Vereniging 'GVAC' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Daan Roosenschoon
  • Senioren mannen - 100m - 11,70
Rens Hoogendorp
  • Senioren mannen - 400m - 53,36
Juul Knoester
  • Senioren mannen - 1500m - 4:18,75
Haike Franssen
  • Senioren mannen - Kogel - 11,67
Daan Roosenschoon
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,30
Erik Crombag
  • Senioren mannen - Ver - 6,12
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 200m - 25,65
Fleur Koeling
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:02,60
Eveline Saalberg
  • Senioren vrouwen - 400mH - 1:02,76
Tori Thijssen
  • Senioren vrouwen - Speer - 27,99
Nienke van Duren
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Fleur Koeling Vsen 400m
  • 1:02,60
  • Erik Crombag Msen Ver
  • 6,12
  • Rens Hoogendorp Msen 400m
  • 53,36
  • William Webster Msen 1500m
  • 4:23,98
  • Rian van der Burgt Vsen 3000m
  • 11:02,58
  • Juul Knoester Msen 1500m
  • 4:18,75
  • Daan Roosenschoon Msen 100m
  • 11,70
  • Eveline Saalberg Vsen 400mH
  • 1:02,76
  • Eveline Saalberg Vsen 200m
  • 25,65
  • Nienke van Duren Vsen Hoog
  • 1,45
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daan Roosenschoon GVAC Mannen 11,70 -1.3 m/s11,84 644
    19 Niels Kox GVAC Mannen 12,61 +0.2 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    26 Niels Kox GVAC Mannen 28,80 +0.0 m/s25,56 279


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 53,36 51,52 664
    18 Jan de Kok GVAC Mannen 1:02,75 1:01,99 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Juul Knoester GVAC Mannen 4:18,75 4:15,00 668
    5 William Webster GVAC Mannen 4:23,98 4:15,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 William Webster GVAC Mannen 1:03,55 1:05,00 610


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Haike Franssen GVAC Mannen 43,18 --- 538


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Haike Franssen GVAC Mannen 11,67 --- 578


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.60ResOBPTeam punten
    2 Daan Roosenschoon GVAC Mannen O O - O XXO O XXX 3,30 2,80 616


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Erik Crombag GVAC Mannen 6,12 +0.1 m/s--- 632
    14 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 5,43 +0.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 14,11 -1.1 m/s14,24 491
    18 Lara Frijters GVAC Vrouwen 15,21 -1.1 m/s14,56 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 25,65 +0.3 m/s24,43 791
    15 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 29,59 +0.4 m/s28,55 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fleur Koeling GVAC Vrouwen 1:02,60 1:03,58 700


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 2:35,75 2:35,59 611


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 11:02,58 11:14,94 631


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1:02,76 1:03,44 870


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atletiek Maastricht Vrouwen (4x100m) Atletiek Maastricht - Vsen 4 51,82 682
    2 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x100m) Swift Atletiek - Vsen 4 51,84 681
    3 DAK Vrouwen (4x100m) DAK - Vsen 4 52,42 655
    4 HAC Vrouwen (4x100m) HAC - Vsen 4 52,48 653
    5 AV Caesar Vrouwen (4x100m) AV Caesar - Vsen 4 53,06 627
    6 GVAC Vrouwen (4x100m) GVAC - Vsen 4 53,73 598
    7 AV Achilles Top Vrouwen (4x100m) AV Achilles Top - Vsen 4 53,88 592
    8 AV De Keien Vrouwen (4x100m) AV De Keien - Vsen 4 54,91 550
    9 Atletiek Leudal Vrouwen (4x100m) Atletiek Leudal - Vsen 4 56,17 500
    10 ACW `66 Vrouwen (4x100m) ACW `66 - Vsen 4 57,42 452
    11 AV Reusel `69 Vrouwen (4x100m) AV Reusel `69 - Vsen 4 59,69 371
    12 STB Vrouwen (4x100m) STB - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Valkenswaard Vrouwen (4x100m) AV Valkenswaard - Vsen 0 DNS 0
    12 AVON Vrouwen (4x100m) AVON - Vsen 0 DNS 0
    12 ESAV Asterix Vrouwen (4x100m) ESAV Asterix - Vsen 4 DNS 0
    12 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x100m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tori Thijssen GVAC Vrouwen 27,99 --- 562
    8 Louise Beuk GVAC Vrouwen 21,99 23,03 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Lara Frijters GVAC Vrouwen 7,93 8,45 441
    14 Romy Stokkinggreef GVAC Vrouwen 7,16 7,00 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Nienke van Duren GVAC Vrouwen 1,45 1,50 672


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 8,83 +2.2 m/s8,98 498
    13 Louise Beuk GVAC Vrouwen 8,58 -1.5 m/s9,26 0