Vereniging 'ACW `66' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Merijn van der Veek JJC 100m
  • 16,56
  • Fenna Rutten MJC 80m
  • 12,34
  • Matthijs Koek JJC Kogel
  • 5,73
  • Sara van Riel MJC 80m
  • 12,44
  • Matthijs Koek JJC Discus
  • 14,56
  • Thijs Martens JJC Ver
  • 4,32
  • Fenna Rutten MJC 800m
  • 2:48,29
  • Iris de Snoo MJC 80m
  • 12,50
  • Iris de Snoo MJC Hoog
  • 1,20
  • Pelle Verschure JJC 800m
  • 3:18,51
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    27 Merijn van der Veek ACW `66 JC 16,56 -0.4 m/s--- 264


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    28 Pelle Verschure ACW `66 JC 3:18,51 --- 206
    29 Merijn van der Veek ACW `66 JC 3:44,34 --- 81
    30 Taylan Temel ACW `66 JC 4:00,17 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
    2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
    3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
    5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
    6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
    7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
    8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
    9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
    10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
    10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Thijs Martens ACW `66 JC 11,37 --- 137
    18 Matthijs Koek ACW `66 JC 10,14 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Matthijs Koek ACW `66 JC 14,56 --- 197


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Matthijs Koek ACW `66 JC 5,73 --- 289


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Thijs Martens ACW `66 JC 4,32 +0.6 m/s--- 482
    21 Taylan Temel ACW `66 JC 2,82 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Fenna Rutten ACW `66 MC 12,34 +0.3 m/s--- 422
    21 Sara van Riel ACW `66 MC 12,44 +0.3 m/s--- 409
    22 Iris de Snoo ACW `66 MC 12,50 +0.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Fenna Rutten ACW `66 MC 2:48,29 --- 402
    15 Jade Pullens ACW `66 MC 2:55,86 --- 347


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Noortje van Gorp ACW `66 MC 17,22 +1.2 m/s--- 246
    14 Meike van Ravenstein ACW `66 MC 17,97 +1.2 m/s--- 202


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
    2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
    3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
    4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
    5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
    6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
    7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
    8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
    9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
    10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
    10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Iris de Snoo ACW `66 MC 13,03 --- 163


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Noortje van Gorp ACW `66 MC 5,84 --- 296
    21 Jade Pullens ACW `66 MC 5,03 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Iris de Snoo ACW `66 MC 1,20 --- 389
    Meike van Ravenstein ACW `66 MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Noortje van Gorp ACW `66 MC 3,63 -1.1 m/s--- 344
    17 Sara van Riel ACW `66 MC 3,54 +0.3 m/s--- 0