Vereniging 'AV Edam' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2019]'

Prijzen

Jeroen van het Hof
  • Senioren mannen - 400mH - 1:02,89
Max Guit
  • Senioren mannen - Speer - 52,44
Jeroen van het Hof
  • Senioren mannen - Hoog - 1,80
Danny Groot
  • Senioren mannen - Ver - 6,58

Hoogtepunten

Joost Zaunbrecher Msen 1500m
  • 4:20,90
  • Max Guit Msen Speer
  • 52,44
  • Jeroen van het Hof Msen Hoog
  • 1,80
  • Danny Groot Msen Ver
  • 6,58
  • Danny Groot Msen 200m
  • 23,94
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Max Guit AV Edam Mannen 12,41 +1.6 m/s12,43 499
    22 Tjardy van Keimpema AV Edam Mannen 12,63 +0.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Danny Groot AV Edam Mannen 23,94 +0.5 m/s23,57 650
    21 Tjardy van Keimpema AV Edam Mannen 25,65 -0.7 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Angelo Visser AV Edam Mannen 56,21 55,25 558
    15 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 56,91 56,29 0


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 4:20,90 4:24,15 653
    8 Thijs Mossel AV Edam Mannen 4:24,30 --- 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jeroen van het Hof AV Edam Mannen 1:02,89 1:03,72 626


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Feniks Mannen (4x100m) AV Feniks - Msen 4 45,39 722
    2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,93 692
    3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,40 666
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,82 643
    5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 46,88 640
    6 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 47,30 617
    7 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,52 606
    8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 47,64 599
    9 AV Castricum Mannen (4x100m) AV Castricum - Msen 4 48,26 568
    10 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 49,46 508
    11 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 56,38 215
    12 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DQ 0
    12 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 DQ 0
    12 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
    12 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
    12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
    12 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
    12 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 1 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Max Guit AV Edam Mannen 52,44 49,34 51,65 X 52,44 --- 666


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 10,72 10,58 X 10,34 10,72 --- 512


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jeroen van het Hof AV Edam Mannen 1,80 --- 680


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam Mannen 6,58 6,49 6,51 6,35 6,58 +2.1 m/s--- 732