Vereniging 'AV Trias' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Dennis Barnhoorn
  • Senioren mannen - Speer - 58,97
Dennis Barnhoorn
  • Senioren mannen - Kogel - 12,90
Jesper Peterse
  • Senioren mannen - Polshoog - 3,70
Nicole Berghouwer
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:02,05

Hoogtepunten

Nicole Berghouwer Vsen 400m
  • 1:02,05
  • Dennis Barnhoorn Msen Kogel
  • 12,90
  • Jesper Peterse Msen Polshoog
  • 3,70
  • Jasper Romp Msen 400m
  • 54,94
  • Ilja Koelink Vsen 200m
  • 27,82
  • Marloes Laan Vsen HSS
  • 9,94
  • Marloes Laan Vsen Hoog
  • 1,45
  • Dennis Barnhoorn Msen Speer
  • 58,97
  • Nicole Berghouwer Vsen Kogel
  • 9,74
  • Huub Ooijevaar Msen 200m
  • 23,86
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Jens Oosterink AV Trias Mannen 12,21 -0.4 m/s11,80 538
    21 Ole van Tiel AV Trias Mannen 12,62 +0.2 m/s12,20 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Huub Ooijevaar AV Trias Mannen 23,86 +0.5 m/s23,55 657


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jasper Romp AV Trias Mannen 54,94 56,00 604


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    23 Loek Zoon AV Trias Mannen 5:04,23 --- 385


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Siddhi Imming AV Trias Mannen 1:12,31 --- 426


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks Mannen (4x100m) AV Feniks - Msen 4 45,39 722
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,93 692
    3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,40 666
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,82 643
    5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 46,88 640
    6 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 47,30 617
    7 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,52 606
    8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 47,64 599
    9 AV Castricum Mannen (4x100m) AV Castricum - Msen 4 48,26 568
    10 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 49,46 508
    11 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 56,38 215
    12 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DQ 0
    12 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 DQ 0
    12 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    12 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
    12 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    12 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 1 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 55,39 X X 58,97 58,97 --- 749
    6 Thom Schurer AV Trias Mannen 42,84 35,52 42,12 41,71 42,84 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 12,52 12,77 12,90 X 12,90 --- 659
    10 Thom Schurer AV Trias Mannen 10,12 9,77 8,90 10,27 10,27 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 David Bastiaansen AV Trias Mannen 1,45 --- 344


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jesper Peterse AV Trias Mannen 3,70 --- 727


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Jens Oosterink AV Trias Mannen 5,34 5,56 5,74 5,69 5,74 +0.8 m/s--- 546
    8 Huub Ooijevaar AV Trias Mannen 5,44 5,56 5,72 5,51 5,72 +2.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 13,94 -1.4 m/s--- 517
    11 Puck Kruize AV Trias Vrouwen 14,30 -1.4 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ilja Koelink AV Trias Vrouwen 27,82 -0.2 m/s27,73 624
    13 Foske van der Kraan AV Trias Vrouwen 32,12 -0.3 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 1:02,05 --- 715


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Eline Koenz AV Trias Vrouwen 2:54,62 --- 440


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Lenneke Stam AV Trias Vrouwen 12:32,19 --- 415
    9 Annelies van der Ven AV Trias Vrouwen 13:16,83 --- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Puck Kruize AV Trias Vrouwen 1:22,03 --- 448


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Zaanland Vrouwen (4x100m) AV Zaanland - Vsen 4 49,73 782
    2 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 51,94 677
    3 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 53,21 621
    4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 53,83 594
    5 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 55,87 511
    6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 4 56,06 504
    7 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
    7 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
    7 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
    7 AV Feniks Vrouwen (4x100m) AV Feniks - Vsen 0 DNS 0
    7 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
    7 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 0 DNS 0
    7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Eline Koenz AV Trias Vrouwen 19,20 21,45 22,21 27,05 27,05 --- 544
    16 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen X 17,73 16,62 16,01 17,73 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 9,19 9,56 9,67 9,74 9,74 --- 572
    13 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 7,43 7,44 7,57 7,65 7,65 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 1,45 --- 672


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 9,67 9,64 9,58 9,94 9,94 +0.0 m/s--- 634