Vereniging 'AV Castricum' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Hugo Roelofsen
  • Senioren mannen - 400m - 52,32

Hoogtepunten

Lucas Schram Msen 200m
  • 24,82
  • Hugo Roelofsen Msen 400m
  • 52,32
  • Kick Castricum Msen 400m
  • 56,42
  • Lars Thodé Msen 1500m
  • 4:23,63
  • Robin Lagrand Msen Kogel
  • 11,83
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Guus Burger AV Castricum Mannen 12,39 +1.6 m/s12,35 503
    24 Sten van der Moer AV Castricum Mannen 12,67 +1.6 m/s12,81 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Lucas Schram AV Castricum Mannen 24,82 -0.7 m/s25,91 572
    17 Guus Burger AV Castricum Mannen 25,36 -0.7 m/s25,34 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Hugo Roelofsen AV Castricum Mannen 52,32 52,15 706
    12 Kick Castricum AV Castricum Mannen 56,42 59,73 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Lars Thodé AV Castricum Mannen 4:23,63 4:30,11 633
    20 Kees Vrolijk AV Castricum Mannen 4:48,22 4:58,46 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Sten van der Moer AV Castricum Mannen 1:10,71 1:20,00 456


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks Mannen (4x100m) AV Feniks - Msen 4 45,39 722
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,93 692
    3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,40 666
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,82 643
    5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 46,88 640
    6 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 47,30 617
    7 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,52 606
    8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 47,64 599
    9 AV Castricum Mannen (4x100m) AV Castricum - Msen 4 48,26 568
    10 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 49,46 508
    11 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 56,38 215
    12 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DQ 0
    12 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 DQ 0
    12 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    12 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
    12 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    12 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 1 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Robin Lagrand AV Castricum Mannen X 41,76 X 40,97 41,76 42,24 517


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Robin Lagrand AV Castricum Mannen 10,86 11,05 11,83 X 11,83 11,90 588


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Hanke Pijlman AV Castricum Mannen 1,60 1,70 492


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Hanke Pijlman AV Castricum Mannen 3,00 3,10 528


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Lucas Schram AV Castricum Mannen 5,55 5,61 5,55 5,43 5,61 +0.5 m/s5,41 516