 2:20,77 710
    6 Remko van den Hout AV Attila JC Team 1 2:21,32 2:28,45 648
    18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 2:44,09 2:43,91 0
    26 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 3:00,08 --- 318
    Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 16,07 -0.1 m/s16,55 629
    17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 22,01 -0.1 m/s--- 263
    18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 22,33 -0.1 m/s--- 249


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
    3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
    5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
    6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
    7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
    8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
    10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
    10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Jules Karremans AV Attila JC Team 1 17,61 --- 277
    14 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 16,14 --- 247


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Mathys Vermeulen AV Attila JC Team 1 26,05 --- 412


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 8,98 --- 472


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 NM --- 0
    Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 5,45 +1.4 m/s--- 708
    17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 3,71 +104.0 m/s--- 360
    18 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 3,66 +1.2 m/s--- 0
    20 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 2,99 +0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Jayden Geerts AV Attila JD Team 1 12,55 -0.9 m/s--- 395
    13 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 12,64 -0.9 m/s--- 383
    15 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 12,73 -0.9 m/s--- 0
    22 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 13,26 -0.9 m/s--- 310
    27 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 13,62 -0.9 m/s--- 270
    Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 3:46,26 --- 385
    12 Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 3:48,12 --- 375
    22 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 4:00,24 --- 314
    24 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4:11,82 --- 261
    Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS --- 0
    Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 17,69 +0.3 m/s--- 218
    20 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 18,05 +0.3 m/s--- 198
    21 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 18,08 +0.3 m/s--- 196
    25 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 20,88 +0.3 m/s--- 0
    Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 46,16 507
    2 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 47,17 471
    3 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 48,07 440
    4 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 50,29 319
    4 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 50,64 358
    6 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,75 355
    7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 DQ 0
    7 AV Spiridon / Gloria Atletiek JD (4x80m) - JJD 0 DNS 0
    7 AV Sprint JD Team 3 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 DNS 0
    7 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
    7 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
    7 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 DNS 0
    7 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 33,66 --- 551
    3 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 33,03 --- 541
    18 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 10,70 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 9,61 --- 504
    2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 9,05 --- 476
    19 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4,41 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 1,15 --- 352
    19 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 3,62 +0.8 m/s--- 342
    18 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 0
    Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Barbara Karremans AV Attila MC Team 1 11,16 +0.3 m/s10,81 593
    12 Sibel de Vet AV Attila MC Team 1 11,75 +0.3 m/s11,20 503
    20 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 12,43 -0.2 m/s12,62 0
    23 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 12,57 +0.2 m/s--- 392
    30 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 13,01 +0.4 m/s--- 339
    32 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 13,41 +0.3 m/s13,05 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 2:57,93 3:11,87 332
    18 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 3:04,86 3:01,18 287
    Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 DNF --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 12,29 -0.3 m/s11,74 668
    9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 15,97 -0.6 m/s--- 328


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
    3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
    4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
    5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
    6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
    8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
    10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
    10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 20,21 --- 311
    11 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 13,29 --- 0
    15 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 10,80 --- 109


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 9,11 --- 479
    11 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 6,14 --- 315
    17 Noortje Hultermans AV Attila MC Team 1 5,77 --- 0
    22 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 4,56 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 1,55 --- 663
    7 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 1,35 --- 0
    9 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 1,30 --- 0
    9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 4,73 +0.3 m/s--- 566
    12 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 3,63 +0.4 m/s--- 0
    14 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 3,59 +0.4 m/s--- 336


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Froukje va...lkerwaard AV Attila MD Team 1 9,74 +0.9 m/s--- 419
    17 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 9,83 +0.9 m/s--- 405
    20 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,86 +0.9 m/s--- 400
    21 Caries Land AV Attila MD Team 1 9,86 +0.9 m/s--- 400
    25 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 10,24 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Emma Gitz AV Attila MD Team 1 3:56,98 --- 330
    21 Madelief Ruijters AV Attila MD Team 2 4:04,33 --- 294
    24 Caries Land AV Attila MD Team 1 4:05,50 --- 289
    27 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 4:20,78 --- 223
    29 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 4:27,09 --- 0
    30 Amber Box AV Attila MD Team 1 4:32,90 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Bente Meijer AV Attila MD Team 1 12,26 +1.2 m/s--- 350
    11 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 12,76 +0.4 m/s--- 305
    14 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 12,88 +0.4 m/s--- 295
    24 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 14,63 +0.4 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,71 680
    2 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 33,31 647
    3 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 35,41 542
    4 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,67 530
    5 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,18 506
    6 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,43 445
    6 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 4 36,71 483
    8 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 37,04 418
    8 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 37,27 459
    10 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 37,97 429
    11 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 40,13 295
    12 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
    12 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
    12 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 20,33 --- 330
    7 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 20,29 --- 330
    19 Amber Box AV Attila MD Team 1 10,16 --- 0
    20 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 9,58 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 17,70 --- 263
    6 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 16,91 --- 0
    10 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 15,66 --- 221
    22 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,60 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 9,34 --- 490
    15 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 6,62 --- 343
    18 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 6,03 --- 0
    19 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 5,79 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 1,30 --- 0
    11 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 1,20 --- 389
    16 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 3,34 +1.7 m/s--- 286
    15 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 3,23 +0.7 m/s--- 264
    22 Amber Box AV Attila MD Team 1 2,73 -0.5 m/s--- 0
    23 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 2,70 +0.0 m/s--- 0